I. edycja konkursu "Ścisła Czołówka" za nami

Czternastu uczniów szkół średnich z całej Polski przyjechało 20 czerwca do CZIiTT, by przed specjalistami od przedsiębiorczości zaprezentować swoje projekty innowacyjnych produktów i usług. Tak wyglądała gala finałowa konkursu "Ścisła Czołówka", zorganizowanego przez Wydział Zarządzania.

Nasi studenci z nagrodami NTIE

Kolejny sukces studentów Wydziału Zarządzania. Nasi dyplomanci zajęli miejsca na podium XX. Edycji Konkursu Prac Dyplomowych Naukowego Towarzystwa Informatyki Ekonomicznej.

Seminarium Katedry Systemów Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania oraz Katedra Systemów Zarządzania (K4) Mają zaszczyt zaprosić Państwa na Seminarium Katedralne K4-H

Dr inż. Kamil Sitarski w zarządzie Oddziału Mazowieckiego Polskiego Towarzystwa Informatycznego

Dr inż. Kamil Sitarski został wybrany na nową kadencję do zarządu Oddziału Mazowieckiego Polskiego Towarzystwa Informatycznego. Gratulujemy!

Zarządzanie i Inżynieria Produkcji wśród najlepszych kierunków inżynierskich w Polsce

Politechnika Warszawska zdominowała pierwszą edycję Rankingu Studiów Inżynierskich "Perspektyw". Swój udział miał też nasz Wydział, z czego jesteśmy bardzo dumni! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z gali wręczenia nagród.

Kierunek ZiP z przyszłością

Studia pierwszego i drugiego stopnia Zarządzanie i inżynieria produkcji, zgłoszone do Programu „Studia z Przyszłością” przez Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej, otrzymały pozytywną decyzję Komisji Certyfikacyjnej.

Wydział Zarządzania podpisał umowę o współpracy z Instytutem Transportu Samochodowego

Wydział Zarządzania PW podpisał umowę o współpracy z Instytutem Transportu Samochodowego

Wyjazdowe posiedzenie Komitetu Organizacji i Zarządzania PAN

5 kwietnia w Sali Senatu Politechniki odbyło się wyjazdowe posiedzenie Komitetu Organizacji i Zarządzania PAN.

Lista 100 CIO miesięcznika Computerworld

Dr hab. inż. Janusz Zawiła-Niedźwiecki znalazł się w w gronie 100 czołowych menedżerów informatyki w Polsce.

Powołanie dr hab. inż. Tadeusza Waścińskiego prof. PW do Rady Naukowej ITS

Dr hab. inż. Tadeusz Waściński prof. PW, z Katedry Finansów i Systemów Finansowych Wydziału Zarządzania,został powołany do Rady Naukowej Instytutu Transportu Samochodowego na kadencję 2016-2019 przez Ministra Infrastruktury i Budownictwa.

Politechnika Warszawska oraz Urząd Komunikacji Elektronicznej rozpoczynają współpracę

W ramach umowy obie instytucje będą wspierały inicjatywy dotyczące m.in. zintegrowanych platform teleinformatycznych, narzędzi programistycznych oraz współczesnych zastosowań Internetu. Studenci i doktoranci Wydziału Zarządzania otrzymają szansę na realizację praktyk w UKE.

Wyróżnienie Dziekana WZ-PW

Dr hab. inż. Janusz Zawiła-Niedźwiecki, prof. PW członkiem Rady Naukowej Instytutu Łączności

Techniczne zabezpieczenie danych osobowych

Spotkanie w sprawie technicznych aspektów zabezpieczania danych osobowych

15 lutego 2017 r. w Ministerstwie Cyfryzacji odbyło się spotkanie przedstawicieli Ministerstwa Cyfryzacji z Dziekanem Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej dr hab. inż. Januszem Zawiła-Niedźwieckim, prof. PW, Kierownikiem Zakładu Cyberbezpieczeństwa Politechniki Warszawskiej dr hab. inż. Krzysztofem Szczypiorskim, prof. PW oraz adiunktem w Zakładzie Automatyki i Inżynierii Oprogramowania Politechniki Warszawskiej dr hab. inż. Andrzejem Zalewskim.

Nominacja prof. dr hab. Jana Monkiewicza

W dniu 03.02.2017 r. Rzecznik Finansowy Pani Aleksandra Wiktorow powierzyła Panu prof. dr hab. Janowi Monkiewiczowi funkcję wiceprzewodniczącego Doradczego Komitetu Naukowego przy Rzeczniku Finansowym

Nominacje pracowników PW

W dniu 18 lipca 2016 r. utworzono Centrum Naukowo-Przemysłowe Teleinformatyki. Jego celem jest w wspólne rozwijanie infrastruktury badawczej, wymiana pracowników, a także pozyskiwanie i obsługa projektów badawczych krajowych oraz europejskich.

Wydział Zarządzania na LinkedIn

Wydział Zarządzania pojawił się w kolejnej po Facebooku sieci społecznościowej. Zapraszamy Pracowników, Studentów i Przyjaciół na stronę WZ PW na LinkedIn.