II Tura Wyborów specjalności dla semestru V (Inżynieria Zarządzania - stacjonarne)

Drodzy Studenci,

Decyzją Prodziekan do spraw studiów dr hab. inż. Katarzyny Rostek, prof. PW uruchomiona została II tura wyborów na specjalności dla semestru 5 studiów stacjonarnych na kierunku IZ. Obejmuje ona ranking opierający się na średniej ocen. Każdy student w dowolnej chwili trwania tury wyborczej może oglądać swoją pozycję na danej specjalności. Pozycja na liście zależy od średniej ocen to znaczy, że student o wyższej średniej spycha na dalsze miejsce studenta o niższej średniej. Każdy student w dowolnej chwili trwania tury wyborczej może wykreślić się z listy wybranej specjalności i zapisać się na inną, jeśli średnia ocen może mu zapewnić miejsce na liście. W trakcie trwania tury student może figurować na liście tylko jednej specjalności. W końcowej fazie tury student może wypaść z listy wybranej specjalności, jeśli liczba studentów chętnych na niego jest równa limitowi miejsc i wszyscy pozostali studenci na liście mają wyższą średnią niż zainteresowany student. W tej sytuacji należy zapisać się na inny przedmiot.