Darmowe warsztaty z programowania dla dzieci pracowników PW

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej wraz z WOWSchool zaprasza dzieci pracowników Politechniki Warszawskiej na darmowe zajęcia z programowania.

Warsztaty odbędą się 15 września 2018 r. (sobota) w budynku CZIiTT PW i są dedykowane dwóm grupom wiekowym dzieci:

1. Warsztaty dla dzieci w wieku 8 - 12 lat, godz.: 12:00-13:30

App & Game Development w Pythonie!
Zapewne znasz takie tytuły jak: Battlefield 2, Civilization IV lub World of Tanks. Czy wiesz co je wszystkie łączy? Odpowiedź to Python! I nie, nie mówimy tutaj o wężach :) Mowa o języku programowania, który dzięki swojej bardzo prostej i zbliżonej do mowy ludzkiej składni, stał się niesamowicie popularnym narzędziem do tworzenia różnego rodzaju aplikacji, w tym także i gier komputerowych.

1. Warsztaty dla dzieci w wieku 13 - 16 lat, godz.: 13:45 - 15:15

Game Development z Construct 3!
Czy kiedykolwiek do głowy przyszedł Ci pomysł na zbudowanie własnej gry, ale zabrakło Ci determinacji i wiedzy do tego, aby to urzeczywistnić? Wydawało Ci się wtedy, że będzie to trwało wieki i jest niesamowicie trudne? Z Construct 3 już takie nie jest! To bardzo zaawansowane i potężne narzędzie do tworzenia projektów bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki internetowej.

Aby zapisać dzieci na warsztaty, należy wypełnić formularz: https://ankieta.cziitt.pw.edu.pl/index.php/551235?lang=pl

UWAGI:

1. Formularz można wypełniać do 11 września (wtorek) lub do wyczerpania dostępnych miejsc.
  2. Prosimy o zapisywanie dzieci do odpowiedniej grupy wiekowej.
  3. O udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń, liczba miejsc jest ograniczona. Jedno dziecko może wziąć udział tylko w jednych warsztatach.
  4. Potwierdzenie udziału w warsztatach otrzymają Państwo na adres e-mailowy podany w formularzu.
  5. W związku z tym, iż warsztaty cieszą się dużym zainteresowaniem, prosimy, aby osoby zarejestrowane, które ostatecznie nie będą mogły wziąć udziału w zajęciach, poinformowały o swojej nieobecności na adres dwe.cziitt@pw.edu.pl.