Profesor rozlicza się jak twórca

Ważna informacja dla wykładowców. Interpretacja Krajowej Informacji Skarbowej jest dobrą nowiną dla pracowników naukowo-dydaktycznych.

Jak stworzyć konsorcjum? Dowiedz się na szkoleniu

Centrum Obsługi Projektów PW zaprasza na szkolenie pt. "Realizacja projektów finansowanych z funduszy strukturalnych w partnerstwie (m.in. zasady zawierania umów partnerstwa/konsorcjum)".

Marcowe nowości wśród funduszy strukturalnych

Centrum Obsługi Projektów Politechniki Warszawskiej informuje o interesujących funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych.

O zarządzaniu identyfikacją wizualną na GPW

Gorąco zachęcamy naszych Studentów i Pracowników do partycypacji w 12. edycji międzynarodowej konferencji „Innowacyjność i kreatywność w gospodarce”.

Akademia WSB, TNOiK i WZ znów łączą siły

Nowy rok to ogłoszenie nowej edycji konferencji cieszącej się dużą popularnością wśród teoretyków i praktyków zarządzania. III edycja konferencji „Sukcesy i wyzwania w naukach o zarządzaniu. Od tradycji do współczesności” już w marcu.

Dzień IODy nadchodzi

Wkrótce poznamy pierwsze doświadczenia pełnienia funkcji Inspektora ochrony danych. Zapraszamy na już czwartą konferencję organizowaną przez nasz Wydział i Stowarzyszenie Inspektorów Danych Osobowych.

Konferencje, na które warto się wybrać

Zachęcamy do wzięcia kalendarzy w dłoń i zabukowania terminów - w tym roku czekają Nas naprawdę ciekawe konferencje.

Obrona rozprawy doktorskiej mgra inż. Piotra Krysia

mgra inż. Piotra Krysia

pt. "Metoda oceny funkcjonowania centrów logistycznych"

Obrona rozprawy doktorskiej mgra Jakuba Tomczaka

mgra Jakuba Tomczaka

pt. "Model współpracy uczelni publicznych z małymi i średnimi przedsiębiorstwami branży ICT Polski Wschodniej"

Seminarium Naukowe

Kierownictwo Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej serdecznie zaprasza do udziału w Seminarium Naukowym Wydziału Zarządzania PW, które odbędzie się dnia 15 czerwca 2021 roku (wtorek) o godz. 15:00.

Obrona rozprawy doktorskiej mgr Marty Kruk

mgr Marty Kruk

pt. "Zarządzanie kosztami w zakładach ubezpieczeń w ujęciu procesowym"

Obrona rozprawy doktorskiej mgra inż. Michała Wiśniewskiego

mgra inż. Michała Wiśniewskiego

pt. "Zarządzanie sytuacyjne bezpieczeństwem infrastruktury krytycznej"

Semestr zimowy pełen wiedzy. Nowy cykl Seminariów

Kierownictwo Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w nowym cyklu spotkań seminaryjnych w semestrze zimowym roku akademickiego 2018/2019.

Podziękowanie za udział w Seminarium Naukowym

Kierownictwo Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej i Zespół Organizacyjny Seminariów Naukowych WZ PW uprzejmie dziękują wszystkim uczestnikom spotkań w ramach Seminarium Naukowego WZ PW. W semestrze letnim roku akademickiego 2017/2018 odbyło się trzynaście wydarzeń, w toku których gościliśmy prelegentów z różnych ośrodków naukowych z całej Polski, praktyków biznesu, jak również przedstawicieli studenckich kół naukowych.

Obrona rozprawy doktorskiej mgra inż. Krzysztofa Ejsmonta

mgra inż. Krzysztofa Ejsmonta

pt. "Metoda oceny inteligentnych technologii w ujęciu holistycznym"

Obrona rozprawy doktorskiej mgra Bartosza Kozickiego

mgra Bartosza Kozickiego

pt. "Metoda planowania nakładów w zakresie środków zaopatrzenia w siłach zbrojnych"

Obrona rozprawy doktorskiej mgra Jakuba Syty

mgra Jakuba Syty

pt. "Zarządzanie bezpieczeństwem informacji w bankach wielonarodowych w Polsce"

Specjaliści z Oracle poprowadzą cykl wykładów

Wyjątkowa okazja, by posłuchać profesjonalistów, praktyków nowych technologii w IT z firmy Oracle. Specjaliści z Oracle Polska poprowadzą cykl wykładów, na których pokazana będzie luka pomiędzy biznesem a IT oraz to, jak studenci PW mogą ją wypełnić.

Zarządzanie 4.0 - prezentacje z konferencji

W dniu 10 kwietnia, 2018 w gmachu Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferu Technologii (CZIITT) Politechniki Warszawskiej odbyła się Konferencja Naukowa "Zarządzanie 4.0 - naukowe zarządzanie w awangardzie rozwoju Polski od 100 lat"

Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Kongres Restrukturyzacyjny" przy Europejskim Kongresie Finansowym

Ugruntowany już w praktyce, a jednak ciągle budzący kontrowersje znowelizowany wymiar Prawa Upadłościowego oraz ciągle „nowa” formuła Prawa Restrukturyzacyjnego, kładącego nacisk na różne formy dochodzenia roszczeń wierzycieli od niewypłacalnych dłużników, wymaga połączenia dwóch dziedzin naukowych: prawa i szeroko pojętej ekonomii. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tej wyjątkowej konferencji naukowej.

Zarządzanie 4.0 - naukowe zarządzanie w awangardzie rozwoju Polski od 100 lat

W ramach uroczystych obchodów stulecia odzyskania Niepodległości w Politechnice Warszawskiej, Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej oraz Warszawski Oddział Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa (TNOiK) serdecznie zapraszają na: Konferencję naukową "Zarządzanie 4.0 - naukowe zarządzanie w awangardzie rozwoju Polski od 100 lat"

Obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Anny Misiak

mgr inż. Anny Misiak

pt. "Determinanty implementacji systemów Business Intelligence"

Startupy w branży konopi - posłuchaj wykładu

Zapraszamy do odsłuchania wykładu Macieja Kowalskiego, prezesa HemPoland, który w ramach zajęć dr hab. M. Morawskiego, prof. UE Wroc., który w tym semestrze jest profesorem wizytującym na WZ.

Obrona rozprawy doktorskiej mgr Karoliny Kitzman

mgr Karoliny Kitzman

pt. Model współpracy między organizacjami non-profit a przedsiębiorstwami

Seminarium "Teoria i praktyka polityki gospodarczej"

Dziekan Kolegium Gospodarki Światowej SGH prof. dr hab. Marzenna Weresa zaprasza wszystkich pracowników WZ-PW na seminarium organizowane przez KGŚ SGH w dniu 29.11.2017 r. o godz. 13:30 - 15:30 w sali 134 bud. M SGH w Warszawie (ul. Madalińskiego 6/8).