Orkiestra PW - rekrutacja

The Engineers Band rozpoczyna kolejny sezon pełen wrażeń. Jeśli grasz na instrumencie i chcesz poznać bliżej działania Orkiestry zgłoś się do nas przez facebook’a lub stronę orkiestra.pw.edu.pl i pojaw się na przesłuchaniach 9, 16 lub 26 października g. 19:00 w DS Babilon przy ul. Kopińskiej 12/16, sala 19a. Zapraszamy osoby sprawnie posługujące się instrumentem, obyte z występami na żywo, z doświadczeniem w graniu różnorodnego repertuaru, ambitne, chętne do dłuższej współpracy.

XII Kongres Obywatelski

XII Kongres Obywatelski pod hasłem: PARTNERSKA I WSPÓLNA POLSKA. SZACUNEK – UCZCIWOŚĆ – WSPÓŁPRACA

Międzywydziałowy projekt interdyscyplinarny BIM rozpoczął się

Wystartował projekt przedmiotu interdyscyplinarnego opartego o koncepcję równoległego projektowania BIM.

Ustawa 2.0 – zapraszamy do debaty i konsultacji społecznych

Zapraszamy na spotkanie dotyczące wprowadzenia zmian w projekcie ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym, zwanej Ustawą 2.0, podczas którego będą prowadzone konsultacje społeczne. Celem spotkania jest przybliżenie treści ustawy osobom zainteresowanym, a także zebranie Państwa opinii dotyczących wprowadzanych zmian.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Rejestracja obowiązkowa:

Data:
wtorek i środa, 10 i 11 października, godz. 17.00-19.00

Miejsce:
Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW Sala. 4.04

Więcej informacji tutaj.

Rok akademicki 2017/2018 na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej rozpoczęty

Inauguracja roku akademickiego na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej odbyła się 29 września. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele władz Politechniki, przedstawiciele świata nauki i biznesu. Nie zabrakło również studentów pierwszego roku.

Wyjazdowa Konferencja Wydziału Zarządzania

W dniach 25-27 września 2017 r. cała społeczność Wydziału Zarządzania spotkała się na corocznej wyjazdowej konferencji służącej podsumowaniu roku minionego oraz przedyskutowania planów rozwojowych. Tym razem miejscem był Ośrodek Szkoleniowy Lasów Państwowych w Jedlni pod Radomiem. W drodze na miejsce odwiedzono zaprzyjaźniony Instytut Technologii Eksploatacji – Państwowy Instytut Badawczy, w którym mieliśmy możliwość zaznajomienia się z jego najnowszymi osiągnięciami i zadaniami badawczymi.

George Nezlek profesorem wizytującym na WZ

Na rozpoczynający się niedługo rok akademicki Wydział Zarządzania otrzymał wsparcie zza oceanu. Prof. George Nezlek z University of Wisconsin-Milwaukee przez rok będzie kształcił wybranych studentów naszej uczelni.

Warsztaty dla autorów książek naukowych

Spotkanie jest organizowane wspólnie przez Wydawnictwo Elsevier, Bibliotekę Główną Politechniki Warszawskiej oraz  Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW.

Mateusz Popończyk trzeci w Pucharze Polski w wyścigach motorowodnych

Student drugiego roku Zarządzania i Inżynierii Produkcji na Wydziale Zarządzania – na podium w Pucharze Polski 2017 w wyścigach motorowodnych po obwodzie. Serdecznie gratulujemy!

Finał plebiscytu „Modernizacja Roku”

Nasza Uczelnia ma szansę na nagrodę w XXI Ogólnopolskim Konkursie na najlepsze modernizacje roku. W finale plebiscytu znalazło się wykonanie rewitalizacji Gmachu Głównego PW wraz z przebudową. Nasz Gmach Główny walczy o nagrodę w kategorii "Obiekty zabytkowe". W budynku wymieniono pokrycie dachowe, ocieplono go, wyremontowano górną część świetlika nad Dużą Aulą, przebudowano też konstrukcję pomostów kominiarskich. Dzięki temu wygląda jeszcze piękniej i wzbudza jeszcze większy zachwyt ludzi odwiedzających naszą Uczelnię.

Inauguracja roku akademickiego 2017/2018 WZ-PW

Serdecznie zapraszamy naszych Studentów, Pracowników, Współpracowników oraz wszystkich Przyjaciół Wydziału Zarządzania na Inaugurację roku akademickiego 2017/2018, która odbędzie się 29 września 2017 roku o godz. 10 w Małej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej przy Placu Politechniki 1.

I. edycja konkursu "Ścisła Czołówka" za nami

Czternastu uczniów szkół średnich z całej Polski przyjechało 20 czerwca do CZIiTT, by przed specjalistami od przedsiębiorczości zaprezentować swoje projekty innowacyjnych produktów i usług. Tak wyglądała gala finałowa konkursu "Ścisła Czołówka", zorganizowanego przez Wydział Zarządzania.

Nasi studenci z nagrodami NTIE

Kolejny sukces studentów Wydziału Zarządzania. Nasi dyplomanci zajęli miejsca na podium XX. Edycji Konkursu Prac Dyplomowych Naukowego Towarzystwa Informatyki Ekonomicznej.

Seminarium Katedry Systemów Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania oraz Katedra Systemów Zarządzania (K4) Mają zaszczyt zaprosić Państwa na Seminarium Katedralne K4-H

Dr inż. Kamil Sitarski w zarządzie Oddziału Mazowieckiego Polskiego Towarzystwa Informatycznego

Dr inż. Kamil Sitarski został wybrany na nową kadencję do zarządu Oddziału Mazowieckiego Polskiego Towarzystwa Informatycznego. Gratulujemy!

Zarządzanie i Inżynieria Produkcji wśród najlepszych kierunków inżynierskich w Polsce

Politechnika Warszawska zdominowała pierwszą edycję Rankingu Studiów Inżynierskich "Perspektyw". Swój udział miał też nasz Wydział, z czego jesteśmy bardzo dumni! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z gali wręczenia nagród.

Kierunek ZiP z przyszłością

Studia pierwszego i drugiego stopnia Zarządzanie i inżynieria produkcji, zgłoszone do Programu „Studia z Przyszłością” przez Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej, otrzymały pozytywną decyzję Komisji Certyfikacyjnej.

Wydział Zarządzania podpisał umowę o współpracy z Instytutem Transportu Samochodowego

Wydział Zarządzania PW podpisał umowę o współpracy z Instytutem Transportu Samochodowego

Wyjazdowe posiedzenie Komitetu Organizacji i Zarządzania PAN

5 kwietnia w Sali Senatu Politechniki odbyło się wyjazdowe posiedzenie Komitetu Organizacji i Zarządzania PAN.

Lista 100 CIO miesięcznika Computerworld

Dr hab. inż. Janusz Zawiła-Niedźwiecki znalazł się w w gronie 100 czołowych menedżerów informatyki w Polsce.