Ekspert Compensation & Benefits

UWAGA - ROZPOCZĘŁA SIĘ REKRUTACJA DO 1. EDYCJI KURSU „EKSPERT COMPENSATION & BENEFITS” (luty-kwiecień 2024 r.). ZGŁOŚ SIĘ I ZDOBĄDŹ PORZĄDANE NA RYNKU KOMPETENCJE!!!

 

O kursie

Dynamicznie zmieniający się krajobraz biznesowy, oczekiwania pracowników oraz rosnąca rola transparentności płac powoduje, że działy HR stają dziś przed wyjątkowymi wyzwaniami. Tworzenie współczesnych systemów wynagrodzeń i benefitów wymaga nie tylko solidnej wiedzy merytorycznej i podstaw teoretycznych, ale także wszechstronnych umiejętności, takich jak myślenie strategiczne i analityczne. Właśnie dlatego wszystkie te aspekty oraz wiele innych znalazło się w naszym specjalistycznym programie Ekspert Compensation & Benefits.

 Kurs „Ekspert Compensation & Benefits” prowadzony jest w formie 60 godzinnego kursu dokształcającego w formule ON-LINE. Kurs dokształcający jest inną formą kształcenia zgodnie z przepisami Ustawy „Prawo o szkolnictwie wyższym”, do której organizacji posiadają prawo uczelnie, instytuty badawcze oraz instytut PAN. Organizatorem kursu jest Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej. Przyjęta forma kształcenia oznacza gwarancję spełnienia rygorystycznych warunków metodycznych oraz starannego doboru treści dydaktycznych. Dzięki temu Absolwenci, którzy pomyślnie ukończą Kurs otrzymują Świadectwo Politechniki Warszawskiej.

  

 

 

Program kursu

 Nasz program zapewnia kompleksowe szkolenie, które pozwoli Ci posiąść niezbędne umiejętności w dziedzinie wynagrodzeń i świadczeń. Dowiesz się, jak tworzyć nowoczesne i efektywne systemy wynagradzania, dostosowane do dynamicznych warunków rynkowych. Będziesz miał/miała możliwość zgłębienia zagadnień związanych z tworzeniem atrakcyjnych pakietów świadczeń, zgodnych z oczekiwaniami pracowników i strategicznymi celami organizacji.

  

4 autorskie bloki specjalistyczne

 BLOK 1

Wprowadzenie do systemów wynagrodzeń (15h)

  • Filary systemów wynagrodzeń
  • Strategia firmy a strategia wynagrodzeń
  • Funkcje wynagrodzeń
  • Przegląd wybranych systemów wynagrodzeń
  • Projektowanie systemów wynagrodzeń
  • Wdrożenie i utrzymanie systemu wynagrodzeń

 BLOK 2

Wynagrodzenia stałe (15h)

  • Opis stanowiska pracy
  • Wartościowanie i wycena pracy
  • Benchmark rynkowy
  • Siatki i tabele wynagrodzeń
  • Polityka płacowa

 BLOK 3

Wynagrodzenia zmienne i benefity (15h)

  • Wynagrodzenia zmienne
  • Systemy premiowania jako element zarządzania dokonaniami
  • Benefity
  • Nowoczesne systemy dystrybucji świadczeń

 BLOK 4

Analityka C&B i controlling kosztów pracy (15h)

  • Audyt wynagrodzeń
  • Kontrola wynagrodzeń
  • Benchmark rynkowy
  • Mierniki efektywności
  • Symulacje
  • Narzędzia wspomagające (BI, AI, ML)
  • Budżetowanie i monitoring kosztów pracy

Każdy blok to 15h wiedzy i praktyki prezentowanej przez Ekspertów w swojej dziedzinie

  

 

 

 

Opłaty za uczestnictwo w kursie

Osoba zakwalifikowana do przyjęcia na Kurs staje się uczestnikiem Kursu, jeżeli wniesie w wyznaczonym terminie opłatę za Kurs. Przyjęcia odbywać się będą według kolejności zgłoszeń. Koszt uczestnictwa w kursie wynosi 4700 PLN.

 

 

Organizacja zajęć

Ceniąc czas uczestników programu zdecydowaliśmy o prowadzeniu zajęć online w wymiarze 60 h podzielonych na 4 niezależne moduły. Stawiamy na wiedzę praktyczną i zdobywanie kompetencji oraz doświadczenia.

Co wyróżnia kursy C&B na Politechnice Warszawskiej

  • kompaktowa liczba godzin zajęciowych umożliwiająca efektywne wykorzystanie czasu: 60h
  • mało obciążający harmonogram umożliwiający znalezienie work life balance (równowagi między pracą, rozwojem a życiem osobistym): 2 dni zajęć online co dwa tygodnie
  • doświadczeni wykładowcy Politechniki Warszawskiej mający doświadczenie praktyczne i realizujący badania w zarządzaniu
  • uznani i rozpoznawalni wykładowcy praktycy mający doświadczenie w projektach C&B

 Harmonogram I edycja

1 BLOK 26-27.02.2024

2 BLOK 11-12.03.2024

3 BLOK 25-26.03.2024

4 BLOK 08-09.04.2024

 

  

Jak się zapisać?

 

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=nCJQO3jNiEWbz5e3Yp4vD15G3XHqhoNKvDsqqHzJlvxUQk9ZVk44REUyOFU4QVkzSVJOWkpKUU9VVi4u

 

 

Partnerzy

  

  

 

Prowadzący

W gronie wykładowców naszego kursu znajdują się między innymi takie osoby jak:

Dr hab. Małgorzata Sidor-Rządkowska Prof. PW

Wykładowca Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej, ekspert Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej, praktyk zarządzania, trener, coach i konsultant w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi oraz tematyki Train the Trainers (szkolenia trenerów).

Prof. nzw. dr hab. inż. Eryk Głodziński

Wykładowca Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej, Prodziekan ds. ogólnych Wydziału, ekspert organizacji projektowych Hochtief Polska (budownictwo) oraz Britenet (IT), były członek komitetu naukowego przy prezesie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, specjalista ds. finansów i rachunkowości zarządczej, kierownik projektu badawczo-rozwojowego Akademii Przedsiębiorczości Żabka Polska.

Joanna Liksza

Ekspert w zakresie wynagrodzeń i budowania efektywności organizacji. Redaktor naukowej publikacji Wolters Kluwer „Budowa systemu wynagrodzeń. Teoria i praktyka” wyd. II (2023), „Benefity. Jak budować atrakcyjną ofertę dla pracowników” (2021), „Nowa rzeczywistość. Jak zmieniają się organizacje i oczekiwania pracowników” (2021). Lider Klubu Compensation & Benefits. Twórca zintegrowanego systemu informatycznego do zarządzania wynagrodzeniami www.tempurio.eu

Marta Gaworska

Dyrektor w obszarze Controllingu HR, od kilkunastu lat związana z obszarem controllingu finansowego i personalnego w największych organizacjach działających w Polsce. Specjalizuje się w analizie kosztów pracy, ich roli w kształtowaniu wyniku finansowego oraz projektowaniu rozwiązań optymalizacyjnych. Twórca modeli analitycznych i badań z obszaru people analytics.

Mirosław Wójcik

Ekspert C&B z niemal 20 letnim doświadczeniem. Manager oraz kierownik licznych projektów HR w dużych organizacjach krajowych i międzynarodowych. Badacz i propagator nowoczesnych metod analitycznych w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim. Lider Klubu Compensation & Benefits przy Wydziale Zarządzania PW.

Piotr Sierociński

Właściciel Centrum Ekspertyzy HR. Od ponad 30 lat zajmuje się profesjonalnie HR-em. Specjalizuje się w doradztwie płacowym oraz strategii i transformacji HR. Jest wykładowcą, autorem licznych publikacji branżowych oraz mentorem kilku pokoleń specjalistów C&B. Jest jednym z Liderów Klubu C&B przy Uczelni Łazarskiego.

Maciej Ważny

Wieloletni praktyk w zakresie badań rynku wynagrodzeń. Doświadczony lider ds. rozwoju biznesu i strategii. Zakłada społeczności HRowe i Kluby HR m.in. Grodziski Klub HR. W ciągu kilku lat na stanowisku business developera nawiązał współpracę z ponad 500 Firmami. Tworzył różne Raporty Płacowe. Obecnie Key Account Manager w Neumann Executive. Uwielbia kontakt z ludźmi. W swojej codziennej pracy zajmuje się konsultingiem i wspiera działy HR oraz zarządy w wyzwaniach związanych z m.in. wynagrodzeniami, systemami wynagradzania, budżetem, podwyżkami czy rekrutacją. Jego misją jest ułatwianie życia działów HR i zarządów.

 

 

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości odnośnie do naszego programu, a może szukasz kursu zamkniętego tylko dla swojego zespołu HR? Napisz do nas lub zadzwoń:

Kurs Ekspert Compensation&Benefits

Mail: miroslaw.wojcik@pw.edu.pl

Tel. +48 609626717