Logo Politechniki Warszawskiej

POLITECHNIKA WARSZAWSKA

WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA

Skip to main content

Nominacja Central European Startup Awards dla dr Agnieszki Skali

Nominacja CESA dla dr Skali

Dr Agnieszka Skala, adiunkt na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej znalazła się w finale konkursu Central European Startup Awards, który typuje najbardziej inspirujące postaci ekosystemu przedsiębiorczości startupowej w naszym regionie geograficznym. Zachęcamy do głosowania!

W swojej pracy naukowej dr Agnieszka Skala zajmuje się startupami i edukacją na rzecz przedsiębiorczości technologicznej. Niebawem ukaże się jej monografia habilitacyjna „Startupy - wyzwanie dla zarządzania i edukacji”.

Nominowana jest absolwentką i doktoryzowała się w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, ukończyła też studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim oraz Lean LaunchPad Educators Program w Haas School of Business na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley.

Współtworzyła i od 2011 roku zarządza Szkołą Przedsiębiorczości Innovation Nest SPIN. Na Wydziale Zarządzania PW prowadzi autorski cykl seminariów „Przedsiębiorczość Wysokiej Techniki”. Jest członkiem Rady Programowej Fundacji Startup Poland i autorką metodyki badawczej prowadzonych od 2015 roku badań „Polskie Startupy”, które koordynuje i nadzoruje naukowo.

Zachęcamy do oddania głosu na dr Agnieszkę Skalę TUTAJ.