Rozprawa dra inż. B. Bujaka z wyróżnieniem NBP

fot. Andrzej Barabasz, CC BY-SA 3.0

Rozprawa dra inż. Bogusława Bujaka promowana przez Naszego Dziekana otrzymała wyróżnienie Narodowego Banku Polskiego.

Decyzją Kapituły VI edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa Narodowego Banku Polskiego za najlepszą pracę doktorską i habilitacyjną z zakresu nauk ekonomicznych panu dr. inż. Bogusławowi Bujakowi z Politechniki Warszawskiej za pracę pt. „Model organizacji nadzoru bankowego w Polsce” przyznano wyróżnienie w wysokości 10 000 zł. Praca została napisana pod kierunkiem naukowym dr. hab. n. ekon. inż. Janusza Zawiły-Niedźwieckiego, prof. PW. Jest jedną z 6 wyróżnionych, wśród prac powstałych na Szkole Głównej Handlowej, Uniwersytecie Jagiellońskim, Uniwersytecie Gdańskim oraz Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. A Ty w jakim konkursie wystartujesz?

Tekst: mgr Radosław Zając