Student

Aktualności

Stypendium socjalne w zwiększonej wysokości na 10 miesiąc

Przypominamy, że do końca miesiąca można składać zaświadczenia o zamieszkaniu w akademiku lub innym obiekcie w wakacje aby dostać stypendium za lipiec. Sytuacja dotyczy tylko tych osób, które miały przyznane stypendium w zwiększonej wysokości na 9 miesięcy.

Zmiana godzin przyjęć

W czasie trwania sesji oraz w okresie wakacyjnym zmieniają się godziny przyjęć.

W dniach 10.06 – 21.06 oraz 08.07 – 19.07 Dziekanat ds. Studenckich będzie nieczynny. Karty obiegowe, porozumienia oraz inne dokumenty podbija w tym czasie pani Laura Bentlejewska w pokoju nr 5.

Za utrudnienia przepraszamy.

W dniu 30.05.2019 r. (czwartek) Dziekanat ds. Studenckich będzie nieczynny

Przypominamy, że w tym dniu odbywa się konferencja DEMIST'19, organizowana przez nasz Wydział, na którą Państwa serdecznie zapraszamy.

https://2019.demist.eu/

Stypendium im. inż. Mieczysława Króla na rok akademicki 2019/2020

Prorektor ds. Studenckich dr hab. inż. Janusz Walo, prof. uczelni przekazał informację, że do dnia 19 czerwca 2019 r. w Sekretariacie Prorektora ds. Studenckich (Gmach Główny pokój nr 112) można składać wnioski o przyznanie stypendium im. inż. Mieczysława Króla na rok akademicki 2019/2020.

A może trochę muzyki?

Drodzy muzycy!
Czy granie na instrumentach sprawia wam przyjemność, lubicie spędzać czas w doborowym towarzystwie, a może lubicie polski folklor i podróże dookoła świata?
Jeśli tak, zapraszamy w każdy poniedziałek i piątek w godzinach 18:00 - 21:00 do siedziby ZPIT PW, DS "Riviera" ul Waryńskiego 12! 
Nabory trwają do końca marca.

Informacja o stypendiach od nowego semestru. Termin składania wniosków 18.02-01.03

Wszystkie stypendia za miesiąc marzec i kwiecień prawdopodobnie zostaną wypłacone z wyrównaniem w kwietniu tak jak to miało miejsce ze stypendiami w październiku. Jednak dołożymy wszelkich starań aby stypendia zostały wypłacone jak najszybciej.Sytuacja taka jest uwarunkowana terminami w regulaminie. Prosimy o cierpliwość.

Zostań profesjonalistą z SAS

Firma SAS Institute jest największą na świecie prywatną firmą informatyczną, która jest czołowym liderem w zakresie analityki biznesowej według rekomendacji Gartner Inc. PW współpracuje z SAS od 1992 roku. Co najmniej kilkunastu absolwentów naszego Wydziału było lub jest w niej zatrudnionych. 

Oferty stażu w P&G

Do dnia 11.01.2019 przedłużony został termin zgłoszeń na spotkanie Future Female Leader in Product Supply
organizowane przez firmę Procter & Gamble.

Gratulujemy naszym Dyplomantom!

13 grudnia na uroczystym bankiecie wręczone zostały dyplomy dla laureatów XXI Edycji Konkursu Naukowego Towarzystwa Informatyki Ekonomicznej na najlepsze prace dyplomowe w dziedzinie informatyki ekonomicznej obronione w roku 2017. Wśród laureatów znalazło się 2 naszych Absolwentów: inż. Paweł Kaczmarski i mgr Witold Michalak. Serdecznie im gratulujemy!

Wszystkie decyzje stypendialne są gotowe do odbioru w pokoju nr 5

Przypominam, że wszystkie decyzje stypendialne należy odebrać do 7 grudnia (negatywne też).