Semestr zimowy pełen wiedzy. Nowy cykl Seminariów

Kierownictwo Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w nowym cyklu spotkań seminaryjnych w semestrze zimowym roku akademickiego 2018/2019.

Spotkania będą odbywały się (wtorki, godz. 15:00) w czterech uzupełniających się nurtach:

• Seminarium "Tradycja i Wyzwania Nauk o Zarządzaniu" (patronat Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierowania oraz czasopisma „Przegląd Organizacji”) – koordynatorem nurtu jest dr hab. inż. Janusz Zawiła-Niedźwiecki, prof. PW,
  • Seminarium "Wyzwania Modelowania Inżynierskiego i Biznesowego" - współorganizowane przez Centrum Informatyzacji PW oraz Centrum Studiów Zaawansowanych PW (patronat Polskiego Towarzystwa Zarządzania Produkcją - Oddział Warszawski) – koordynatorem nurtu jest dr hab. inż. Anna Kosieradzka, prof. PW,
  • Seminarium "Przedsiębiorczość Wysokiej Techniki" (patronat Urzędu Patentowego RP oraz Fundacji Startup Poland) – koordynatorem nurtu jest dr Agnieszka Skala,
  • Seminarium „Mazowiecka Platforma Kół Naukowych” – współorganizowane przez Radę Kół Naukowych PW oraz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferu Technologii PW (patronat Marszałka Województwa Mazowieckiego) – koordynatorem nurtu jest dr inż. Agnieszka Lisowska.

Wszystkie spotkania seminaryjne będą organizowane w budynku CZIiTT PW - Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, ul. Rektorska 4, 00-614 Warszawa. Seminarium Naukowe Wydziału Zarządzania ma charakter otwarty, w związku z tym zapraszamy do udziału wszystkie zainteresowane osoby. Szczegółowe informacje dotyczące spotkań seminaryjnych znajdują się na stronie internetowej Wydziału Zarządzania.