Egzamin przedmiotu - Nauki o organizacji

W dniu 16.12.2017r. odbędzie się egzamin z przedmiotu "Nauki o organizacji" prowadzonego przez Prof. nzw. dr hab. inż. Ryszarda Żubera.

Spotkanie w sprawie organizacji zajęć z języków obcych (studenci I sem. I st.)

dot. studentów I roku studiów stacjonarnych Wydziału Zarządzania (WZI i WZL)

Test diagnostyczny z wybranego języka obcego

STUDENCI     I     SEMESTRU

STUDIÓW STACJONARNYCH WYDZIAŁU

ZARZĄDZANIA

Prosimy o wykonanie testu diagnostycznego z wybranego języka obcego (angielski, francuski, niemiecki lub rosyjski) w dniach

1 - 10grudnia 2017

Uwaga - zmiany terminów! Wybory przedmiotów obieralnych I st. kierunek ZiIP sem. 5

Studia I stopnia kier. Z +ZiIP sem. 5 (stacjonarne i niestacjonarne) - wybory przedmiotu obieralnego -  zmiana terminu!!! start 06.12.2017

Ostatni dzwonek na sprawdzenie poprawności ocen

Studencie! Wejdź na swój profil USOSweb i sprawdź, czy wszystkie oceny zostały poprawnie zarejestrowane. Jeżeli zauważysz jakiś brak, niejasność - zgłoś się do Dziekanatu ds. Studiów do 20 listopada br. Termin jest nieprzekraczalny - po tej dacie nie będzie możliwa korekta.

Wyniki II tury wyborów specjalności dla 5 sem. studiów dziennych kierunek ZiIP

Wyniki II tury wyborów znajdują się na stronie Wydziału-->Studia-->Wybory związane z tokiem studiów-->Wybory specjalności.

Jedź na praktyki w jedno z 18 miejsc na świecie

City Internships zaprasza studentów naszego Wydziału do wzięcia udziału w wyjątkowych praktykach, które odbywają się w różnych zakątkach naszego globu. Więcej informacji w rozwinięciu (w j. angielskim).

Poszukiwani studenci do projektu informatycznego

Poszukiwani są studenci zainteresowani programowaniem i pracą na rzecz Wydziału przy ciekawym projekcie narzędzia informatycznego.

Ruszają wybory specjalności!

W dniu 26.10.2017 rozpoczną się wybory specjalności dla dla V semestru studiów inżynierskich I stopnia (kier. ZiIP) - zaoczne i dzienne.

Wyniki badania Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów PW

Ponad połowa absolwentów PW wybrałaby dzisiaj ten sam kierunek, a kolejne 27,7% zdecydowałoby się na inne studia, ale także prowadzone na naszej Uczelni.

Zmiana terminu obowiązkowego szkolenia bibliotecznego

Nowy termin to 27.10.2017-30.10.2017

Naklejki na legitymacje będą dostępne po 20 października

Naklejki przedłużające będą dostępne w Dziekanacie ds. Studiów po 20 października. Przypominamy, że aktualne legitymacje są ważne do 31 października br.

Aktualizacja planów zajęć

Nastąpiła aktualizacja planów zajęć.

Lista studentów na specjalnościach studiów niestacjonarnych II. st.

Poniżej zamieszczamy listy studentów przypisanych do poszczególnych specjalności, studiujących niestacjonarnie na studiach II. st. (na obu kierunkach, tj. Zarządzanie i ZiIP).

Język angielski - informacja o salach i grupach

Zmiana prowadzącego grupę dla semestru 3.

Obowiązkowy test diagnostyczny z języka obcego

Prosimy o wykonanie testu diagnostycznego z wybranego języka obcego.

Szkolenie BHP dla spóźnialskich

Przypominamy o obowiązku odbycia szkolenia BHP.

Studenci semestru przesuniętego dopisani do specjalności

Zamieszczamy listę studentów semestru przesunietego dopisanych do specjalności.

Przedmioty dla dziennych studentów semestru przesuniętego zapisanych na sem. 3

Dla studentów tych studentów uruchomione zostaną dwa przedmioty obieralne:

Plan zajęć dla studiów mgr Zarządzanie i Inżynieria Produkcji

Na stronie Wydziału zostały zaktualizowany plan zajęć dla studiów mgr Zarządzanie i Inżynieria Produkcji sem. 1