Nominacja Central European Startup Awards dla dr Agnieszki Skali

Nominacja CESA dla dr Skali

Dr Agnieszka Skala, adiunkt na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej znalazła się w finale konkursu Central European Startup Awards, który typuje najbardziej inspirujące postaci ekosystemu przedsiębiorczości startupowej w naszym regionie geograficznym. Zachęcamy do głosowania!

W swojej pracy naukowej dr Agnieszka Skala zajmuje się startupami i edukacją na rzecz przedsiębiorczości technologicznej. Niebawem ukaże się jej monografia habilitacyjna „Startupy - wyzwanie dla zarządzania i edukacji”.

Nominowana jest absolwentką i doktoryzowała się w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, ukończyła też studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim oraz Lean LaunchPad Educators Program w Haas School of Business na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley.

Współtworzyła i od 2011 roku zarządza Szkołą Przedsiębiorczości Innovation Nest SPIN. Na Wydziale Zarządzania PW prowadzi autorski cykl seminariów „Przedsiębiorczość Wysokiej Techniki”. Jest członkiem Rady Programowej Fundacji Startup Poland i autorką metodyki badawczej prowadzonych od 2015 roku badań „Polskie Startupy”, które koordynuje i nadzoruje naukowo.

Zachęcamy do oddania głosu na dr Agnieszkę Skalę TUTAJ.