Wydział

 

Aktualności

Nowa szata graficzna strony Wydziału

Wydział Zarządzania po nowej (lepszej) stronie! Odświeżyliśmy wygląd strony Wydziału Zarządzania, ale na tym nie koniec. Czekamy na Państwa sugestie.

Dzień IOD-y 2019 za nami

Doroczna konferencja organizowana wspólnie przez Wydział Zarządzania PW i Stowarzyszenie Inspektorów Ochrony Danych była wyjątkowa. 24 stycznia w Małej Auli Gmachu Głównego poruszono wiele ważnych tematów, które przyniosło nam RODO.

Dr Seretny na konferencji w Dubaju

Dr Marek Seretny wygłosił referat podczas 2nd American University in the Emirates International Research Conference (AUEIRC’18).

Nasza reprezentacja na inauguracji FINSIM

26 listopada ruszył 7 sezon Finsim – Liga Akademicka. Tegoroczna edycja zgromadziła 19 zespołów studenckich z uczelni całej Polski - w tym także z Wydziału Zarządzania PW.

Zgłoś pomysł do budżetu partycypacyjnego PW

Politechnika Warszawska z myślą o pracownikach i studentach uruchomiła Budżet Partycypacyjny.
Termin przedłużony do 15 stycznia 2019. 

Wystąpienie dr. hab. inż. Janusza Zawiła-Niedźwieckiego na święcie AGH

Każdego roku 16 listopada Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie obchodzi swoje święto - Dni prof. Antoniego Hoborskiego. Obchody składają się z całego cyklu imprez - wykładów, seminariów, konkursów - związanych tematycznie z matematyką, fizyką i chemią.

Miss i Mister PW 2018

17 listopada odbyła się finałowa Gala Finałowa Wyborów Miss i Mistera Politechniki Warszawskiej 2018. W tym roku motywem przewodnim gali były musicale.

Gala Złotej Kredy 2018

17 listopada 2018 roku, poznaliśmy nauczycieli wyróżnionych przez studentów. Nazwiska ogłoszono na uroczystej Gali Złotej Kredy, która odbyła się w Małej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej.

Rozprawa dra inż. B. Bujaka z wyróżnieniem NBP

Rozprawa dra inż. Bogusława Bujaka promowana przez Naszego Dziekana otrzymała wyróżnienie Narodowego Banku Polskiego.

Nasi pracownicy odznaczeni Medalem KEN

Nasi wykładowcy, uwielbiani przez studentów dr inż. Katarzyna Skroban, mgr inż. Iwona Głażewska i mgr inż. Marcin Ścibisz zostali odznaczeni Medalem Komisji Edukacji Narodowej. Serdecznie gratulujemy!

Certyfikacja IPMA Student dla kierunku Inżynieria Zarządzania Wydziału Zarządzania PW

W dniu 7 listopada 2018 roku podczas seminarium PM Edukacja nastąpił uroczysty odbiór świadectwa certyfikacji kierunku studiów Inżynieria Zarządzania na II stopniu studiów (studia magisterskie stacjonarne). Oznacza to, że realizując przedmioty z tego kierunku studiów student Wydziału Zarządzania PW jest przygotowany do podejścia do egzaminu IPMA Student, który jest często pierwszym krokiem rozwoju kariery w kierunku zarządzania projektami.

Kto najlepiej wie jak wykorzystywać nowe technologie?

Nasi pracownicy, dr inż. Cezary Szwed, dr inż. Olga Sobolewska i dr Andrzej Wodecki oraz nasz współpracownik mgr Piotr Puczyński występują 13.11.2018 r. na konferencji IMPACT organizowanej przez Oracle. Więcej informacji znajdziesz tu: https://bit.ly/2zN4iCP

Zostań cyberkomandosem

Spróbuj swoich sił w hackathonie poświęconym cyberbezpieczeństwu organizowanym w dniach 24 i 25 listopada 2018 r.

Druga edycja mpiBIM wystartowała

Studenci kilku wydziałów Politechniki po raz kolejny łączą siły, by wspólnie zrealizować multidyscyplinarny projekt o wyjątkowej skali.

VI Forum Dziekanów Wydziałów Ekonomii i Zarządzania Uczelni Technicznych i Wojskowych

Wydział Zarządzania Politechniki Lubelskiej został gospodarzem VI edycji prestiżowego spotkania Dziekanów Wydziałów Ekonomii i Zarządzania Uczelni Technicznych i Wojskowych (WEZUT).

Nasza studentka pod choinką znajdzie stypendium

Magdalena Mazan, studentka Inżynierii Zarządzania na naszym Wydziale, otrzymała "Stypendium pod choinkę" - specjalną nagrodę ufundowaną przez naszą społeczność akademicką.

Nasza studentka w poczcie sztandarowym

Emilia Sokół dostąpiła zaszczytu znalezienia się w poczcie sztandarowym Politechniki Warszawskiej.

Student WZ prelegentem TEDx WUT

Student Wydziału Zarządzania i przedsiębiorca, Marcin Krzyżkowiak, będzie prelegentem kolejnej edycji TEDx Warsaw University of Technology.

List JM Rektora PW do pracowników, studentów i doktorantów

W imieniu JM Rektora Politechniki Warszawskiej, prof. J. Szmidta, publikujemy list skierowany do naszej społeczności akademickiej.

Wydział Zarządzania na konferencji rocznicowej Rządowego Centrum Bezpieczeństwa

W dniu 27 września Rządowe Centrum Bezpieczeństwa świętowało 10-lecie powołania. Z tej okazji zorganizowano konferencję zawodowo-naukową z udziałem przedstawicieli Premiera, różnych agend rządowych oraz Kwatery Głównej NATO i OECD.

Inauguracja r.ak. 2018/19 w obiektywie Eweliny Korzeniowskiej

Zapraszamy do obejrzenie galerii zdjęć z uroczystej, wydziałowej inauguracji roku akademickiego 2018/19, która odbyła się 29 września 2018 r. w Małej Auli Gmachu Głównego PW.

Studentka WZ mistrzynią Polski w curlingu

Aneta Lipińska, studentka Wydziału Zarządzania PW, zdobyła złoty medal mistrzostw Polski mikstów w curlingu.

Cezary Szwed i Radosław Zając wyróżnieni

Dr inż. Cezary Szwed i mgr Radosław Zając z nagrodami "Młodego Naukowca".

Inauguracja Roku Akademickiego 2018/19

DZIEKAN WYDZIAŁU ZARZĄDZANIA POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ ma zaszczyt zaprosić na WYDZIAŁOWĄ UROCZYSTOŚĆ INAUGURACJI ROKU AKADEMICKIEGO 2018/2019, która odbędzie się w dniu 29 września 2018 roku (sobota) w Małej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej (Warszawa, Plac Politechniki 1).

Nominacja Central European Startup Awards dla dr Agnieszki Skali

Dr Agnieszka Skala, adiunkt na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej znalazła się w finale konkursu Central European Startup Awards, który typuje najbardziej inspirujące postaci ekosystemu przedsiębiorczości startupowej w naszym regionie geograficznym. Zachęcamy do głosowania!

Pożegnanie Prof. Ireny Hejduk

Żegnamy Prof. Irenę Hejduk, która przez wiele lat pracowała na Wydziale Inżynierii Produkcji a następnie Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania wraz z pracownikami i studentami oddają cześć jej pamięci.

Pożegnanie Prof. Stanisława Lisa

Odszedł od nas prof. Stanisław Lis - wybitny naukowiec, żołnierz AK, dyrektor Instytutu Organizacji i Zarządzania, którego tradycje kontynuuje WZ.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania wraz z pracownikami i studentami oddają cześć jego pamięci.

Umowa pomiędzy PW a ITMAGINATION

Współpraca z firmą ITMAGINATION zainicjowana przez WZ została przypieczętowana w formie umowy między instytucjami.

Głos WZ podczas Polskiego Forum Akademicko-Gospodarczego

W dniach 15-16 czerwca br. w Politechnice Warszawskiej odbyło się Polskie Forum Akademicko-Gospodarcze, w trakcie którego swoje wystąpienia miały dr hab. inż. Anna Kosieradzka, prof. PW i dr Agnieszka Skala.

Nasz Dziekan na Liście 100

Szerokie Porozumienie na Rzecz Umiejętności Cyfrowych w Polsce uhonorowało dr hab. inż. Janusza Zawiła-Niedźwieckiego, prof. PW, umieszczeniem na "Liście 100" - wykazie osób które w sposób szczególny, swoją aktywnością przyczyniły się do rozwoju umiejętności cyfrowych.

Dr Dariusz Siudak pierwszym laureatem nagrody „Wykład im. Marka Siudaka”

17 maja br. w Sali Senatu PW odbyła się pierwsza w historii uroczystość wręczenia nagrody „Wykład im. Marka Siudaka”. Wyróżnienie to, uhonorowujące wkład dra Siudaka w naukę i społeczność Politechniki, przypadło dr. Dariuszowi Siudakowi - adiunktowi na Wydziale Zarządzania i Inżynierii Produkcji Politechniki Łódzkiej, a prywatnie synowi patrona.

Finał SQUAD w Nowym Jorku

Studenci Wydziału Zarządzania PW biorący udział w projekcie SQUAD pracowicie spędzili tegoroczną majówkę. Ich prace zostały zaprezentowane w Pace University.

X-lecie WZ pod opieką muz

Kaliope i Talia patronowały obchodom X-lecia Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej, gdyż to w Teatrze Syrena Pracownicy, Doktoranci i Przyjaciele jednostki świętowali jej okrągłą rocznicę.

Wystawa prac finałowych mpiBIM

Międzywydziałowy projekt interdyscyplinarny BIM to przedsięwzięcie, którego na PW jeszcze nie było, a które zakończyło się pełnym sukcesem. Dzięki mecenatowi firmy Europtima sp. z o.o. odwiedzający nasz Gmach mogą obejrzeć wystawę podsumowującą projekt.

Wygaszanie przekierowań emaili politechnicznych

Uwaga Pracownicy WZ! Z dniem 1 czerwca 2018 r. przestają działać przekierowania emaili z adresów "i.nazwisko@wz.pw.edu.pl" na "imie.nazwisko@pw.edu.pl".

Relacja z gali wręczenia akredytacji "Studia z przyszłością"

Nowatorskie programy studiów Wydziału Zarządzania nieustannie zdobywają uznanie naukowców i dydaktyków. 2018 jest kolejnym rokiem, w którym crème de la crème polskiej nauki nadał nam prestiżowy tytuł "Studiów z przyszłością".

Wysoki poziom finalistów Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej i Przedsiębiorczości

Innowacyjna metoda handlu dziełami sztuki, rozwiązanie problemu parkowania na warszawskim "Mordorze" czy platforma fitnessu dla wstydliwych - między innymi takie projekty trafiły do finału I edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej i Przedsiębiorczości.

Zarządzanie "Studiami z przyszłością"

Już nie tylko Zarządzanie i inżynieria produkcji są "Studiami z przyszłością". W tym roku wyróżnienie przypadło także I st. Zarządzania.

Życzenia wielkanocne

Władze i Pracownicy Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej życzą spokojnych i pomyślnych świąt Wielkiej Nocy.

Międzywydziałowy projekt interdyscyplinarny BIM sukcesem studentów PW

Z sukcesem zakończył się międzywydziałowy projekt interdyscyplinarny oparty o koncepcję równoległego projektowania BIM.

Dr inż. Marcin Kotarba z nagrodą im. prof. Kaszubskiego

Dr inż. Marcin Kotarba z Katedry Finansów i Systemów Finansowych Wydziału Zarządzania otrzymał wyróżnienie w ramach nagrody im. Profesora Remigiusza Kaszubskiego za działania na rzecz innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie bankowości elektronicznej oraz prawa nowych technologii za rok 2017.

Nasze inżynierki Inżynierkami 4.0

Weronika Nurzyńska z Wydziału Zarządzania finalistką konkursu Inżynierki 4.0. Organizator, firma Siemens, kieruje do studentek uczelni technicznych program mający na celu zwiększenie ich kompetencji cyfrowych w obszarze Industry 4.0.

Interneti et orbi. Relacja z VHack

Drużyna Politechniki Warszawskiej wróciła z Watykanu, gdzie brała udział w VHack - pierwszym hackatonie organizowanym przez Stolicę Apostolską. Zapraszamy do przeczytania relacji Weroniki Nurzyńskiej - menedżerki projektu.

Wszystkiego najlepszego naszym Menedżerkom!

Z okazji Dnia Kobiet życzymy Paniom Naukowcom i Nauczycielkom, Koleżankom z administracji, Doktorantkom i Studentkom wszystkiego najlepszego w życiu zawodowym i prywatnym. Inżynieria jest kobietą!

Wydział Zarządzania PW i Polfa S.A. podpisały list intencyjny o współpracy

7 lutego 2018 roku w Warszawie, Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej i Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S. A.  podpisały list intencyjny dotyczący współpracy w obszarach naukowym i badawczo – rozwojowym. 

Pobyt studentów WZ PW w Porto w ramach projektu SQUAD

W dniach 29.01-2.02.2018 studenci Wydziału Zarządzania PW biorący udział w projekcie SQUAD, uczestniczyli w tygodniowych warsztatach, które odbyły się w Porto Design Factory Politechniki w Porto. 

Ponowne powołanie dr hab. inż. Tadeusza Waścińskiego prof. PW na Przewodniczącego Rady Naukowej ITS

Dr hab. inż. Tadeusz Waściński prof. PW, z Katedry Finansów i Systemów Finansowych Wydziału Zarządzania, został na posiedzeniu Rady Naukowej Instytutu Transportu Samochodowego w dniu 31.01.2018 ponownie wybrany na jej Przewodniczącego w kadencji 2016-2019. 

Pożegnanie Prof. Wiesława Grudzewskiego

Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy Naszego Kolegę, Prof. Wiesława Grudzewskiego, nauczyciela akademickiego licznych roczników studentów, mentora wielu pracowników naukowych.

Rozmowa z George Stuart Nezlek profesorem wizytującym PW

Zachęcać do przekraczania własnych granic

"Jeśli ludzie nie próbują przekraczać granic własnych możliwości, nie dowiedzą się, jakie te możliwości są" - mówi George Stuart Nezlek, profesor wizytujący w Politechnice Warszawskiej.

Mamy nowy skład WRS

11 stycznia 2018 roku odbyło się I Wyborcze Posiedzenie Parlamentu Studentów Politechniki Warszawskiej, a wraz z nim rozpoczęła się kadencja Wydziałowej Rady Samorządu Wydziału Zarządzania w nowym składzie.

Goście z Hongkongu na warsztatach z naszymi studentami

Pierwszymi gośćmi, którzy odwiedzili nasz Wydział w 2018 r., byli studenci z The Chinese University of Hong Kong Business School.

Profesor WZ PW dr hab. inż. Mieczysław Prystupa został powołany w skład Rady Standardów Wyceny Nieruchomości

Minister Infrastruktury i Budownictwa w dniu 19 grudnia 2017 r. powołał  profesora Wydziału Zarządzania dr hab. inż. Mieczysława Prystupę prof. PW w skład Rady Standardów Wyceny Nieruchomości.

Zaproszenie do udziału w projekcie RENOIR

W związku z otrzymaniem dodatkowych środków z Komisji Europejskiej dla projektu RENOIR (Reverse Engineering of Social Information Processing), rusza konkurs na udział w projekcie dla pracowników i doktorantów Politechniki Warszawskiej.

Spotkanie wigilijne dla pracowników WZ

Dziekan i Prodziekani Wydziału Zarządzania serdecznie zapraszają Pracowników, Współpracowników, Pracowników Emerytowanych oraz Doktorantów na Wigilię Wydziałową, która odbędzie się 19 grudnia (wtorek) o godzinie 16:30 w sali 140.

Kolejna edycja DEMIST za nami

Niemal dwieście pięćdziesiąt osób wzięło udział w ogólnopolskiej konferencji naukowej DEMIST’17 – Digital Economy – Marketing, Innovation, Society & Technology, która odbyła się 24 listopada br. w Warszawie. Organizatorem konferencji był Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej (WZ PW) we współpracy z Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW (CZIiTT). Wśród uczestników znaleźli się przedstawiciele nauki (z 15 ośrodków naukowych), administracji oraz biznesu.

Doktoranci znów kompletują Szlachetną Paczkę

Doktoranci (i nie tylko!) Wydziału Zarządzania PW po raz kolejny organizują zbiórkę rzeczy dla dwóch rodzin w ramach akcji Szlachetna PACZKA.

Pracujesz na PW i masz dzieci? Mikołajki tuż, tuż

 W dniu 3 grudnia br., w niedzielę o godz.11.00 w Małej Auli odbędą się Mikołajki dla dzieci pracowników Politechniki Warszawskiej. Dla najmłodszych przewidzianych jest wiele atrakcji: spektakl Teatr PW     pt. „Jaś i Małgosia”, dyskoteka, gry i zabawy. Dzieci będą mogły samodzielnie udekorować pierniki, stworzyć kartki świąteczne oraz ozdoby choinkowe.

Duże zainteresowanie ofertą WZ na targach w Charkowie

Przestronna hala charkowskiego Pałacu Sportu w dniach 9-11 listopada 2017 r. tętniła zapałem młodych ludzi, którzy przyszli sprawdzić oferty edukacyjne uczelni regionu - w tym Politechniki Warszawskiej. Deszcz i chłód nie odstraszył maturzystów, studentów i nauczycieli, którzy chętnie dowiadywali się o nowych programach Wydziału Zarządzania PW.

Wybory Samorządu Studenckiego

Zbliżają się wybory do struktur Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej. Gorąco zachęcamy do udziału, a w międzyczasie zapraszamy na stronę https://wybory.sspw.pl/ by sprawdzić szczegóły.

Pakiet Office dla Studentów-Doktorantów-Pracowników WZ

Centrum Informatyzacji PW udostępniło pracownikom Politechniki Warszawskiej oprogramowanie MS Office wraz z subskrypcją na okres 36 miesięcy.

Dodatkową korzyścią z zawartej umowy jest możliwość skorzystania z oprogramowania przez wszystkich studentów PW.

Orkiestra PW - rekrutacja

The Engineers Band rozpoczyna kolejny sezon pełen wrażeń. Jeśli grasz na instrumencie i chcesz poznać bliżej działania Orkiestry zgłoś się do nas przez facebook’a lub stronę orkiestra.pw.edu.pl i pojaw się na przesłuchaniach 9, 16 lub 26 października g. 19:00 w DS Babilon przy ul. Kopińskiej 12/16, sala 19a. Zapraszamy osoby sprawnie posługujące się instrumentem, obyte z występami na żywo, z doświadczeniem w graniu różnorodnego repertuaru, ambitne, chętne do dłuższej współpracy.

XII Kongres Obywatelski

XII Kongres Obywatelski pod hasłem: PARTNERSKA I WSPÓLNA POLSKA. SZACUNEK – UCZCIWOŚĆ – WSPÓŁPRACA

Międzywydziałowy projekt interdyscyplinarny BIM rozpoczął się

Wystartował projekt przedmiotu interdyscyplinarnego opartego o koncepcję równoległego projektowania BIM.

Ustawa 2.0 – zapraszamy do debaty i konsultacji społecznych

Zapraszamy na spotkanie dotyczące wprowadzenia zmian w projekcie ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym, zwanej Ustawą 2.0, podczas którego będą prowadzone konsultacje społeczne. Celem spotkania jest przybliżenie treści ustawy osobom zainteresowanym, a także zebranie Państwa opinii dotyczących wprowadzanych zmian.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Rejestracja obowiązkowa: 

Data: 
wtorek i środa, 10 i 11 października, godz. 17.00-19.00

Miejsce: 
Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW Sala. 4.04 

Więcej informacji tutaj.

Rok akademicki 2017/2018 na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej rozpoczęty

Inauguracja roku akademickiego na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej odbyła się 29 września. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele władz Politechniki, przedstawiciele świata nauki i biznesu. Nie zabrakło również studentów pierwszego roku.

Wyjazdowa Konferencja Wydziału Zarządzania

W dniach 25-27 września 2017 r. cała społeczność Wydziału Zarządzania spotkała się na corocznej wyjazdowej konferencji służącej podsumowaniu roku minionego oraz przedyskutowania planów rozwojowych. Tym razem miejscem był Ośrodek Szkoleniowy Lasów Państwowych w Jedlni pod Radomiem. W drodze na miejsce odwiedzono zaprzyjaźniony Instytut Technologii Eksploatacji – Państwowy Instytut Badawczy, w którym mieliśmy możliwość zaznajomienia się z jego najnowszymi osiągnięciami i zadaniami badawczymi.

George Nezlek profesorem wizytującym na WZ

Na rozpoczynający się niedługo rok akademicki Wydział Zarządzania otrzymał wsparcie zza oceanu. Prof. George Nezlek z University of Wisconsin-Milwaukee przez rok będzie kształcił wybranych studentów naszej uczelni.

Warsztaty dla autorów książek naukowych

Spotkanie jest organizowane wspólnie przez Wydawnictwo Elsevier, Bibliotekę Główną Politechniki Warszawskiej oraz  Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW.

Mateusz Popończyk trzeci w Pucharze Polski w wyścigach motorowodnych

Student drugiego roku Zarządzania i Inżynierii Produkcji na Wydziale Zarządzania – na podium w Pucharze Polski 2017 w wyścigach motorowodnych po obwodzie. Serdecznie gratulujemy!

Finał plebiscytu „Modernizacja Roku”

Nasza Uczelnia ma szansę na nagrodę w XXI Ogólnopolskim Konkursie na najlepsze modernizacje roku. W finale plebiscytu znalazło się wykonanie rewitalizacji Gmachu Głównego PW wraz z przebudową. Nasz Gmach Główny walczy o nagrodę w kategorii "Obiekty zabytkowe". W budynku wymieniono pokrycie dachowe, ocieplono go, wyremontowano górną część świetlika nad Dużą Aulą, przebudowano też konstrukcję pomostów kominiarskich. Dzięki temu wygląda jeszcze piękniej i wzbudza jeszcze większy zachwyt ludzi odwiedzających naszą Uczelnię.

Inauguracja roku akademickiego 2017/2018 WZ-PW

Serdecznie zapraszamy naszych Studentów, Pracowników, Współpracowników oraz wszystkich Przyjaciół Wydziału Zarządzania na Inaugurację roku akademickiego 2017/2018, która odbędzie się 29 września 2017 roku o godz. 10 w Małej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej przy Placu Politechniki 1.

I. edycja konkursu "Ścisła Czołówka" za nami

Czternastu uczniów szkół średnich z całej Polski przyjechało 20 czerwca do CZIiTT, by przed specjalistami od przedsiębiorczości zaprezentować swoje projekty innowacyjnych produktów i usług. Tak wyglądała gala finałowa konkursu "Ścisła Czołówka", zorganizowanego przez Wydział Zarządzania.

Nasi studenci z nagrodami NTIE

Kolejny sukces studentów Wydziału Zarządzania. Nasi dyplomanci zajęli miejsca na podium XX. Edycji Konkursu Prac Dyplomowych Naukowego Towarzystwa Informatyki Ekonomicznej.

Seminarium Katedry Systemów Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania oraz Katedra Systemów Zarządzania (K4) Mają zaszczyt zaprosić Państwa na Seminarium Katedralne K4-H

Dr inż. Kamil Sitarski w zarządzie Oddziału Mazowieckiego Polskiego Towarzystwa Informatycznego

Dr inż. Kamil Sitarski został wybrany na nową kadencję do zarządu Oddziału Mazowieckiego Polskiego Towarzystwa Informatycznego. Gratulujemy!

Zarządzanie i Inżynieria Produkcji wśród najlepszych kierunków inżynierskich w Polsce

Politechnika Warszawska zdominowała pierwszą edycję Rankingu Studiów Inżynierskich "Perspektyw". Swój udział miał też nasz Wydział, z czego jesteśmy bardzo dumni! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z gali wręczenia nagród.

Kierunek ZiP z przyszłością

Studia pierwszego i drugiego stopnia Zarządzanie i inżynieria produkcji, zgłoszone do Programu „Studia z Przyszłością” przez Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej, otrzymały pozytywną decyzję Komisji Certyfikacyjnej.

Wydział Zarządzania podpisał umowę o współpracy z Instytutem Transportu Samochodowego

Wydział Zarządzania PW podpisał umowę o współpracy z Instytutem Transportu Samochodowego

Wyjazdowe posiedzenie Komitetu Organizacji i Zarządzania PAN

5 kwietnia w Sali Senatu Politechniki odbyło się wyjazdowe posiedzenie Komitetu Organizacji i Zarządzania PAN.

Lista 100 CIO miesięcznika Computerworld

Dr hab. inż. Janusz Zawiła-Niedźwiecki znalazł się w w gronie 100 czołowych menedżerów informatyki w Polsce.

Powołanie dr hab. inż. Tadeusza Waścińskiego prof. PW do Rady Naukowej ITS

Dr hab. inż. Tadeusz Waściński prof. PW, z Katedry Finansów i Systemów Finansowych Wydziału Zarządzania,został powołany do Rady Naukowej Instytutu Transportu Samochodowego na kadencję 2016-2019 przez Ministra Infrastruktury i Budownictwa.

Politechnika Warszawska oraz Urząd Komunikacji Elektronicznej rozpoczynają współpracę

W ramach umowy obie instytucje będą wspierały inicjatywy dotyczące m.in. zintegrowanych platform teleinformatycznych, narzędzi programistycznych oraz współczesnych zastosowań Internetu. Studenci i doktoranci Wydziału Zarządzania otrzymają szansę na realizację praktyk w UKE.

Wyróżnienie Dziekana WZ-PW

Dr hab. inż. Janusz Zawiła-Niedźwiecki, prof. PW członkiem Rady Naukowej Instytutu Łączności

Techniczne zabezpieczenie danych osobowych

Spotkanie w sprawie technicznych aspektów zabezpieczania danych osobowych

15 lutego 2017 r. w Ministerstwie Cyfryzacji odbyło się spotkanie przedstawicieli Ministerstwa Cyfryzacji z Dziekanem Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej dr hab. inż. Januszem Zawiła-Niedźwieckim, prof. PW, Kierownikiem Zakładu Cyberbezpieczeństwa Politechniki Warszawskiej dr hab. inż. Krzysztofem Szczypiorskim, prof. PW oraz adiunktem w Zakładzie Automatyki i Inżynierii Oprogramowania Politechniki Warszawskiej dr hab. inż. Andrzejem Zalewskim.

Nominacja prof. dr hab. Jana Monkiewicza

W dniu 03.02.2017 r. Rzecznik Finansowy Pani Aleksandra Wiktorow powierzyła Panu prof. dr hab. Janowi Monkiewiczowi funkcję wiceprzewodniczącego Doradczego Komitetu Naukowego przy Rzeczniku Finansowym

Nominacje pracowników PW

W dniu 18 lipca 2016 r. utworzono Centrum Naukowo-Przemysłowe Teleinformatyki. Jego celem jest w wspólne rozwijanie infrastruktury badawczej, wymiana pracowników, a także pozyskiwanie i obsługa projektów badawczych krajowych oraz europejskich.

Wydział Zarządzania na LinkedIn

Wydział Zarządzania pojawił się w kolejnej po Facebooku sieci społecznościowej. Zapraszamy Pracowników, Studentów i Przyjaciół na stronę WZ PW na LinkedIn.