Wymiana międzynarodowa

Witamy na podstronie Biura ds. programów i studiów międzynarodowych Wydziału Zarządzania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjazdów zagranicznych dla studentów.

Program podwójnego dyplomu

Program podwójnego dyplomu to niepowtarzalna okazja dla studentów do zdobycia dyplomów dwóch prestiżowych uczelni.

Wyjazdy Erasmus+

Możliwość spędzenia semestru na uczelni zagranicznej to wyśmienita okazja do poszerzenia horyzontów. Zapoznaj się z zasadami programu.

Praktyki Erasmus+

Odbycie praktyk za granicą to świetna droga do zwiększenia swojej atrakcyjności na rynku pracy. Sprawdź, jak możesz na nie wyjechać.

Program ATHENS

Program ATHENS to tygodniowy, intensywny kurs odbywający się na jednej z kilkunastu najlepszych politechnik w Europie. Zapoznaj się z zasadami programu.

Program ENHANCE

W ENHANCE pracujemy nad atrakcyjnymi ofertami szkoleniowymi zarówno dla studentów jak i pracowników uczelni zrzeszonych w konsorcjum. Udział w szkoleniach i kursach daje niepowtarzalną szansę zdobycia nowych umiejętności w międzynarodowym zespole i poznania specjalistów z wielu – zarówno popularnych, jak i niszowych – dziedzin.

Wymiany bilateralne

Semestr za granicą można spędzić nie tylko na uczelni europejskiej, ale także w instytucji spoza Starego Kontynentu. Zapoznaj się z możliwościami wymiany.