Student

Aktualności

Nowy regulamin stypendialny już dostępny!

Zapraszamy do zapoznania się z nowym regulaminem stypendialnym oraz wnioskami: https://www.bss.pw.edu.pl/Stypendia/Stypendia-z-Funduszu-Stypendialnego

Wnioski należy składać w dniach 2.10.2023 - 16.10.2023 r. w pokoju nr 5 (ul. Narbutta 85, parter) - Dziekanat ds. Studenckich

Próg dochodowy do stypendium socjalnego: 1294,40 zł

Forma i tryb składania wniosków stypendialnych na rok ak. 2023/2024

Wnioski o stypendia można składać w Dziekanacie ds. Studenckich pok. 5 (parter) od 2 do 16 października 2023 r. w godzinach otwarcia dziekanatu ds. studenckich. Wnioski o przyznanie stypendium rektora oraz socjalne należy składać w wersji papierowej (wypełnione na komputerze) a zapomogi i wnioski o przyznanie stypendium dla osób niepełnosprawnych należy składać przez system USOSweb. Osoby składające wnioski są proszone o sprawdzenie ich poprawności oraz kompletności przed przyjazdem na wydział.

Podania o rozłożenie czesnego na raty w sem. zimowym r. ak. 2023/24

Termin składania podań dla pierwszego roku studiów - 20 wrzesień 2023

Termin składania podań dla kolejnych lat studiów - 15 październik 2023

Podanie należy wysyłać na adres: student.wz@pw.edu.pl

Formularze do pobrania tutaj: https://www.wz.pw.edu.pl/Studia/Oplaty-za-studia-niestacjonarne

Aplikacja na sesję ATHENS w Listopadzie 2023

Zapraszamy do udziału w 5-dniowym intensywnym kursie i programie kulturalnym European Dimension Activities, organizowanym w jednej z czołowych europejskich uczelni technicznych!

Koblenz University of Applied Sciences

W dniach 19.06-23.06 mieliśmy przyjemność gościć na Wydziale Zarządzania p. Sophię Sturm, specjalistę ds. międzynarodowych z Koblenz University of Applied Sciences.

W dniu 23.06 (piątek) zmiana godzin przyjęć interesantów

Wyjątkowo zapraszamy od godz. 13.00 do 14.00.

Wizyta studentów WZ w Inkubatorze Innowacyjności CINN

W dniu 6.06.2022 studenci przedmiotu „E-biznes” odwiedzili Inkubator Innowacyjności PW.

Składanie wniosków na o przyznanie stypendium im. M. Króla

Do dnia 19 czerwca br. można składać wnioski o przyznanie stypendium im. M. Króla na rok akademicki 2023/2024.

Webinar "Wstyd - o czym chce Ci powiedzieć?”,

Studenci Dla Zdrowia oraz The Presja zapraszają na webinar "Wstyd – o czym chce Ci powiedzieć?". Jest to wydarzenie, które zagłębia się w złożoną i często niekomfortową emocję, jaką jest wstyd. Wstyd jest silnym uczuciem, które może wynikać z różnych sytuacji, takich jak odrzucenie społeczne, porażka osobista czy moralne przewinienia.

Spotkanie z przedsiębiorstwem P&G (Procter & Gamble Company)

Zapraszamy studentów Wydziału Zarządzania do odwiedzenia stoiska P&G w środę (17.05.2023) w godzinach 9-16 na pierwszym piętrze przy dziekanacie (Gmach Nowy Technologiczny). Będzie to doskonała możliwość do zapoznania się z przedsiębiorstwem, zadania jego przedstawicielom pytań dotyczących praktyk, możliwości zatrudnienia, podjęcia współpracy w ramach pracy dyplomowej. Serdecznie zapraszamy do udziału.