Logo Politechniki Warszawskiej

POLITECHNIKA WARSZAWSKA

WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA

Skip to main content

Studia

Aktualności

Egzamin przedmiotu - Nauki o organizacji

W dniu 16.12.2017r. odbędzie się egzamin z przedmiotu "Nauki o organizacji" prowadzonego przez Prof. nzw. dr hab. inż. Ryszarda Żubera.

Spotkanie w sprawie organizacji zajęć z języków obcych (studenci I sem. I st.)

dot. studentów I roku studiów stacjonarnych Wydziału Zarządzania (WZI i WZL) 

Test diagnostyczny z wybranego języka obcego

STUDENCI     I     SEMESTRU

STUDIÓW STACJONARNYCH WYDZIAŁU

ZARZĄDZANIA

 

Prosimy o wykonanie testu diagnostycznego z wybranego języka obcego (angielski, francuski, niemiecki lub rosyjski) w dniach

1 - 10grudnia 2017

Uwaga - zmiany terminów! Wybory przedmiotów obieralnych I st. kierunek ZiIP sem. 5

Studia I stopnia kier. Z +ZiIP sem. 5 (stacjonarne i niestacjonarne) - wybory przedmiotu obieralnego -  zmiana terminu!!! start 06.12.2017

Ostatni dzwonek na sprawdzenie poprawności ocen

Studencie! Wejdź na swój profil USOSweb i sprawdź, czy wszystkie oceny zostały poprawnie zarejestrowane. Jeżeli zauważysz jakiś brak, niejasność - zgłoś się do Dziekanatu ds. Studiów do 20 listopada br. Termin jest nieprzekraczalny - po tej dacie nie będzie możliwa korekta.

Wyniki II tury wyborów specjalności dla 5 sem. studiów dziennych kierunek ZiIP

Wyniki II tury wyborów znajdują się na stronie Wydziału-->Studia-->Wybory związane z tokiem studiów-->Wybory specjalności.

Jedź na praktyki w jedno z 18 miejsc na świecie

City Internships zaprasza studentów naszego Wydziału do wzięcia udziału w wyjątkowych praktykach, które odbywają się w różnych zakątkach naszego globu. Więcej informacji w rozwinięciu (w j. angielskim).

Poszukiwani studenci do projektu informatycznego

Poszukiwani są studenci zainteresowani programowaniem i pracą na rzecz Wydziału przy ciekawym projekcie narzędzia informatycznego.

Ruszają wybory specjalności!

W dniu 26.10.2017 rozpoczną się wybory specjalności dla dla V semestru studiów inżynierskich I stopnia (kier. ZiIP) - zaoczne i dzienne.

Wyniki badania Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów PW

Ponad połowa absolwentów PW wybrałaby dzisiaj ten sam kierunek, a kolejne 27,7% zdecydowałoby się na inne studia, ale także prowadzone na naszej Uczelni.