Współpraca

Aktualności

O mowie nienawiści jak najspokojniej

Oddział Mazowiecki PTI i przyjaciele (w tym nasz Wydział) zapraszają na kwietniową edycję Klubu informatyka, która odbędzie się 17 kwietnia 2019 (wyjątkowo we środę!), w godzinach 18-21 na terenie wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej (sala 107, 1 piętro).

Od Mikro do Makro na Syrence

Serdecznie zapraszamy Studentów, Doktorantów i Pracowników wraz z pociechami na piknik edukacyjny Politechniki Warszawskiej.

Warszawskie Dni Informatyki tuż, tuż!

Warszawskie Dni Informatyki już na stałe wpisały się w kalendarz wartościowych imprez organizowanych na Politechnice Warszawskiej. Studenci Wydziału Zarządzania PW mogą przywieźć stamtąd sporo ważnych informacji!

Zarządzanie i badania jądrowe? Jak najbardziej

Dostaliśmy informacje z Wydziału Fizyki PW o bardzo ciekawym programie praktyk w Zjednoczonym Instytucie Badań Jądrowych w Dubnej - także dla studentów Wydziału Zardządzania!

Warsztaty zarządzania sobą

Kim najtrudniej zarządzać? Każdy, kto nadmiernie używa przycisku drzemki w budziku lub zjada "to już na pewno ostatni" kawałek czekolady - ten wie!

Hackathon Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju organizuje Hackathon+ czyli dwudniowy maraton programowania. Jego celem jest stworzenie dostępnych prototypów aplikacji i serwisów internetowych ułatwiających życie osób, które maja trudności w poruszaniu sie i percepcji.

Trening kreatywności

Biuro Karier PW oraz PARP / Grupa PFR zapraszają na warsztaty w ramach programu Akcelerator Kariery (blok 1, Kompetencje ważne przy zatrudnianiu do pracy).

Szkolenia specjalistyczne dla pracowników PW

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach specjalistycznych z obszaru dotyczącego kompetencji zarządczych, realizowanych w ramach projektu NERW PW Nauka – Edukacja – Rozwój Współpraca współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój).

I edycja Programu Mentoringowego na Politechnice Warszawskiej

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza do udziału w I edycji Programu Mentoringowego.

Od pomysłu do projektu biznesowego – jesienna edycja

Do programu szukamy osób i zespołów studentów Politechniki Warszawskiej, którzy chcą popracować nad pomysłem na usługę lub produkt. Oferujemy warsztaty, wsparcie ekspertów oraz networking.