Dr Seretny na konferencji w Dubaju

Dr Marek Seretny wygłosił referat podczas 2nd American University in the Emirates International Research Conference (AUEIRC’18).

Nasza reprezentacja na inauguracji FINSIM

26 listopada ruszył 7 sezon Finsim – Liga Akademicka. Tegoroczna edycja zgromadziła 19 zespołów studenckich z uczelni całej Polski - w tym także z Wydziału Zarządzania PW.

Zgłoś pomysł do budżetu partycypacyjnego PW

Politechnika Warszawska z myślą o pracownikach i studentach uruchomiła Budżet Partycypacyjny.
Termin przedłużony do 15 stycznia 2019.

Wystąpienie dr. hab. inż. Janusza Zawiła-Niedźwieckiego na święcie AGH

Każdego roku 16 listopada Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie obchodzi swoje święto - Dni prof. Antoniego Hoborskiego. Obchody składają się z całego cyklu imprez - wykładów, seminariów, konkursów - związanych tematycznie z matematyką, fizyką i chemią.

Miss i Mister PW 2018

17 listopada odbyła się finałowa Gala Finałowa Wyborów Miss i Mistera Politechniki Warszawskiej 2018. W tym roku motywem przewodnim gali były musicale.

Gala Złotej Kredy 2018

17 listopada 2018 roku, poznaliśmy nauczycieli wyróżnionych przez studentów. Nazwiska ogłoszono na uroczystej Gali Złotej Kredy, która odbyła się w Małej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej.

Rozprawa dra inż. B. Bujaka z wyróżnieniem NBP

Rozprawa dra inż. Bogusława Bujaka promowana przez Naszego Dziekana otrzymała wyróżnienie Narodowego Banku Polskiego.

Nasi pracownicy odznaczeni Medalem KEN

Nasi wykładowcy, uwielbiani przez studentów dr inż. Katarzyna Skroban, mgr inż. Iwona Głażewska i mgr inż. Marcin Ścibisz zostali odznaczeni Medalem Komisji Edukacji Narodowej. Serdecznie gratulujemy!

Certyfikacja IPMA Student dla kierunku Inżynieria Zarządzania Wydziału Zarządzania PW

W dniu 7 listopada 2018 roku podczas seminarium PM Edukacja nastąpił uroczysty odbiór świadectwa certyfikacji kierunku studiów Inżynieria Zarządzania na II stopniu studiów (studia magisterskie stacjonarne). Oznacza to, że realizując przedmioty z tego kierunku studiów student Wydziału Zarządzania PW jest przygotowany do podejścia do egzaminu IPMA Student, który jest często pierwszym krokiem rozwoju kariery w kierunku zarządzania projektami.

Kto najlepiej wie jak wykorzystywać nowe technologie?

Nasi pracownicy, dr inż. Cezary Szwed, dr inż. Olga Sobolewska i dr Andrzej Wodecki oraz nasz współpracownik mgr Piotr Puczyński występują 13.11.2018 r. na konferencji IMPACT organizowanej przez Oracle. Więcej informacji znajdziesz tu: https://bit.ly/2zN4iCP

Zostań cyberkomandosem

Spróbuj swoich sił w hackathonie poświęconym cyberbezpieczeństwu organizowanym w dniach 24 i 25 listopada 2018 r.

Druga edycja mpiBIM wystartowała

Studenci kilku wydziałów Politechniki po raz kolejny łączą siły, by wspólnie zrealizować multidyscyplinarny projekt o wyjątkowej skali.

VI Forum Dziekanów Wydziałów Ekonomii i Zarządzania Uczelni Technicznych i Wojskowych

Wydział Zarządzania Politechniki Lubelskiej został gospodarzem VI edycji prestiżowego spotkania Dziekanów Wydziałów Ekonomii i Zarządzania Uczelni Technicznych i Wojskowych (WEZUT).

Nasza studentka pod choinką znajdzie stypendium

Magdalena Mazan, studentka Inżynierii Zarządzania na naszym Wydziale, otrzymała "Stypendium pod choinkę" - specjalną nagrodę ufundowaną przez naszą społeczność akademicką.

Nasza studentka w poczcie sztandarowym

Emilia Sokół dostąpiła zaszczytu znalezienia się w poczcie sztandarowym Politechniki Warszawskiej.

Student WZ prelegentem TEDx WUT

Student Wydziału Zarządzania i przedsiębiorca, Marcin Krzyżkowiak, będzie prelegentem kolejnej edycji TEDx Warsaw University of Technology.

List JM Rektora PW do pracowników, studentów i doktorantów

W imieniu JM Rektora Politechniki Warszawskiej, prof. J. Szmidta, publikujemy list skierowany do naszej społeczności akademickiej.

Wydział Zarządzania na konferencji rocznicowej Rządowego Centrum Bezpieczeństwa

W dniu 27 września Rządowe Centrum Bezpieczeństwa świętowało 10-lecie powołania. Z tej okazji zorganizowano konferencję zawodowo-naukową z udziałem przedstawicieli Premiera, różnych agend rządowych oraz Kwatery Głównej NATO i OECD.

Inauguracja r.ak. 2018/19 w obiektywie Eweliny Korzeniowskiej

Zapraszamy do obejrzenie galerii zdjęć z uroczystej, wydziałowej inauguracji roku akademickiego 2018/19, która odbyła się 29 września 2018 r. w Małej Auli Gmachu Głównego PW.

Studentka WZ mistrzynią Polski w curlingu

Aneta Lipińska, studentka Wydziału Zarządzania PW, zdobyła złoty medal mistrzostw Polski mikstów w curlingu.