Pożegnanie Prof. Stanisława Lisa

Odszedł od nas prof. Stanisław Lis - wybitny naukowiec, żołnierz AK, dyrektor Instytutu Organizacji i Zarządzania, którego tradycje kontynuuje WZ.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania wraz z pracownikami i studentami oddają cześć jego pamięci.

Umowa pomiędzy PW a ITMAGINATION

Współpraca z firmą ITMAGINATION zainicjowana przez WZ została przypieczętowana w formie umowy między instytucjami.

Głos WZ podczas Polskiego Forum Akademicko-Gospodarczego

W dniach 15-16 czerwca br. w Politechnice Warszawskiej odbyło się Polskie Forum Akademicko-Gospodarcze, w trakcie którego swoje wystąpienia miały dr hab. inż. Anna Kosieradzka, prof. PW i dr Agnieszka Skala.

Nasz Dziekan na Liście 100

Szerokie Porozumienie na Rzecz Umiejętności Cyfrowych w Polsce uhonorowało dr hab. inż. Janusza Zawiła-Niedźwieckiego, prof. PW, umieszczeniem na "Liście 100" - wykazie osób które w sposób szczególny, swoją aktywnością przyczyniły się do rozwoju umiejętności cyfrowych.

Dr Dariusz Siudak pierwszym laureatem nagrody „Wykład im. Marka Siudaka”

17 maja br. w Sali Senatu PW odbyła się pierwsza w historii uroczystość wręczenia nagrody „Wykład im. Marka Siudaka”. Wyróżnienie to, uhonorowujące wkład dra Siudaka w naukę i społeczność Politechniki, przypadło dr. Dariuszowi Siudakowi - adiunktowi na Wydziale Zarządzania i Inżynierii Produkcji Politechniki Łódzkiej, a prywatnie synowi patrona.

Finał SQUAD w Nowym Jorku

Studenci Wydziału Zarządzania PW biorący udział w projekcie SQUAD pracowicie spędzili tegoroczną majówkę. Ich prace zostały zaprezentowane w Pace University.

X-lecie WZ pod opieką muz

Kaliope i Talia patronowały obchodom X-lecia Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej, gdyż to w Teatrze Syrena Pracownicy, Doktoranci i Przyjaciele jednostki świętowali jej okrągłą rocznicę.

Wystawa prac finałowych mpiBIM

Międzywydziałowy projekt interdyscyplinarny BIM to przedsięwzięcie, którego na PW jeszcze nie było, a które zakończyło się pełnym sukcesem. Dzięki mecenatowi firmy Europtima sp. z o.o. odwiedzający nasz Gmach mogą obejrzeć wystawę podsumowującą projekt.

Wygaszanie przekierowań emaili politechnicznych

Uwaga Pracownicy WZ! Z dniem 1 czerwca 2018 r. przestają działać przekierowania emaili z adresów "i.nazwisko@wz.pw.edu.pl" na "imie.nazwisko@pw.edu.pl".

Relacja z gali wręczenia akredytacji "Studia z przyszłością"

Nowatorskie programy studiów Wydziału Zarządzania nieustannie zdobywają uznanie naukowców i dydaktyków. 2018 jest kolejnym rokiem, w którym crème de la crème polskiej nauki nadał nam prestiżowy tytuł "Studiów z przyszłością".

Wysoki poziom finalistów Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej i Przedsiębiorczości

Innowacyjna metoda handlu dziełami sztuki, rozwiązanie problemu parkowania na warszawskim "Mordorze" czy platforma fitnessu dla wstydliwych - między innymi takie projekty trafiły do finału I edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej i Przedsiębiorczości.

Zarządzanie "Studiami z przyszłością"

Już nie tylko Zarządzanie i inżynieria produkcji są "Studiami z przyszłością". W tym roku wyróżnienie przypadło także I st. Zarządzania.

Życzenia wielkanocne

Władze i Pracownicy Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej życzą spokojnych i pomyślnych świąt Wielkiej Nocy.

Międzywydziałowy projekt interdyscyplinarny BIM sukcesem studentów PW

Z sukcesem zakończył się międzywydziałowy projekt interdyscyplinarny oparty o koncepcję równoległego projektowania BIM.

Dr inż. Marcin Kotarba z nagrodą im. prof. Kaszubskiego

Dr inż. Marcin Kotarba z Katedry Finansów i Systemów Finansowych Wydziału Zarządzania otrzymał wyróżnienie w ramach nagrody im. Profesora Remigiusza Kaszubskiego za działania na rzecz innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie bankowości elektronicznej oraz prawa nowych technologii za rok 2017.

Nasze inżynierki Inżynierkami 4.0

Weronika Nurzyńska z Wydziału Zarządzania finalistką konkursu Inżynierki 4.0. Organizator, firma Siemens, kieruje do studentek uczelni technicznych program mający na celu zwiększenie ich kompetencji cyfrowych w obszarze Industry 4.0.

Interneti et orbi. Relacja z VHack

Drużyna Politechniki Warszawskiej wróciła z Watykanu, gdzie brała udział w VHack - pierwszym hackatonie organizowanym przez Stolicę Apostolską. Zapraszamy do przeczytania relacji Weroniki Nurzyńskiej - menedżerki projektu.

Wszystkiego najlepszego naszym Menedżerkom!

Z okazji Dnia Kobiet życzymy Paniom Naukowcom i Nauczycielkom, Koleżankom z administracji, Doktorantkom i Studentkom wszystkiego najlepszego w życiu zawodowym i prywatnym. Inżynieria jest kobietą!

Wydział Zarządzania PW i Polfa S.A. podpisały list intencyjny o współpracy

7 lutego 2018 roku w Warszawie, Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej i Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S. A.  podpisały list intencyjny dotyczący współpracy w obszarach naukowym i badawczo – rozwojowym.