Student

Aktualności

Informacja o stypendiach od nowego semestru. Termin składania wniosków 18.02-01.03

Wszystkie stypendia za miesiąc marzec i kwiecień prawdopodobnie zostaną wypłacone z wyrównaniem w kwietniu tak jak to miało miejsce ze stypendiami w październiku. Jednak dołożymy wszelkich starań aby stypendia zostały wypłacone jak najszybciej.Sytuacja taka jest uwarunkowana terminami w regulaminie. Prosimy o cierpliwość.

Zostań profesjonalistą z SAS

Firma SAS Institute jest największą na świecie prywatną firmą informatyczną, która jest czołowym liderem w zakresie analityki biznesowej według rekomendacji Gartner Inc. PW współpracuje z SAS od 1992 roku. Co najmniej kilkunastu absolwentów naszego Wydziału było lub jest w niej zatrudnionych. 

Meetup - jak zaspokajać potrzeby klientów 31.01.2019

W dzisiejszym świecie zaspokajanie potrzeb klientów jest zadaniem nietrywialnym. Nie wystarczy tworzyć produkty o wysokiej jakości. Muszą one przede wszystkim pomagać w rozwiązywaniu realnych problemów swoich użytkowników.

Oferty stażu w P&G

Do dnia 11.01.2019 przedłużony został termin zgłoszeń na spotkanie Future Female Leader in Product Supply
organizowane przez firmę Procter & Gamble.

Dzień Matlaba na PW - 17.12.2018

17.12.2018 w Małej Auli w Gmachu Głównym PW odbędzie się spotkanie dla wykładowców (11.00-13.00) oraz studentów (14.00-16.00) przybliżające Matlaba oraz wybrane zagadnienia związane z jego wykorzystaniem w badaniach i analizach.

Gratulujemy naszym Dyplomantom!

13 grudnia na uroczystym bankiecie wręczone zostały dyplomy dla laureatów XXI Edycji Konkursu Naukowego Towarzystwa Informatyki Ekonomicznej na najlepsze prace dyplomowe w dziedzinie informatyki ekonomicznej obronione w roku 2017. Wśród laureatów znalazło się 2 naszych Absolwentów: inż. Paweł Kaczmarski i mgr Witold Michalak. Serdecznie im gratulujemy!

Godziny otwarcia Dziekanatu ds. Studenckich w okresie świątecznym

Drodzy Studenci,

uprzejmie informujemy, że w okresie od 21.12.2018 (piątek) do 02.01.2019 (środa) Dziekanat ds Studenckich będzie nieczynny. W przypadku pilnych spraw prosimy o kontakt e-mailowy. Za utrudnienia przepraszamy i życzymy cudownych Świąt Bożego Narodzenia! 

Wszystkie decyzje stypendialne są gotowe do odbioru w pokoju nr 5

Przypominam, że wszystkie decyzje stypendialne należy odebrać do 7 grudnia (negatywne też).

Jak nasze zakupy wpływają na świat? Bezpłatne warsztaty.

Instytut Globalnej Odpowiedzialności we współpracy z Le Monde Diplomatique (edycja polska) zapraszają na bezpłatne warsztaty o sprawiedliwej elektronice i odpowiedzialnej konsumpcji i zakupach.

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/257265008269864/

Link do informacji na naszej stronie: http://igo.org.pl/sprawiedliwa-elektronika-warsztaty

Podczas warsztatów wspólnie zastanowimy się, jak nasze zakupy wpływają na świat. Na przykład, czy kupno smartfona może wspierać konflikty zbrojne lub pozbawić kogoś domu? Kupno jednego pewnie nie, ale ile smartfonów lub komputerów do tego potrzeba? Co tak naprawdę oznacza odpowiedzialna konsumpcja i rozwój technologiczny?

Ponadto:

  • będziemy wydobywać na światło dzienne kwestie związane z kopalniami i minerałami konfliktu,
  • poznamy warunki pracy w fabrykach sprzętów elektronicznych i prześledzimy łańcuch ich produkcji,
  • porozmawiamy o tym, co my sami możemy zrobić aby więcej sprzętów wokół nas pochodziło ze sprawiedliwych źródeł: kto monitoruje sytuację w fabrykach i kopalniach, do jakich programów można przystąpić aby nie przyczyniać się do eskalacji negatywnych zjawisk na świecie i co mówi na ten temat prawo o zamówieniach publicznych.

Trening kreatywności 20 listopada - wolne miejsca.

We wtorek 20 listopada br. o godz. 14:15-17:15 w Budynku Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW na ul Rektorskiej 4 w sali 5.37, piętro V odbędą się warsztaty Trening kreatywności w ramach inicjatywy Biura Kariery PW – Akcelerator Kariery. 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Biura Kariery PW:

https://www.bk.pw.edu.pl/events/details/6919