Od Studenta do Inżyniera wsparcia produkcji

Biuro Karier PW oraz PKN Orlen zapraszają na webinar "Od czego zacząć pracę w zawodzie? Czyli od Studenta do Inżyniera wsparcia produkcji."

• Jeszcze studiujecie, ale już zastanawiacie się w jakim zawodzie chcecie rozwijać swoją karierę?
  • Szukacie dla siebie najlepszego miejsca, ale nie wiecie od czego zacząć?

Zapraszamy Was na webinar: OD CZEGO ZACZĄĆ PRACĘ W ZAWODZIE? CZYLI OD STUDENTA DO INŻYNIERA WSPARCIA PRODUKCJI.
    Podczas spotkania online opowiemy Wam o swojej pracy w ANWILU spółce Grupy ORLEN, w której nie sposób się nudzić.
    Przekonacie się jak rozpocząć w kilku krokach pracę w zawodzie i na czym ta praca polega.
    Będzie praktycznie, szczerze i inspirująco. O tym jak nie przegapić swojej szansy zaraz po studiach oraz dlaczego dobrze zacząć od programu stażowego Kierunek ORLEN.

Szczególnie zapraszamy studentów z wydziałów/kierunków: Mechanika i Budowa Maszyn, Wydział Inżynierii Produkcji, MEiL (Mechanika i projektowanie maszyn), Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii - Filia w Płocku

Czy można robić to, co się kocha i pracować w zawodzie?
Przekonajcie się sami, włączcie się na webinar: 23 kwietnia 2021 (piątek), godz. 12:15-13:00.

Zapisy trwają do 22.04.2021 do godz. 12:00.

Osoby zapisane otrzymają link do spotkania dzień przed wydarzeniem.

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.