Dr inż. Kamil Sitarski w zarządzie Oddziału Mazowieckiego Polskiego Towarzystwa Informatycznego

fot. Polskie Towarzystwo Informatyczne

Dr inż. Kamil Sitarski został wybrany na nową kadencję do zarządu Oddziału Mazowieckiego Polskiego Towarzystwa Informatycznego. Gratulujemy!

Polskie Towarzystwo Informatyczne w swoich szeregach zawiera wielu absolwentów i pracowników Politechniki Warszawskiej - także z naszego Wydziału. To dowód na to, jak multidyscyplinarne i wszechstronne wykształcenie zdobywa się u nas. PTI wspólnie z WZ zorganizowało spotkanie z cyklu "Klub Informatyka", a wybór dra Sitarskiego dotychczasową współpracę zacieśni.

Zapraszamy studentów, doktorantów i pracowników do śledzenia aktualności na profilu Facebookowym Oddziału Mazowieckiego PTI.