W dniach 11.06 – 22.06 Dziekanat ds. Studenckich będzie nieczynny.

Karty obiegowe oraz porozumienia o praktyki można podbić u pani Laury Bentelejewskiej w pok. 5.

Stypendium im. inż. Mieczysława Króla na rok akademicki 2018/2019

Prorektor ds. Studenckich Pan dr hab. inż. Janusz Walo, prof. PW przekazał informację, że

do środy, 30 maja 2018 r.

w Sekretariacie Prorektora (Gmach Główny pokój nr 112) można składać wnioski o przyznanie stypendium im. inż. Mieczysława Króla na rok akademicki 2018/2019.

W imieniu Classic Media oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich zapraszamy do udziału w Targach Samochodów Zabytkowych - Auto Nostalgia 2018. Targi odbędą się w dniach 14-15 kwietnia w Warszawie na PGE Narodowym.

BMW 635 CSi, Ford Capri czy Ferrari 308 GTBi? Nie trzeba podziwiać ich wyłącznie na zdjęciach. Raz w roku, w jednym miejscu, można obejrzeć je na żywo.

Przerwa wielkanocna

Przerwa wielkanocna trwa od 30 marca do 3 kwietnia 2018 r.

W tych dniach dziekanat ds. studiów i dziekanat ds. studenckich pozostają nieczynne.

Decyzje stypendialne do obioru

Wszystkie osoby, które składały wnioski o przedłużenie stypendiów oraz wnioski o zapomogi zapraszamy po odbiór decyzji do pokoju nr 5.

Informacje o zapomogach dla studentów

1. Zapomoga może być przyznana studentowi, który z przyczyn losowych znalazł się przejściowo w trudnej sytuacji materialnej.

Wnioski wraz z dokumentami należy składać w dziekanacie ds. studenckich pok. 5.

Wirtualne Spotkanie Informacyjne Erasmus

Ze względu na Państwa wygodę oraz fakt, że tegoroczna rekrutacja pilotażowo odbywa się w systemie USOSweb, zamiast spotkania "fizycznego" dla ograniczonej liczby studentów, postanowiliśmy przygotować instrukcje elektroniczne.

Przedłużenie wypłaty stypendiów dla osób, które miały wydane decyzje na 5 miesięcy lub mniej.

Osoby, które miały przyznane stypendium socjalne, socjalne zwiększone i stypendium specjalne na 5 miesięcy lub mniej mogą się ubiegać o jego przedłużenie pod warunkiem, że w pierwszych dwóch tygodniach nowego semestru (19.02 – 2.03) złożą wypełnioną pierwszą i drugą stronę wniosku. Stypendia bez złożonego wniosku nie zostaną przedłużone.

Zmiana godzin otwarcia Dziekanatu ds. Studenckich w dniach 12.02 - 16.02.

Poniedziałek 10.30 -12.30

Czwartek 10.30 – 15.00

AGH International Student Conference: Knowledge, Technology and Society

W imieniu Komitetu Organizacyjnego przesyłam zaproszenie do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej AGH International Student Conference: Knowledge, Technology and Society (AGH ISC 2018), która odbędzie się w dniach 10-12 października 2018 r. w Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie.

Studentka naszego Wydziału otrzymała stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Pani Agata Paluch studentka naszego Wydziału II roku, studiów drugiego stopnia, kierunku "Zarządzanie i Inżynieria Produkcji" decyzją Ministra z dnia 13 grudnia br. za wybitne osiągnięcia otrzymała stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Stypendium im. dr Mariana Kantona na rok akademicki 2017/2018

Z przyjemnością informuję, że Zarząd Fundacji Bankowej im. dr Mariana Kantona ponownie ufundował, na rok akademicki 2017/2018 stypendia dla studentów Politechniki Warszawskiej, którzy osiągają bardzo dobre wyniki w nauce i znajdują się w trudnej sytuacji materialnej.

Decyzje stypendialne do odbioru

Wszystkie decyzje dotyczące stypendiów są już gotowe do odbioru. Wszystkie decyzje należy odebrać do 15 grudnia pomimo wypłaconych stypendiów. Osoby, które nie odbiorą decyzji będą mogły mieć wstrzymane stypendia od kolejnego miesiąca.

Zmiana godzin otwarcia Dziekanatu ds. Studenckich.

24 listopada (piątek) dziekanat będzie nieczynny – konferencja Demist’17
28 listopada (wtorek) dziekanat będzie czynny w godzinach 10.30-13.30
30 listopada (czwartek) dziekanat będzie nieczynny – szkolenie.

Od 4 grudnia na stałe będą obowiązywały nowe godziny przyjęć interesantów w poniedziałki i wtorki:
Poniedziałek 10.30 -12.30 i 15.00 -17.00
Wtorek 10.30 -12.30

W dniu 24.11.2017 r. (piątek) Dziekanat ds. Studenckich będzie nieczynny.

W tym dniu zapraszamy Państwa na konferencję DEMIST'17.

Decyzje dot. stypendiów.

Decyzje dot. stypendiów socjalnych, socjalnych zwiększonych, specjalnych oraz zapomóg za październik i listopad będą do odbioru w pokoju nr 5 od 16.11.2017 r. od godz. 12.30. Zapraszamy.

Ostateczne listy rankingowe

Ostateczne listy rankingowe wraz z kwotami do wypłaty.

Wysokości świadczeń przyznawanych z Funduszu Pomocy Materialnej dla Studentów PW

- maksymalna wysokość stypendium socjalnego - 1050 zł

- minimalna wysokość stypendium socjalnego - 350 zł

Dofinansowanie praktyk studenckich. Podania należy składać do 20.11 br. w Dziekanacie ds. Studenckich pok. 5.

Student odbywający praktykę poza stałym miejscem zamieszkania i siedzibą Uczelni może ubiegać się o dofinansowanie poniesionych i należycie udokumentowanych kosztów zakwaterowania i dojazdów.

Inauguracja Mazowieckiej Platformy Kół Naukowych

W dniu 24 października 2017 roku rozpoczął się cykl comiesięcznych seminariów Mazowieckiej Platformy Kół Naukowych. Pomysł zgłosił Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej.