Prestiżowy program LEAD in IT na Politechnice

Wkrótce rusza druga edycja programu Politechniki Warszawskiej współtworzonego z PwC, Microsoft oraz Procter&Gamble.

Spotkanie informacyjne odbędzie się 5 października o 15:00 w gmachu MiNI, aula 107.

Informacja od dr inż. Olgi Sobolewskiej:

Drodzy Studenci,
w imieniu naszego Wydziału serdecznie zapraszamy do rekrutacji do programu studenckiego LEAD in IT.

Jest to program menedżerski, w którym uczestnicy tworzą produkt z pogranicza IT i Data Science, ucząc się przy tym pracy zespołowej w zróżnicowanym, profesjonalnym środowisku. Studenci będą mieli szanse udziału w warsztatach prowadzonych przez Microsoft, PwC oraz P&G, czyli firmy wiodące w swoich branżach. Program pozwoli poznać firm partnerskie od środka, nawiązać kontakty z menedżerami w tych korporacjach, a także zdobyć doświadczenie w pracy na wspólnym i realnym projekcie.

Poznanie kultury organizacyjnej i stylu pracy w Microsoft, PwC czy P&G ułatwi świadome planowanie i wybór dalszej ścieżki kariery. Doświadczenie przy realizacji realnego projektu IT będzie cennym wpisem w CV. Na uczestników programu czekają staże w naszych firmach partnerskich.

Rekrutacja właśnie się rozpoczęła i trwa do 12.10.2018.

Z pośród chętnych studentów na 5 lub późniejszym semestrze studiów, zostanie wybranych na podstawie formularzy i rozmów rekrutacyjnych 40 najlepszych studentów. Program realizowany jest jako przedmiot i skutkuje uzyskaniem 4 punktów ECTS.

Orientacyjny harmonogram projektu:

5.10 - 15:00 – Spotkanie Informacyjne w Gmachu MiNI , Aula 107

11.10 – Oficjalny koniec pierwszej fazy rekrutacji

12-14.10 – Spotkania rekrutacyjne z wybranymi studentami w formie Assessment Center

19.10 – Pierwszy wykład P&G + Impreza Otwarcia

Do 31.10 – Wybór tematów projektów

Zajęcia we wtorki i piątki w godz. 14:00-17:00

11.01.2019 – oficjalne zakończenie programu i prezentacja produktów na forum PW

Więcej informacji znajdziecie w przygotowanej dla Was prezentacji. Zapraszamy także do udziału w spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się 5 października, które pozwoli dowiedzieć się więcej o rekrutacji oraz samych partnerach i osobach prowadzących. Zarejestrować możecie się tutaj: Spotkanie informacyjne

Więcej informacji znajdziecie także tutaj: Strona FB wydarzenia
Natomiast jeżeli jesteście już zdecydowani wziąć udział zapraszamy do wypełnienia krótkiego testu rejestracyjnego:  Zarejestruj się! Wypełnij krótki test rejestracyjny!