Wydział

 

Aktualności

Piknik Naukowy 15.06.2024 na Stadionie PGE Narodowym!

W ramach pikniku uczestnicy wydarzenia mogli samodzielnie zbudować model symulacyjny wybranego procesu czy zagrać w grę produkcyjną symulującą działanie całego przedsiębiorstwa. Prezentowaliśmy również możliwości wizualizacji modelu cyfrowego procesu z wykorzystaniem technologii AR! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za odwiedzenie naszego stanowiska! Szczególnie cieszy fakt odwiedzin przez naszych studentów, którym jak widać nie znudziła się nauka nawet w weekend!!! :)

Szczególne podziękowania kierujemy dla członków Koła SKN Manager oraz jego opiekunów, którzy zaangażowali się w organizację i przebieg wydarzenia :)

Wizyta JM Rektora PW na Wydziale Zarządzania PW

W dniu 5 czerwca 2024 r. na Wydziale Zarządzania gościliśmy JM Rektora Politechniki Warszawskiej prof. dr. hab. inż. Krzysztofa Zarembę. Wizytę rozpoczęło spotkanie JM Rektora z kierownictwem Wydziału: Dziekanem dr. hab. inż. Jarosławem Domańskim, Dziekanem Elektem prof. dr hab. inż. Agnieszką Bitkowską, prodziekanami i kierownikami zakładów oraz przewodniczącą Rady Naukowej Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości dr hab. inż. Katarzyną Rostek, prof. uczelni. 

11. edycja Konkursu na prace dyplomowe o nagrodę Prezesa Zarządu GPW

Fundacja GPW zaprasza absolwentów i studentów do udziału w kolejnej edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową o nagrodę Prezesa Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie SA. W tym roku zostaną nagrodzone najlepsze prace licencjackie, magisterskie i doktorskie na temat rynku kapitałowego.

XIV Forum Dziekanów Wydziałów Ekonomii i Zarządzania Uczelni Technicznych i Wojskowych

W dniach 10-11 czerwca 2024 r. odbyło się XIV Forum Dziekanów Wydziałów Ekonomii i Zarządzania Uczelni Technicznych i Wojskowych.

Wizyta JM Rektora PW na Wydziale Zarządzania PW 05.06.2024

Podczas wizyty mieliśmy okazję pokazać Panu Rektorowi nasz Wydział, przedstawić jego strukturę i specyfikę, porozmawiać o aktualnie prowadzonych badaniach naukowych oraz zadać pytania od Społeczności WZ. Dziękujemy za ciekawe spotkanie i wspólnie spędzony czas!

Pracownicy Wydziału Zarządzania na konferencji naukowej SGH w Kazimierzu Dolnym

W dniach 3-4.06.2024 r. odbyła się Konferencja Naukowa Przedsiębiorstwo zrównoważone – dylematy zrównoważonego rozwoju organizowana przez Kolegium Zarządzania i Finansów SGH w Kazimierzu Dolnym. W konferencji uczestniczyły: prof. Agnieszka Bitkowska, prof. Agata Pierścieniak, dr Marta Kruk. Konferencja zgromadziła ponad 100 osób z 24 wiodących ośrodków naukowych w Polsce.

Wizyta JM Rektora PW na Wydziale Zarządzania

Dziekan dr hab. inż. Jarosław Domański oraz Dziekan Elekt prof. dr hab. inż. Agnieszka Bitkowska zapraszają do udziału w spotkaniu z JM Rektorem PW prof. dr. hab. inż. Krzysztofem Zarembą.

WEZUT 2024

W dniach 10 - 11 czerwca 2024 Wydział Zarządzania będzie gospodarzem XIV Forum Dziekanów Wydziałów Ekonomii i Zarządzania Uczelni Technicznych i Wojskowych. 

Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej 2024

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studiami na PW 25 maja od godziny 10:00!

Wizyta w Danfoss Poland SA

Studentki i Studenci Wydziału Zarządzania PW  w dn. 20.05.2024 pod kierunkiem prof. dr hab. inż. Agnieszki Bitkowskiej odbyli wizytę studyjną w przedsiębiorstwie produkcyjnym Danfoss Poland SA w Grodzisku Mazowieckim. 

SKN Manager nagrodzony na Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Studenckich Kół Naukowych

Serdecznie gratulujemy przedstawicielom Koła Naukowego SKN Manager nagród zdobytych na Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Studenckich Kół Naukowych, organizowanej w dniach 7-9 maja 2024 roku na Wydziale Bezpieczeństwa, Logistyki i Zarządzania Wojskowej Akademii Technicznej.

Biuro Dziekana praca w dniach 29-30 maja

Szanowni Państwo, 

informujemy, że w dniach 29-30 kwietnia Biuro Dziekana WZ będzie nieczynne. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

XVI edycja Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych

Zapraszamy do udziału w XVI edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych.

Konkurs skierowany jest do autorów prac magisterskich obronionych na uczelniach w Polsce w okresie od 1 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2023 r.

Dzień z Agencją Bezpieczeństwa Wewnętrznego na Wydziale Zarządzania PW

W dniu 9 kwietnia 2024 odbędzie się spotkanie z ABW. W ramach wydarzenia będzie możliwość bezpośrednich rozmów z pracownikami (10:00-15:00). O godzinie 14:00, w s.242 odbędzie się wykład „ABW w systemie organów bezpieczeństwa państwa”.

Zapraszamy.

Gmach Nowy Technologiczny
ul. Narbutta 85

Druga grupa certyfikowanych franczyzobiorców Żabka Polska

W piątek 22.03.2024 r. w sali 242 Gmachu Nowego Technologicznego odbyło się - już po raz drugi na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej - uroczyste wręczenie certyfikatów w ramach Akademia Przedsiębiorczości Żabka Polska.

Wdrażanie nowoczesnych metod dydaktycznych na Politechnice Warszawskiej

W imieniu Prof. Jana Słyka, Prorektora ds. Studiów PW zapraszamy na seminarium dotyczące wdrażania nowoczesnych metod dydaktycznych na Politechnice Warszawskiej w dniu 16 kwietnia 2024 o godz. 14.00. Sala 123 Gmach Główny PW.

Życzenia Wielkanocne

Zdrowych, wesołych Świąt Wielkanocnych, dobrego wypoczynku w rodzinnym gronie oraz wszelkiej pomyślności życzy Dziekan oraz Rada Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej.

29 marca 2024 r. Biuro Dziekana WZ

Dnia 29 marca 2024 r. Biuro Dziekana WZ będzie nieczynne. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Dr Arkadiusz Szymanek przewodniczącym Rady Nadzorczej Funduszu Inwestycyjnego PW

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że 12 marca 2024 r. pracownik Wydziału Zarządzania, dr Arkadiusz Szymanek, został wybrany na stanowisko Przewodniczącego Rady Nadzorczej Funduszu Inwestycyjnego Politechniki Warszawskiej. Ta prestiżowa funkcja jest wyrazem uznanie dla jego profesjonalizmu, jak również dowodem na zaufanie jakim go obdarza kierownictwo uczelni i eksperci współtworzący fundusz.

Biuletyn Absolwenta

Zapraszamy do lektury 5 numeru Biuletynu 

Rusza rekrutacja na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2024/2025

1 marca 2024 rozpoczyna się rekrutacja na wyjazdy na studia w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2024/2025. Rekrutacja potrwa do 27.03.24, do g. 23:59. Spotkanie informacyjne odbędzie się 04.03.24 o g. 14:10 w trybie online. <link do spotkania>

Obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Tomasza Prokopowicza

Przewodnicząca i Rada Naukowa Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości  Politechniki Warszawskiej

podają do wiadomości i zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej

mgr. inż.  Tomasza Prokopowicza pt. "Model oceny ekonomiczno-finansowej przedsiębiorstwa wspomagający proces zarządzania strategicznego"

Wydział Zarządzania na targach Franczyza Expo 2024

W dniach 13 – 14 lutego 2024 odbędą się Konferencja & Workshop Franczyza 2.0 towarzysząca MIĘDZYNARODOWYM TARGOM SPRAWDZONEGO MODELU BIZNESOWEGO w PTAK Warsaw Expo, której organizatorem merytorycznym są Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej oraz jego partner strategiczny Monika Ferreira I’GS In Good Strategy.

Obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Ryszarda Ostaszewskiego

Przewodnicząca i Rada Naukowa Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości  Politechniki Warszawskiej

podają do wiadomości i zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej

mgr. inż.  Ryszarda Ostaszewskiego pt. "Model system nadzoru budowlanego"

Obrona rozprawy doktorskiej mgr Joanny Sławińskiej

Przewodnicząca i Rada Naukowa Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości  Politechniki Warszawskiej

podają do wiadomości i zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej

mgr Joanny Sławińskiej pt. "Model kontroli zarządczej w administracji rządowej"

Życzenia Świąteczne

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Pracownikom, Studentom, Przyjaciołom i Sympatykom naszego Wydziału życzenia radosnych i spokojnych Świąt oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Roku 2024 !

Dr Agnieszka Kucharska

W dniu 19 grudnia 2023 r. nasza koleżanka Agnieszka Kucharska, pracownica Zakładu Przedsiębiorczości i Innowacji, uzyskała stopień naukowy doktora. 

Technologia a ekonomia - konferencja Naczelnej Organizacji Technicznej

Pod tym hasłem odbyła się w Warszawskim Domu Technika NOT konferencja dla uczczenia 105 lat Niepodległości (28.11.2023). W panelu wystąpili pracownicy Wydziału Zarządzania prof. dr hab. Mieczysław Morawski oraz dr hab. inż. Janusz Zawiła-Niedźwiecki.

Gala Złotej Kredy

25 listopada odbyła się uroczysta XV Gala Złotej Kredy na której zostały wręczone nagrody za rok akademicki 2022/2023. 

Obrona rozprawy doktorskiej mgr Agnieszki Kucharskiej

Zastępca Przewodniczącej i Rada Naukowa Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości  Politechniki Warszawskiej

podają do wiadomości i zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej

mgr Agnieszki Kucharskiej pt. "Determinanty świadczenia usług IT w uczelni publicznej w ujęciu metodycznym"

Studentka Wydziału Zarzadzania zwyciężczynią Konkursu Project Master

Miło nam jest poinformować, że:

  • studentka Wydziału Zarzadzania kierunku Inżynieria Zarządzania Pani inż. Martyna Kaczmarek za pracę nt.Integracja systemów zarządzania programami – przykład usprawnienia w przedsiębiorstwie w branży lotniczej została zwyciężczynią Konkursu Project Master w kategorii najlepsza prac licencjacka/inżynierska. Promotorem pracy dyplomowej był dr hab. inż. Eryk Głodziński, prof. PW.
  • pracownik Wydziału Zarządzania Pan dr Marek Zawada otrzymał wyróżnienie za pracę doktorską nt.Metoda planowania projektów niekomercyjnych badań klinicznych. Promotorem pracy był dr hab. inż Tadeusz Grzeszczyk, prof. PW, a promotorem pomocniczym dr inż. Paweł Pietras,

Zmiany w Systemie Identyfikacji Wizualnej Politechniki Warszawskiej

Upływ czasu i towarzyszące mu zmiany są podobno jedynym stałym elementem świata i naszej rzeczywistości. Dlatego po kilku latach od wprowadzenia Systemu Identyfikacji Wizualnej PW zdecydowaliśmy się dokonać w nim kilku modyfikacji. Najważniejsza dotyczy filozofii użytkowania systemu – odeszliśmy od jednoznacznego przypisywania języka wizualnego do jednostek Uczelni na rzecz dostosowywania używanych narzędzi do komunikatu.

Msza Święta pogrzebowa śp. Małgorzaty Waszkiewicz

Msza Święta pogrzebowa

śp. Małgorzaty Waszkiewicz

odbędzie się 24 października 2023 roku o godzinie 11.00

w Kościele św. Rodziny na Zaciszu (ul. Rozwadowska 11),

po której nastąpi odprowadzenie

na Cmentarz Północny, na Wólce Węglowej

godzina 12.30 - kondukt żałobny, brama główna cmentarza.

O godzinie 10:00 wyruszy autokar sprzed gmachu NT, powrót ok. godz. 15:00

Msza Święta w intencji śp. Małgorzaty Waszkiewicz

19.10.2023 (czwartek) godz. 12.00. 

Obrona rozprawy doktorskiej mgr Wioletty Pomaranik

Przewodnicząca i Rada Naukowa Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości  Politechniki Warszawskiej

podają do wiadomości i zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej

mgr Wioletty Pomaranik pt. "Zarządzanie talentami w publicznych podmiotach leczniczych w Polsce"

Obrona rozprawy doktorskiej mgr. Pawła Hurasa

Przewodnicząca i Rada Naukowa Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości  Politechniki Warszawskiej

podają do wiadomości i zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej

mgr. Pawła Hurasa pt. "Model struktury kompetencji zaufania międzyorganizacyjnego"

XX Targi Kół Naukowych i Organizacji Studenckich KONIK

XX Targi Kół Naukowych i Organizacji Studenckich KONIK były jednym z ważnych wydarzeń dla naszego Wydziału Zarządzania. Odbyły się w dniach 10-11 października 2023 roku w Gmachu Głównym PW. Nasze koło, SKN Manager, z dumą reprezentowało nasz wydział na tych jubileuszowych targach, prezentując nasze projekty, osiągnięcia oraz ciężką pracę nad rozwojem umiejętności z zakresu zarządzania.

dr inż. Małgorzata Waszkiewicz

Z głębokim żalem  zawiadamiamy, że w dniu 3 października 2023 roku przedwcześnie zmarła nasza koleżanka

dr inż. Małgorzata Waszkiewicz, pracownik Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej.

Interaktywny poradnik dla nowych studentów PW

Wiemy, że pierwsze dni na studiach bywają trudne. Wszystko jest nowe, inne, nieznane. Żeby ten czas ułatwić, Uczelnia przygotowała Starter PW – przewodnik online, który pomoże lepiej poznać Politechnikę Warszawską, studenckie prawa i obowiązki oraz nasze systemy informatyczne. 

Obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Krzysztofa Trojanka

Zastępca Przewodniczącej i Rada Naukowa Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości  Politechniki Warszawskiej

podają do wiadomości i zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej

mgr. inż. Krzysztofa Trojanka pt. "Model standaryzacji procesów obsługi studiów w uczelniach publicznych"

Uroczyste wręczenie certyfikatów Akademii Przedsiębiorczości Żabka Polska

W piątek 22.09.2023 r. w sali 242 Gmachu Nowego Technologicznego odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów w ramach Akademia Przedsiębiorczości Żabka Polska / Edu4Business / Strona główna - Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej (pw.edu.pl).

Certyfikat otrzymało przedsiębiorstwo Żabka Polska za prowadzenie programu dla franczyzobiorców Akademia Przedsiębiorczości. Twórcami modelu edukacji Akademii Przedsiębiorczości są Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej oraz Monika Ferreira founding partner I’GS In Good Strategy.

DEMIST'23

VII Ogólnopolska Konferencja Naukowa DEMIST’23 (Gospodarka cyfrowa – zarządzanie, innowacje, społeczeństwo i technologie) – podobnie jak poprzednie edycje – jest spotkaniem świata nauki, biznesu i administracji. Zapraszamy do zapisów https://demist.pw.edu.pl na VII konferencję naukową DEMIST’23 on-line w dniach 14 i 15 listopada 2023 r.

Biuro Dziekana WZ_25 września

W dniu 25 września Biuro Dziekana WZ będzie nieczynne.

Nabory do Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej 2023/2024

Zajęcia prowadzone są przez świetnie wyszkoloną i zaangażowaną kadrę. Wymagający nauczyciele, z Kierownikiem Artystycznym na czele, dbają o możliwie najwyższy poziom artystyczny każdego członka Zespołu.

Konkurs PTZP na najlepszą pracę dyplomową

Polskie Towarzystwo Zarządzania Produkcją zaprasza absolwentów kierunków Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (Inżynieria Zarzadzania), do udziału w corocznym konkursie na najlepszą pracę dyplomową. Konkurs przeprowadzany jest w poszczególnych Oddziałach PTZP.

Druga edycja Festiwalu Młodych Inżynierów

Pięć Wydziałów Politechniki Warszawskiej znowu łączy siły, żeby młodszym i starszym pokazać różnorodność inżynierskiego świata i zaprosić do wspólnego odkrywania jego możliwości. Zapraszamy 16 września 2023 roku w godz. 10.00–15.00 do Auli Gmachu Fizyki PW (ul. Koszykowa 75). Wstęp wolny.

Obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Pawła Zakrzewskiego

Przewodnicząca i Rada Naukowa Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości  Politechniki Warszawskiej

informują o obronie rozprawy doktorskiej

mgr. inż. Pawła Zakrzewskiego pt. "An Agile Framework Application for Safety Critical Software Development in Avionics"

Festiwal Młodych Inżynierów 2023

Bądź inżynierem, rozwiązuj problemy!

Wszystko zaczyna się od pytań.
Zastanawiamy się, dlaczego coś nie działa.
Próbujemy zrozumieć, jak coś działa.
Główkujemy nad tym, czy da się wymyślić coś lepszego, sprytniejszego.
Rozwiązujemy jeden problem, żeby za chwilę znaleźć kolejny — i poszukać jego rozwiązania.

Wydziałowa inauguracja roku akademickiego 2023/2024

DZIEKAN I RADA WYDZIAŁU ZARZĄDZANIA POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ

mają zaszczyt zaprosić na wydziałową uroczystość INAUGURACJI ROKU AKADEMICKIEGO 2023/2024 która odbędzie się w dniu 2 października (poniedziałek) 2023 roku o godz. 14:00 w  Auli 301 w Gmachu Nowym Technologicznym, przy ul. Narbutta 85.

Skrócone godziny pracy administracji

Administracja Wydziału Zarządzania w dniach 16-18.08.2023 pracować będzie do godziny 14.00.

Piątkowy dyżur dziekanatu w godzinach 11-14.

Biuro Dziekana WZ zmiana godzin pracy w dniach 25-26 lipca 2023 r.

Szanowni Państwo,

informujemy, że w dniu 25 lipca 2023 r. Biuro Dziekana będzie czynne do godziny 12, natomiast dnia 26 lipca 2023r. Biuro będzie czynne od godziny 10.30.

Process modeling – międzynarodowa szkoła letnia

W dniach 3-14.07.2023 r. odbywa się druga edycja Process modeling - International Summer School of the Faculty of Management, której uczestnikami są studenci pochodzący z różnych miejsca na świecie

Rozwiązania analityczne SAS dla studentów WZ PW

Zapraszamy do lektury wywiadu, w którym mgr Agnieszka Kucharska wyjaśnia w jaki sposób ona i studenci Wydziału Zarządzania PW wykorzystują rozwiązania analityczne SAS.

Zwinne zarządzanie projektami badań klinicznych

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą publikacją pracowników Zakładu Zarządzania Produkcją, Procesami i Projektami na Wydziale Zarządzania PW pt. „Zwinne zarządzanie projektami badań klinicznych".

Przedsiębiorczość Startupowa

Zajęcia z "Przedsiębiorczości Startupowej" oferowane przez Wydział Zarządzania cieszą się dużym powodzeniem na innych wydziałach PW. 

Zespół studentów Wydziału EiTI, który własnie ukończył te zajęcia, w ostatni weekend WYGRAŁ Hackaton #HACK2React realizowany przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. (PFR) i Centrum GovTech!

Serdecznie gratulujemy studentom, a także: koordynatorce przemiotu dr hab. Agnieszce Skali-Gosk oraz prowadzącej zajęcia dr inż. Oldze Sobolewskiej!

Czekamy na kolejne sukcesy absolwentów "Przedsiębiorczości Startupowej"!

Wystawa posterów poświęconych Karolowi Adamieckiemu

W dniu 6.06.2023 roku w ramach obchodów 100-lecia Nauk o Zarządzaniu w Politechnice Warszawskiej - otwarta została wystawa posterowa prezentująca dorobek profesora Karola Adamieckiego oraz współczesne kontynuacje tego dorobku w pracach naukowo-badawczych i publikacjach pracowników Wydziału Zarządzania.

Spotkanie Rady konsultacyjnej Wydziału Zarządzania PW

W dniu 6.06.2023 roku o godzinie 13.15 odbyło się kolejne spotkanie Rady konsultacyjnej Wydziału. Podczas spotkania powitaliśmy nowych członków, dyskutowaliśmy nad propozycją strategii Wydziału oraz omawialiśmy propozycję nowych inicjatyw.  

Obchody 100-lecia Nauk o Zarządzaniu w Politechnice Warszawskiej - odsłonięcie tablicy poświęconej Prof. Karolowi Adamieckiemu

W dniu 6.06.2023 roku o godzinie 14.15 odbyła się - w ramach Obchodów 100-lecia Nauk o Zarządzaniu w Politechnice Warszawskiej - uroczystość odsłonięcia tablicy poświęconej Prof. Karolowi Adamieckiemu. To ważne wydarzenie dla całej społeczności Politechniki Warszawskiej reprezentującej i wspierającej naukowe zarządzanie: nauczycieli akademickich, pracowników administracji, studentów, absolwentów oraz naszych gości i partnerów z otoczenia społeczno-gospodarczego. Dziękujemy wszystkim osobom aktywnie  uczestniczącym w tej uroczystości. Słowa wdzięczności kierujemy do BGK (Banku Gospodarstwa Krajowego) za pomoc w organizacji wydarzenia. 

Tech-Athon 2023 "Inżynierowie dla Społeczeństwa"

Tech-Athon 2023 "Inżynierowie dla Społeczeństwa". Projekt zespołu 3D HAND ma na celu poprawę jakości życia dzieci potrzebujących protez rąk, wykorzystując połączenie modularyzacji i spersonalizowanych ruchów wspieranych przez technologię VR. Zespół składa się z sześciu wyjątkowych członków, z których każdy wnosi unikalną wiedzę specjalistyczną. Vo Thi Hoang Ni, doktorantka Wydziału Zarządzania, wnosi kompetencje z obszaru zarządzania i ekonomii

Developing Sustainability Competences Through Pedagogical Approaches

Podziel się swoim postrzeganiem nabywania kompetencji w zakresie zrównoważonego rozwoju podczas studiów na Wydziale Zarządzania. Pomóż w badaniu międzynarodowej sieci 22 uniwersytetów. 

Studenci SKN Manager na Ogólnopolskiej studenckiej konferencji naukowej „Nowy świat – Nowe zarządzanie?”

Przedstawiciele Koła Studenckiego SKN Manager uzyskali wyróżnienie referatu pt. „Zastosowanie wybranych technologii informatycznych do wspomagania zarządzania produkcją”.

Wizytacja PKA na kierunku Zarządzanie

W dniach 1-2 czerwca na naszym Wydziale odbędzie się wizytacja PKA. W związku z tym Kierownictwo Wydziału udostępnia raport samooceny przygotowany dla kierunku Zarządzanie.

Dr Daniel Młodzianowski

Nasz kolega Daniel Młodzianowski, pracownik Zakładu Przedsiębiorczości i Innowacji, uzyskał stopień naukowy doktora. Gratulujemy.

W dniu 19.06 o godzinie 1200 odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

mgr. Daniela Młodzianowskiego pt. "Wspomaganie rozwoju klastrów - podejście modelowe".

Profesor Agnieszka Bitkowska na liście Top 100 Women

TOP 100 Women in Cloud Computing in Poland.  

https://womenintechsummit.pl/top-100-women-in-cloud-computing

Schneider Electric: Staż, Dzień otwarty i Konkurs Go Green

  • Spotkanie 26.04. w siedzibie Schneider Electric – do wygrania płatny staż
  • Spotkanie w biurze w Warszawie, 9.05
  • Konkurs Go Green 2023: Cyrkularność i efektywność energetyczna budynków

Życzenia Wielkanocne

Zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych, dobrego wypoczynku w rodzinnym gronie oraz wszelkiej pomyślności życzy Dziekan oraz Rada Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej.

Letnia Szkoła w Norymberdze

OHM International Summer School

 • Dwutygodniowa pobyt na kampusie w Norymberdze od 17 do 28 lipca 2023 + poprzedzająca faza przygotowawcza online.

• 4 ciekawe opcje kursów do wyboru + różnorodny program kulturalno-rekreacyjny dla wszystkich uczestników szkoły letniej.

Studenci, którzy pomyślnie ukończą kurs, otrzymają certyfikat oraz 5 punktów ECTS.

EconoMY! Challenge - studencki konkurs online

19 kwietnia startuje EconoMY! Challenge -  studencki konkurs online, w którym możesz sprawdzić swoją wiedzę o gospodarce i biznesie i zdobyć 10 000 zł na realizację marzeń oraz wiele innych cennych nagród! Zgłoś udział już dziś na stronie economy.pb.pl.

Organizatorem konkursu jest dziennik Puls Biznesu, którego subskrypcja w pakiecie premium (o wartości 1788 zł) jest dostępna na PW za darmo po rejestracji na stronie pb.pl/pw/

Przedłużenie okresu rekrutacji do szkół letnich Politechniki Warszawskiej

Rekrutacja do szkoły letnie została przedłużona do 2.06.2023 r.

Zapraszamy zagranicznych studentów z europejskich uniwersytetów Enhance Alliance i innych uczelni do aplikowania na program „Modelowanie procesów" - Szkoła Letnia WZ. Program realizuje Wydział Zarządzania w ramach projektu „Międzynarodowe Szkoły Letnie Politechniki Warszawskiej”.

Konkurs "Welcome to my university" - The Social Media Challenge

Zachęcamy studentów Politechniki Warszawskiej do wzięcia udziału w konkursie "Welcome to my university" - The Social Media Challenge, który organizuje konsorcjum ENHANCE.

Celem konkursu jest wytworzenie wspólnoty akademickiej wśród studentów uczelni partnerskich ENHANCE oraz przedstawienie korzyści, jakie płyną ze studiowania na poszczególnych uczelniach.

Zaproszenie do udziału w badaniu "Students sustainability competences project"

Serdecznie zapraszamy do krótkiej 15-minutowej ankiety, https://gavle.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_bwnwoyEQxuqdmBM.

Z góry dziękujemy za pomoc i udział w badaniu.

Letni kurs ‘Critical Sustainability’ organizowany w ramach ENHANCE przez Politechnikę w Berlinie.

Szanowni Państwo,
w imieniu Centrum Współpracy Międzynarodowej PW i konsorcjum ENHANCE, do którego należy Politechnika Warszawska, informujemy o trwających zapisach na letni kurs ‘Critical Sustainability’ organizowany w ramach ENHANCE przez Politechnikę w Berlinie.

Seminarium naukowe PW "Horyzonty Dyscyplin Nauki"

Kierownictwo Politechniki zdecydowało się uruchomić stałe seminarium naukowe PW pod nazwą "Horyzonty Dyscyplin Nauki", które prowadzone będzie pod auspicjami Centrum Studiów Zaawansowanych.

Dr Dionizy Smoleń

W dniu 28 lutego 2023 r. nasz kolega Dionizy Smoleń, pracownik Zakładu Zarządzania Publicznego, uzyskał stopień naukowy doktora. Gratulujemy.

Politechnika w Berlinie zaprasza

Politechnika w Berlinie zaprasza studentów uczelni partnerskich konsorcjum ENHANCE na międzynarodowy kurs letni poświęcony etycznym i poznawczym aspektom funkcjonowania sztucznej inteligencji. Kurs organizowany jest w ramach programu Erasmus+ (Blended Intensive Programme).

Stopień doktora habilitowanego dla Piotra Kornety

W dniu 24 stycznia 2023 r. nasz kolega Piotr Korneta, pracownik Zakładu Zarządzania Publicznego, uzyskał stopień naukowy doktora habilitowanego. Gratulujemy.

Konferencja naukowa WZ PW i Akademii WSB 29.03.2023

Kierownictwo Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej serdecznie zaprasza do udziału w VI Konferencji Naukowej „Sukcesy i wyzwania w naukach o zarządzaniu i jakości. Od tradycji do współczesności”. Tegoroczne wydanie konferencji nosi tytuł „Współczesne kontynuacje dorobku Zygmunta Rytla (1880-1947)”

Cykl organizują wspólnie Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej oraz Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej.

Termin konferencji: 29 marca 2023 r. (środa)

Nabór studentów na wyjazd w ramach Programu ATHENS

19 stycznia rozpocznie się nabór na wyjazdy w ramach Programu ATHENS w sesji Marzec 2023 (która odbędzie się w dniach 11-18.03.2023 r.). 

Szczegółowe informacje dostępne są na stronach internetowych Centrum Współpracy Międzynarodowej:

Obrona rozprawy doktorskiej mgr. Dionizego Smolenia

Przewodnicząca i Rada Naukowa Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości  Politechniki Warszawskiej

podają do wiadomości i zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej

mgr. Dionizego Smolenia pt. "Model zarządzania rozwojem gospodarczym regionu (województwa)"

Inauguracja obchodów 100-lecia nauk o zarządzaniu w Politechnice Warszawskiej

W dniu 20 grudnia 2022 roku w auli 301 odbyło się uroczyste posiedzenie Rady Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej inaugurujące rok obchodów 100-lecia nauk o zarządzaniu w Politechnice Warszawskiej. 

Wesołych Świąt!

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Seminarium pt. „Własność intelektualna, komercjalizacja i przedsiębiorczość na Politechnice Warszawskiej”

Kierownictwo Wydziału Zarządzania PW zaprasza na seminarium w obszarze przedsiębiorczości i innowacji pt. „Własność intelektualna, komercjalizacja i przedsiębiorczość na Politechnice Warszawskiej”, które odbędzie się w dniu 6 grudnia 2022 r. (wtorek) w godz. 14:00 - 15.00 - w trybie stacjonarnym, w auli NT 301.

dr hab. inż. Marek Kisilowski powołany do prezydenckiej Rady ds. Szkolnictwa Wyższego, Nauki i Innowacji

Prezydent Andrzej Duda powołał Radę ds. Szkolnictwa Wyższego, Nauki i Innowacji. To dziewiąta rada, która będzie działać w ramach Narodowej Rady Rozwoju. 

Wydziałowa Rada Samorządu Wydziału Zarządzania serdecznie zaprasza do udziału w wydarzeniu "Tydzień Nauki i Biznesu"

Tydzień Nauki i Biznesu to cykl spotkań dla studentów, prowadzonych przez przedsiębiorców oraz przedstawicieli znanych firm. Wydarzenie odbędzie się od 14 do 18 listopada w godzinach 10-14 w sali NT301.

Obrona rozprawy doktorskiej mgr. Marka Zawady

Przewodnicząca i Rada Naukowa Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości  Politechniki Warszawskiej

podają do wiadomości i zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej

mgr. Marka Zawady pt. "Metoda planowania projektów niekomercyjnych badań klinicznych"

Obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Olgi Ciechańskiej

Przewodnicząca i Rada Naukowa Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości  Politechniki Warszawskiej

podają do wiadomości i zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej

mgr inż. Olgi Ciechańskiej pt. "Model produkcji na dostępność dla potokowych form organizacji produkcji"

Wywiad z dr hab. Agnieszką Skala, prof. uczelni

Jubileuszowe Spotkanie Absolwentów Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej.

28 września 2022 r. w auli 301 Wydziału Zarządzania PW odbyło się Jubileuszowe Spotkanie Absolwentów Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej.

Rusza III edycja Konkursu magisterskiego

Rada ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP zaprasza absolwentów do udziału w III edycji Konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu uwarunkowań przedsiębiorczości w Polsce. Organizatorem konkursu jest Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Masterclass for Global Leaders. Homo Roboticus: Jak przygotować się do przyszłości?

Czym tak naprawdę jest rozwój? Co czeka nas w najbliższych latach? W którym kierunku zmierza ludzkość? 

Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania dołącz do nas podczas wyjątkowego wydarzenia Masterclass for Global Leaders. Homo Roboticus: Jak przygotować się do przyszłości?

Wydział Zarządzania PW objął wydarzenie patronatem.

DEMIST'22

Kierownictwo Wydziału Zarządzania i Komitet Organizacyjny VI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej DEMIST’22 uprzejmie zapraszają do udziału w obradach tegorocznej konferencji, które odbędą się 22 i 23 listopada 2022 r. W tym roku, tak jak i w poprzednim, spotkamy się zdalnie poprzez aplikację Webex.    

Process modeling – International Summer School of the Faculty of Management

W dniach 5-16.09.2022 r. odbyła się pierwsza edycja Międzynarodowej Szkoły Letniej – Modelowanie procesów, której uczestnikami byli studenci pochodzący z zagranicy. 

Festiwal Młodych Inżynierów na PW

Zapraszamy 24 września 2022 roku w godz. 10.00-15.00 do gmachu Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej. Na wszystkich, którzy myślą o zostaniu inżynierami, czekać będą eksperymenty, wyzwania i sprawności do zdobycia. Motywem przewodnim wszystkich atrakcji jest elektromobilność. Wstęp wolny!

Mapowanie nauki jest trendy!

Mapowanie  nauki  to  metoda  umożliwiająca  przedstawianie  wyników  badań  naukowych w formie  atrakcyjnej  wizualnie  mapy  powiązań  pomiędzy  słowami  kluczowymi,  pojęciami  czy autorami. VOSviewer jest najpopularniejszym programem do tego celu.

Wydziałowa inauguracja roku akademickiego 2022/2023

DZIEKAN I RADA WYDZIAŁU ZARZĄDZANIA POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ

mają zaszczyt zaprosić na wydziałową uroczystość INAUGURACJI ROKU AKADEMICKIEGO 2022/2023 która odbędzie się w dniu 3 października (poniedziałek) 2022 roku o godz. 10:00 w  Auli 301 w Gmachu Nowym Technologicznym, przy ul. Narbutta 85.

Wyniki ewaluacji działalności naukowej

Szanowni Państwo, Droga Społeczności Wydziałowa!

Wizytacja gości z PIEMR Indore, Indie

W dniu 15.07.2022 miała miejsce robocza wizyta delegacji  z Prestige Institute of Engineering Management & Research Indore w Indiach. 

Biuro Dziekana WZ_28 czerwca - 1 lipca

W dniach 28 czerwca - 1 lipca 2022 r. Biuro Dziekana WZ będzie czynne do godziny 14.00.

Matematyczne modelowanie produkcji

Szanowni Państwo,
Zachęcamy do zapoznania się z publikacją zamieszczoną w Biuletynie PW dotyczącą zastosowania modelowania matematycznego w produkcji.

Konkurs BNP Paribas na najlepszą pracę dyplomową

BNP Paribas Bank Polska S.A. we współpracy ze Stowarzyszeniem Rolnictwa Zrównoważonego ASAP organizuje 4. edycję konkursu na najlepszą pracę dyplomową (licencjacką, inżynierską lub magisterską) na temat związany z sektorem rolno-spożywczym.

Konferencja Develop Great People and Organizations for Future.

Zapraszamy do udziału w międzynarodowym wydarzeniu naukowym Develop Great People and Organizations for Future (DGPOF) 2022, który odbędzie się w języku angielskim formie spotkań on-line w dniach 27-28.05.2020.

Studenci Wydziału Zarządzania odwiedzili Inkubator Innowacyjności Politechniki Warszawskiej (ININ)

W dniu 17.05.2022 studenci przedmiotu „E-business Workshop” odwiedzili Inkubator Innowacyjności PW.

Godziny dziekańskie

W dniu 12 maja 2022 w godzinach 14.00 - 16.00 zajęcia nie będą się odbywać.

Wykład otwarty w ramach SYMPOSIUM “Industry 4.0”

„Serdecznie zapraszamy do udziału w Symposium Industry 4.0 organizowanym przez Wydział Mechaniczny Technologiczny w dn. 9-10.05.2022.”

W ramach sympozjum odbędą się wykłady otwarte gościnne organizowane przez Wydział Mechaniczny Technologiczny. Informacje o wykładach zamieszczamy poniżej:

Skuteczny rozwój startupów technologicznych - webinar

Uniwersytet SWPS zaprasza na webinar pod tytułem "Skuteczny rozwój startupów technologicznych". Jednym z prelegentów będzie dr hab. Agnieszka Skala, Prof. PW.

Dionizy Smoleń powołany do Rady Programowej CZIiTT

Pan Dionizy Smoleń, dyrektor w PwC, odpowiedzialny za Sektor Publiczny i jednocześnie pracownik Zakładu Zarządzania Publicznego na Wydziale Zarządzania PW,

decyzją JMR Rektora PW prof. dr hab. inż. Krzysztofa Zaremby został powołany do Rady Programowej CZIiTT.

Seminarium - „Przywództwo w dobie transformacji cyfrowej gospodarki”

Prorektor ds. Nauki prof. dr hab. inż. Mariusz Malinowski oraz Dziekan Wydziału Zarządzania dr hab. inż. Jarosław Domański zapraszają na seminarium pt. „Przywództwo w dobie transformacji cyfrowej gospodarki”.

Wesołych Świąt!

Najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych

Badania Innowacje Technologie 2022

Ukazała się nowa edycja katalogu "Badania Innowacje Technologie 2022". Katalog dostępny jest tutaj.

Franczyza 2.0 Workshop – Strategia, Edukacja, Technologia.

W sobotę 5 marca odbyło się kolejne z cyklu Wydarzenie konferencyjne Franczyza 2.0 Workshop na stadionie PGE Narodowym, transmitowane na żywo w serwisach Wirtualna Polska oraz Money.pl.

Praktycy Biznesu dla studentów - spotkanie 18.01.2022

W ramach cyklu spotkań Praktycy Biznesu dla Studentów we wtorek 18.01.2022 w godzinach 14.00 - 16.00 w sali 324 oraz przez platformę MS Teams odbędzie się spotkanie z p. Jolantą Dybek. Tematem spotkania będzie: „Pozyskiwanie środków na projekty B+R na przykładzie przedsiębiorstw przemysłu zbrojeniowego”.

Ostatnie pożegnanie dr Heleny Bulińskiej-Stangreckiej

Z głębokim żalem  zawiadamiamy, że w dniu 26.12.2021 roku przedwcześnie zmarła dr Helena Bulińska-Stangrecka, pracownik Wydziału Administracji i Nauk Społecznych Politechniki Warszawskiej.

Seminarium Naukowe WZ PW - "Wyzwania edukacji menedżerów. Wyniki badań jakościowych"

Kierownictwo Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej serdecznie zaprasza do udziału w Seminarium Naukowym Wydziału Zarządzania PW, które odbędzie się dnia 11 stycznia 2022 roku (wtorek) o godz. 15:00.

Wesołych Świąt!

Najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. 

Szlachetna Paczka na PW

Nie trzeba mieć czerwonej czapki z pomponem i zaprzęgu reniferów, żeby poczuć się jak św. Mikołaj i spełnić marzenia innych. Wystarczy wesprzeć Szlachetną Paczkę. Politechnika Warszawska w tym roku chce pomóc rodzinom pani Agnieszki i pani Sylwii. Akcja trwa do 10 grudnia.

Obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Eryka Szwarca

Przewodnicząca i Rada Naukowa Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości  Politechniki Warszawskiej

podają do wiadomości i zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej

mgr. inż. Eryka Szwarca

pt. "Model struktur kompetencji odpornych na zakłócenia"

Praktycy Biznesu dla studentów - spotkanie 7.12.2021

W ramach cyklu spotkań Praktycy Biznesu dla Studentów we wtorek 7.11.2021 w godzinach 14.00 - 16.00 w sali 324 odbędzie się spotkanie z p. Krzysztofem Łabędzkim. Tematem spotkania będzie: „Organizacja przewozów pasażerskich na przykładzie Metra Warszawskiego”

Seminarium - “O odpowiedzialnej innowacji, prawach człowieka i o tym, że robot nie może skrzywdzić człowieka”

Zapraszamy na seminarium w obszarze Sztucznej Inteligencji, pt. “O odpowiedzialnej innowacji, prawach człowieka i o tym, że robot nie może skrzywdzić człowieka”, które odbędzie się dnia 7 grudnia 2021 roku (wtorek) o godz. 15:00 w trybie zdalnym na platformie Webex.

Seminarium Naukowe WZ PW

Kierownictwo Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej serdecznie zaprasza do udziału w Seminarium Naukowym Wydziału Zarządzania PW, które odbędzie się dnia 14 grudnia 2021 roku (wtorek) o godz. 15:00.

Webinarium otwierające Transformacyjna Edukacja we Franczyzie na Politechnice Warszawskiej

Zapraszamy do udziału w Webinarium otwierającym "Transformacyjna Edukacja we Franczyzie" na Politechnice Warszawskiej transmitowanym 29.11.2021 o godz. 18.30 na WebEx w otwartym dostępie. Materiał z Webinarium będzie później umieszczony na YouTube  Faculty of Management, Warsaw University of Technology.

Trwa rejestracja na bezpłatne szczepienia przeciw COVID

W stacjonarnym punkcie szczepień zorganizowanym dla Politechniki Warszawskiej została uruchomiona rejestracja na szczepienia preparatem Pfizer. 

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 17 października 2021 roku w wieku 80 lat zmarł dr inż. Wiesław Nosowski.

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 17 października 2021 roku w wieku 80 lat zmarł dr inż. Wiesław Nosowski.

Praktycy Biznesu dla Studentów - spotkanie 30.11.2021

W ramach cyklu spotkań Praktycy Biznesu dla Studentów we wtorek 30.11.2021 w godzinach 14.00 - 16.00 w auli 301 odbędzie się spotkanie z p. Piotrem Samsonem. Tematem spotkania będzie: „Menedżer a lider - style zarządzania a przewaga konkurencyjna przedsiębiorstwa. Teoria vs praktyka”

Konkurs o Nagrodę Prezesa NBP za wybitne publikacje książkowe z zakresu bankowości, pieniądza i finansów.

Narodowy Bank Polski zaprasza do udziału w IV edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za wybitne publikacje książkowe z zakresu bankowości, pieniądza i finansów.

DEMIST'21

Kierownictwo Wydziału Zarządzania i Komitet Organizacyjny V Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej DEMIST’21 uprzejmie zaprasza do udziału w obradach tegorocznej konferencji, które odbędą się 16 i 17 listopada 2021 r. w godzinach: 9:00-14:50. W tym roku, tak jak i w poprzednim, spotkamy się zdalnie poprzez aplikację Webex.   

Gala Złotej Kredy 2020 i 2021 - Laureaci z Wydziału Zarządzania

23 października 2021r. już po raz trzynasty, podczas uroczystej Gali Złotej Kredy, studenci wyróżnili najlepszych ich zdaniem wykładowców i prowadzących ćwiczenia, laboratoria, projekty lub seminaria.

Konferencja z okazji inauguracji Centrum Projektowania Uniwersalnego Politechniki Warszawskiej

W dniu 22.10.2021 (piątek), w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, odbyła się Konferencja inaugurująca działalność Centrum Projektowania Uniwersalnego Politechniki Warszawskiej.

E-learning w zakresie programowania Python, Data Science i Uczenia Maszynowego

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że w semestrze Zima 2021/2022 studenci Wydziału Zarządzania mają darmowy dostęp do treści e-learning z zakresu programowania Python, Data Science i Uczenia Maszynowego na portalu DataCamp.com w ramach przedmiotów "Python w analizie danych", "Inżynieria oprogramowania", "Inżynieria danych" i "Uczenie maszynowe". Dziękujemy firmie DataCamp za wsparcie, a naszych studentów zachęcamy do nauki.

Konkurs PTZP na najlepszą pracę dyplomową

Polskie Towarzystwo Zarządzania Produkcją zaprasza absolwentów kierunków Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (Inżynieria Zarzadzaniaoraz Zarządzanie, do udziału w corocznym konkursie na najlepszą pracę dyplomową. Konkurs przeprowadzany jest w poszczególnych Oddziałach PTZP.

Wydziałowa inauguracja roku akademickiego 2021/2022

DZIEKAN I RADA WYDZIAŁU ZARZĄDZANIA POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ

mają zaszczyt zaprosić na

wydziałową uroczystość

INAUGURACJI ROKU AKADEMICKIEGO 2021/2022

która odbędzie się w dniu 1 października (piątek) 2021 roku o godz. 17:00

w  Auli 301 w Gmachu Nowym Technologicznym, przy ul. Narbutta 85.

Rekrutacja na zajęcia języka chińskiego w Instytucie Konfucjusza PW

W roku akademickim 2021/2022 Instytut Konfucjusza PW oferuje studentom i pracownikom kursy języka mandaryńskiego prowadzone przez chińskie nauczycielki, na czterech poziomach zaawansowania, on-line. Koszt każdego kursu to 100 zł za semestr. Kursy są dostępne także dla osób spoza uczelni na odmiennych warunkach finansowych. Plan lekcji i opis kursów znajduje się na stronie Instytutu w „Aktualnościach”, pod adresem https://www.confucius.pw.edu.pl/Aktualnosci , gdzie również znajduje się link do systemu rejestracji IRKA aktywnego od dnia 6.09. br. Zachęcamy do udziału. Liczba grup ograniczona.

Targi Franczyzna Expo - Strategia, Edukacja, Technologia

W dniu 4 września 2021 roku na Stadionie PGE Narodowym odbywają się Targi Franczyzna Expo - Strategia, Edukacja, Technologia (https://mferreiramonika-bf057.gr8.com/).  Patronem wydarzenia są m.in. Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii oraz Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej. W wydarzeniu aktywnie uczestniczą nasi pracownicy: Profesor Agnieszka Skala (moderator części Edukacja) oraz Profesor Eryk Głodziński (panelista części Strategie). Udział zdalny w wydarzeniu dla wszystkich zainteresowanych jest bezpłatny, warunkiem  jest rejestracja (https://mferreiramonika-bf057.gr8.com/#section-37ifkuz).

Zmiany w strukturze organizacyjnej Wydziału Zarządzania PW

Dziekan Wydziału Zarządzania informuje, że zgodnie z Zarządzeniem nr 47/2021 Rektora Politechniki Warszawskiej z dnia 31 maja 2021 r.  w sprawie zmian w strukturze organizacyjnej PW oraz zmian do Regulaminu organizacyjnego Politechniki Warszawskiej informuję, na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej z dniem 1 września 2021 r. w miejsce katedr powstały zakłady (link).

Konsultacje dla studentów w dniu 17 września 2021 r.

Przypominamy Państwu o Zarządzeniu nr 3/2021 Dziekana WZ w sprawie obecności zdalnej pracowników badawczo-dydaktycznych i dydaktycznych w dniu 17 września 2021 r. (piątek) w godzinach 14:00 -18:00 w celu udzielenia studentom konsultacji dotyczących prowadzonych zajęć dydaktycznych, w tym dokonania uzupełnień wpisów ocen.

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 20 sierpnia 2021 roku w wieku 68 lat odszedł nasz Przyjaciel Andrzej Stępień.

Z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem pracował dla dobra Politechniki Warszawskiej oraz Wydziału Zarządzania, a wcześniej Wydziału Inżynierii Produkcji. 

Obrona rozprawy doktorskiej mgr. Krzysztofa Bartczaka

Nasz kolega mgr Krzysztof Bartczak 7 lipca obronił pracę doktorską pt. "Modele biznesu oparte na cyfrowych platformach technologicznych" w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Konferencja Culture-Science-Education

Instytut Konfucjusza Politechniki Warszawskiej ma zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję pt. Culture-Science-Education organizowaną w związku z nawiązaniem współpracy Politechniki Warszawskiej (PW) z Beijing Jiaotong University (BJTU). Konferencja odbędzie się w dniu 23 czerwca 2021 r. (środa) w formule online na platformie PINE, która nie wymaga instalowania dodatkowych narzędzi i dostępna jest poprzez Google Chrome/ Firefox.

Wydział Zarządzania gościł Inkubator Innowacyjności Politechniki Warszawskiej (ININ)

W dniu 17.05.2021 przedstawiciele Inkubatora Innowacyjności PW w składzie: Łukasz Sztern i Jarosław Chojecki odwiedzili zajęcia z przedmiotu: E-biznes (6 sem. IZ).

Nasz kolega dr hab. inż. Janusz Zawiła-Niedźwiecki przewodniczącym Rady Naukowej Instytutu Łączności – PIB

W dniu 27 maja 2021 r. odbyło się pierwsze posiedzenie kolejnej kadencji Rady Naukowej Instytutu Łączności – Państwowego Instytutu Badawczego. W jej składzie znaleźli się pracownicy Politechniki Warszawskiej.

Z wielkim żalem żegnamy dra inż. Jacka Skierniewskiego

Odszedł dr inż. Jacek Skierniewski

Obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Andreasa Muellera

Przewodnicząca i Rada Naukowa Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości  Politechniki Warszawskiej

podają do wiadomości i zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej

mgr. inż. Andreasa Muellera

pt. "Assessment of Negative Side Effects of Lean Management Implementation"

Seminarium Katedry Systemów Zarządzania

Od 13 maja do 17 czerwca Katedra Systemów Zarządzania organizuje cykl seminariów zatytułowanych: Menedżer 4.0

17 czerwca o 18:00 wystąpił Pan Wojciech Halarewicz, wiceprezesa ds. sprzedaży i obsługi klienta Mazda Motor Europe  z referatem pt.

"Trendy i perspektywy  rozwoju współczesnej motoryzacji - kilka refleksji".

eLene4Life - zaproszenie na Konferencję

Trwający od 2018 roku projekt eLene4Life - Learning and Interacting to Foster Employability wkrótce dobiegnie końca. Z tej okazji zapraszamy serdecznie do udziału w Konferencji, w czasie której zaprezentowane zostaną kluczowe wyniki projektu. Będzie ona też świetną okazją do wymiany myśli i budowania relacji. 

Obrona rozprawy doktorskiej mgr. Arkadiusza Waldemara Szymanka

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie oraz Przewodniczący Rady Naukowej Dyscypliny Ekonomia i Finanse podaje do wiadomości, że rozprawa doktorska mgr. Arkadiusza Waldemara Szymanka pt. „Zastosowanie modelu jądra sektora w procesie budowy indeksów giełdowych” zakończyła się wynikiem pozytywnym.

Politechnika Warszawska otrzymała prestiżowe wyróżnienie HR Excellence in Research

Wyróżnienie jest przyznawane przez Komisję Europejską w ramach strategii Human Resources Strategy for Researchers – HRS4R, nakierowanej na zwiększenie atrakcyjności warunków pracy, rozwoju kariery, mobilności, a także pomoc merytoryczną i finansową przy projektach badawczych.

Wizytacja PKA na kierunku Inżynieria Zarządzania

W dniach 12-13 kwietnia na naszym Wydziale odbyła się wizytacja PKA. W związku z tym wydarzeniem Kierownictwo Wydziału udostępnia raport samooceny przygotowany dla kierunku Inżynieria zarządzania

Wizytacja PKA na kierunku Zarządzanie

W dniach 23-24 kwietnia na naszym Wydziale odbyła się wizytacja PKA. W związku z tym wydarzeniem Kierownictwo Wydziału udostępnia raport samooceny przygotowany dla

kierunku Zarządzanie

Wesołych Świąt!

Najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych. 

Z wielkim żalem żegnamy mgra inż. Tadeusza Popończyka

W dniu 15.03.2021 zmarł nestor Wydziału Zarządzania PW Tadeusz Popończyk, dydaktyk, społecznik, całkowicie oddany uczelni, swego czasu prodziekan wydziału.

Zarządzanie procesowe w Politechnice Warszawskiej - nagranie ze spotkania

Zdjęcie z uczelnianego seminarium online dot. zarządzania procesowego w Politechnice Warszawskiej.

Politechnika Warszawska jest jak ludzki organizm - składa się z wielu organów (jednostek), między którymi istnieje wiele skomplikowanych powiązań. Organizm działa prawidłowo, gdy wszystkie organy i połączenia między nimi działają prawidłowo. W przypadku uczelni lepszemu funkcjonowaniu można pomóc, poprzez optymalizację procesów administracyjnych. Jak to zrobić? Nad tym pracuje powołany na Politechnice Warszawskiej zespół zarządzania procesowego. 

Nasza koleżanka Marta Skierniewska Doktorem!

W dniu 11.01.2021 r. mgr inż. Marta Skierniewska z Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej obroniła pracę doktorską o tytule „Zarzadzanie procesowe kształceniem osób z niepełnosprawnością w szkole wyższej” przed komisją doktorską. Dnia 23.02.2021 został jej nadany stopień naukowy doktora nauk społecznych w dyscyplinie nauk o zarządzaniu i jakości.

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 24 lutego 2021 odszedł dr inż. Krzysztof Bryś.

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 24 lutego 2021 odszedł dr inż. Krzysztof Bryś.

Konwersatorium Politechniki Warszawskiej - wykłady dla doktorantów.

Konwersatorium Politechniki Warszawskiej organizowane przez Centrum Studiów Zaawansowanych zaprasza doktorantów (nie tylko z Politechniki Warszawskiej) na wykłady specjalne.

Obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Anety Kossobudzkiej-Górskiej

Przewodnicząca i Rada Naukowa Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości  Politechniki Warszawskiej

podają do wiadomości i zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej

mgr inż. Anety Kossobudzkiej-Górskiej

pt. "Metoda oceny ryzyka zawodowego w mikroprzedsiębiorstwach"

eLene4Life - zapisy na kurs MOOC

W ramach projektu eLene4Life - Learning and Interacting to Foster Employability, realizowanego na Wydziale Zarządzania, rusza otwarty kurs online (ang. MOOC - Massive Open Online Course) na temat wykorzystywania aktywnych metod uczenia w celu rozwijania u studentów umiejętności miękkich.

Wizyty w Biurze Dziekana WZ

Szanowni Państwo,

przed wizytą w Biurze Dziekana WZ prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy.

Posiedzenie Rady Konsultacyjnej

Najbliższe posiedzenie Rady Konsultacyjnej odbędzie się 12 stycznia 2021 o godzinie 17:00. 

Obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Marty Skierniewskiej

Przewodnicząca i Rada Naukowa Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości  Politechniki Warszawskiej

podają do wiadomości i zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej

mgr inż. Marty Skierniewskiej

pt. "Zarzadzanie procesowe kształceniem osób z niepełnosprawnością w szkole wyższej"

Wesołych Świąt!

Najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. 

DUCK - Seminarium projektu.

11 grudnia 2020 r. na Politechnice Warszawskiej odbyło się seminarium projektu DUCK - Data Understanding and Communication Knowledge and skills for Trainers and Teachers in VET and HE.

Wyniki wyborów promotorów - Inżynieria Zarządzania, I stopień, 5 semestr

Szanowni Studenci,

zapraszamy do zapoznania się z wynikami wyborów promotorów.

Mgr Agnieszka Kucharska wyróżniona podczas Konferencji IwZ'2020!

Niezwykle miło nam poinformować, że mgr Agnieszka Kucharska podczas tegorocznej edycji konferencji Informatyka w Zarządzaniu otrzymała wyróżnienie dla doktoranta za najlepszy artykuł naukowy pod tytułem "Dojrzałość świadczenia usług IT przez uczelnie publiczne w Polsce".

Nowa publikacja pracowników WZ PW

W październiku 2020 r. w Międzynarodowym wydawnictwie Routledge, z Grupy Francis Taylor, London and New York, opublikowana została monografia „Innovation in Financial Services. Balancing Public and Private Interests”.

DUCK – Spotkanie projektu.

W dniach 27, 29 i 30 października odbyło się spotkanie projektu DUCK (Data Understanding and Communication Knowledge and Skills for Trainers and Teachers in VET and HE) realizowanego w ramach programu Erasmus+. 

DEMIST’20 za nami

Ponad 200 osób, w tym przedstawiciele 20 ośrodków naukowych, wzięło udział w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej DEMIST’20 - Digital Economy - Marketing, Innovation, Society & Technology, która odbyła się 17 listopada 2020 r.

Pożegnanie dra inż. Michała Krawczyńskiego.

W głębokim żalu zawiadamiamy o śmierci zmarłego w dniu 23 października 2020 roku w wieku 74 lat dra inż. Michała Krawczyńskiego.

Nowa publikacja pracowników WZ PW

Zespół autorski w składzie dr hab. inż. Janusz Zawiła-Niedźwiecki, dr hab. inż. Marek Kisilowski, dr inż. Grzegorz Kunikowski, dr inż. Witold Skomra oraz dr inż. Michał Wiśniewski opublikował w Oficynie Wydawniczej PW nowy podręcznik "Wprowadzenie do publicznego zarządzania kryzysowego" przeznaczony przede wszystkim dla studentów kierunku Zarządzanie Bezpieczeństwem Infrastruktury Krytycznej.

Promocja Profesorska dr hab. inż. Agnieszki Bitkowskiej

W dniu 16.06.2020 r. dr hab. inż. Agnieszka Bitkowska z Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej otrzymała tytuł Profesora Nauk Społecznych.

Funkcjonowanie Wydziału Zarządzania w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021 związane z pandemią Covid-19

OGÓLNE ZASADY FUNKCJONOWANIA i PRZEBYWANIA W BUDYNKU

Od 1.10.2020 r. Politechnika Warszawska  wprowadziła szczegółowe warunki funkcjonowania w okresie epidemii COVID-19. Zostały one opisane w Zarządzeniu Rektora nr 104/2020. Zarządzenie to określa m.in. ogólne zasady prowadzenia zajęć, wytyczne dotyczące zapewnienia bezpieczeństwa studentom, doktorantom i pracownikom PW przebywającym w budynkach Uczelni, czy zasady związane z organizacją pracy administracji oraz jednostek wewnętrznych zajmujących się obsługą studentów, doktorantów czy gości zewnętrznych. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z Zarządzeniem.

Wystąpienie dr hab. Agnieszki Skali podczas debaty na Festiwalu Cyfryzacji.

W dniu 07.10.2020 (środa) dr hab. Agnieszka Skala weźmie udział w debacie na Festiwalu Cyfryzacji.

Konkurs PTZP na najlepszą pracę dyplomową

Polskie Towarzystwo Zarządzania Produkcją zaprasza absolwentów kierunków Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (Inżynieria Zarzadzania) oraz Zarządzanie,do udziału w corocznym konkursie na najlepszą pracę dyplomową. Konkurs przeprowadzany jest w poszczególnych Oddziałach PTZP.

Uczelniana inauguracja roku akademickiego 2020/2021

REKTOR I SENAT POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ

mają zaszczyt zaprosić na uroczystość

INAUGURACJI ROKU AKADEMICKIEGO 2020/2021

która odbędzie się w dniu 1 października 2020 roku o godz. 10:00

w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej

Wydziałowa inauguracja roku akademickiego 2020/2021

DZIEKAN I RADA WYDZIAŁU ZARZĄDZANIA POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ

mają zaszczyt zaprosić na

wydziałową uroczystość

INAUGURACJI ROKU AKADEMICKIEGO 2020/2021

która odbędzie się w dniu 2 października (piątek) 2020 roku o godz. 16:00

w Dużej Auli w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej

Wręczenie nominacji na Dziekanów PW w kadencji 2020-2024

Rektor Politechniki Warszawskiej prof. dr hab. inż. Krzysztof Zaremba wręczył nominacje dziekańskie. 

Dr hab. inż. Jarosław Domański nowym Dziekanem Wydziału Zarządzania

Uprzejmie informujemy, że JM Rektor PW prof. dr hab. inż. Krzysztof Zaremba powołał na funkcję Dziekana Wydziału Zarządzania dr hab. inż. Jarosława Domańskiego.

Nowa publikacja pracowników Wydziału Zarządzania

Dr hab. inż. Katarzyna Rostek, prof PW i dr inż. Michał Wiśniewski opublikowali nowy podręcznik do modelowania i analizy procesów w organizacji, który stanowi wypełnienie luki wydawniczej w tym obszarze.

Biuro ds. Planowania i Rozliczania Dydaktyki

Szanowni Państwo informuję, że Biuro ds. Planowania i Rozliczania Dydaktyki będzie czynne we wtorki w godzinach 9:00-12:00.

W związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 bardzo proszę o załatwianie wszystkich możliwych spraw zdalnie oraz wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania.

 

Z wyrazami szacunku,

Anna Dudkowska

Obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Jacka Pełszyńskiego

Przewodnicząca i Rada Naukowa Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości  Politechniki Warszawskiej

podają do wiadomości i zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej

mgr inż. Jacka Pełszyńskiego

pt. "Metoda oceny efektywności społecznej projektów rozwojowych"

Wybory na kadencję 2020-2024

Szanowni Państwo członkowie społeczności Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej. Komisja Wyborcza Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej (okręg 18) zaprasza do śledzenia informacji na temat trwających wyborów na kadencję 2020-2024 w Politechnice Warszawskie.

Wszelkie informacje na temat wyborów znajdziecie Państwo na stronie Komisji Wyborczej

Rekomendacje zdalnego przeprowadzania egzaminów i zaliczeń

Szanowni Państwo, przekazujemy Wam rekomendacje wypracowane w zespole e-egzamin wspomagające proces zdalnego zaliczania przedmiotów i weryfikacji efektów uczenia się.

Szkolenie dla nauczycieli akademickich z zakresu obsługi aplikacji Teams [DRUGI TERMIN]

Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej wraz z Rektorem Walo przekazują informację na temat szkolenia firmy Microsoft dla pracowników Politechniki Warszawskiej z zakresu obsługi aplikacji Teams, która jest wykorzystywana w kształceniu na odległość.

Wybory na kadencję 2020-2024

Aktualne informacje na temat przebiegu procedury wyborczej na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej zainteresowani mogą śledzić na stronie Wybory 2020-2024

Zachęcamy do lektury

[Aktualizacja] Komunikat Dziekana WZ w sprawie organizacji pracy na Wydziale Zarządzania

Komunikat Dziekana Wydziału Zarządzania PW z dnia 15 maja 2020 w sprawie organizacji niezbędnej obsługi administracyjnej i finansowej na Wydziale

w okresie od 15 maja do 29 maja 2020 r.

Zarządzenie Rektora PW

Informacje ws. działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się koronawirusa (COVID-19).

Prof. dr hab. Jan Monkiewicz powołany do składu Doradczego Komitetu Naukowego przy Rzeczniku Finansowym

Rzecznik Finansowy powołał nowych członków Doradczego Komitetu Naukowego. Niemal połowa składu  to reprezentanci zagranicznych ośrodków akademickich. Wśród powołanych jest prof. dr hab. Jan Monkiewicz, kierownik Katedry Finansów i Systemów Finansowych Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej.

Priorytetowym zadaniem będzie analiza możliwych scenariuszy rozwoju sporów dotyczących tzw. kredytów „walutowych” w oparciu o doświadczenia z innych krajów.

Komunikat JM Rektora w związku z zagrożeniem koronawirusem [Aktualizacja]

Szanowni Państwo,
prosimy o zapoznanie się z komunikatem JM Rektora w związku z zagrożeniem koronawirusem.

Dr inż. Kamil Sitarski dyrektorem Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej.

W dniu dzisiejszym Dr inż. Kamil Sitarski został powołany przez Ministra Cyfryzacji Marka Zagórskiego na stanowisko Dyrektora Państwowego Instytutu Badawczego NASK.

Ostatnie pożegnanie

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 26 stycznia 2020 r. w wieku 72 lat odszedł nasz Przyjaciel dr inż. Antoni Rakoczy

Ogólnopolska konferencja pt. Praktyka wykonywania funkcji Inspektora ochrony danych - 30.01.2020

30 stycznia br., w Warszawie, w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej, odbędzie się ogólnopolska konferencja pt. Praktyka wykonywania funkcji Inspektora ochrony danych, której organizatorami są: SABI – Stowarzyszenie Inspektorów Ochrony Danych oraz Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej.

Spotkanie IPMA 16.01.2020

Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej nawiązał współpracę z Mazowiecką Grupą Regionalną International Project Management Association Polska w ramach wspólnej organizacji seminariów z zakresu zarządzania projektami. Koordynatorem porozumienia z IPMA Polska jest dr Małgorzata Waszkiewicz, natomiast za koordynację seminariów odpowiedzialny jest mgr Marek Zawada.

Kiermasz Świąteczny PW 3-4 grudnia 2019

Zapraszamy na Kiermasz Świąteczny PW, który w tym roku odbędzie się 3 i 4 grudnia

Promocja Profesorska dr hab. Mieczysława Morawskiego

W dniu 25.10.2019 r. dr hab. Mieczysław Morawski z Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej otrzymał tytuł Profesora Nauk Społecznych.

Składając serdeczne gratulacje, życzymy Panu Profesorowi dalszych sukcesów

Gala Złotej Kredy 2019 - Laureaci z Wydziału Zarządzania

W tym roku po raz jedenasty odbyła się Gala Złotej Kredy, serdecznie gratulujemy wyróżnienia Paniom dr hab. inż. Lilianie Hawrysz oraz dr inż. Justynie Smagowicz.

Współpraca Addit - Politechnika Warszawska

W dniu 30 października br. zespół pracowników Naszego Wydziału wziął udział w wizycie  w przedsiębiorstwie Addit Sp. z o.o. W skład zespołu weszli dr inż. Cezary Szwed i dr inż. Justyna Smagowicz z Katedry Innowacyjności i Przedsiębiorczości oraz dr hab. inż. Tadeusz Grzeszczyk i dr hab. Mieczysław Morawski, profesorowie z Katedry Procesów Zarządzania.

Nowe władze Wydziału

Uprzejmie informujemy, że w dniu 31 października 2019 r. JM Rektor PW prof. dr hab. inż. Jan Szmidt powołał na funkcję Dziekana Wydziału Zarządzania Pana prof. dr hab. inż. Wiesława Kotarbę na okres od 1 listopada 2019 r. do 31 sierpnia 2020 r.

Powołani zostali także Prodziekani:

  • dr hab. inż. Lech Gąsiorkiewicz, prof. uczelni - Prodziekan ds. Ogólnych i Rozwoju
  • dr hab. inż. Anna Kosieradzka, prof. uczelni - Prodziekan ds. Nauki
  • dr hab. inż. Katarzyna Rostek, prof. uczelni - Prodziekan ds. Dydaktyki
  • dr inż. Grzegorz Kunikowski - Prodziekan ds. Studenckich

Szkolenia dla pracowników PW

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach specjalistycznych z obszaru dotyczącego kompetencji zarządczych, realizowanych w ramach zadania 48 projektu NERW PW Nauka – Edukacja – Rozwój Współpraca współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój).

Konkurs PTZP na najlepszą pracę dyplomową.

Polskie Towarzystwo Zarządzania Produkcją zaprasza absolwentów kierunków Zarządzanie i Inżynieria Produkcji oraz Zarządzanie, do udziału w corocznym konkursie na najlepszą pracę dyplomową. 

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Dziekan Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej ma zaszczyt zaprosić na Wydziałową Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020, która odbędzie się w dniu 30 września 2019 roku w Małej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej. Początek o godzinie 17.00

Wykład inauguracyjny pt. "Kompetencje i zawody przyszłości z perspektywy Przemysłu 4.0" wygłosi dr hab. Katarzyna Śledziewska Dyrektor Zarządzający DELab Uniwersytetu Warszawskiego

Sukces studentów Wydziału Zarządzania

Komisja Konkursu Prac Dyplomowych NTIE przyznała nagrody w konkursie na najlepsze prace dyplomowe w 2019 r.

Dziekan Wydziału Zarządzania w Wirtualnej Katedrze Etyki i Prawa

Dziekan Wydziału Zarządzania dr hab. inż. Janusz Zawiła-Niedźwiecki, prof. PW od 31 lipca 2019 r. jest członkiem Wirtualnej Katedry Etyki i Prawa. 

Nagroda "Wykład im. Marka Siudaka" wręczona dr P. Szuflowi

"Wykład im. Marka Siudaka" wygłoszony po raz drugi! Tegorocznym laureatem został dr Przemysław Szufel ze Szkoły Głównej Handlowej - tej samej uczelni, której absolwentem był patron nagrody.

Łańcuch współpracy z Blockchain Poland

Dnia 29 kwietnia 2019 r. Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej zawarł  z firmą Blockchain Poland Sp. z o. o.  porozumienie o współpracy. Przedmiotem niniejszego porozumienia jest współpraca Wydziału Zarządzania PW w zakresie działań naukowych, badawczych  i dydaktycznych.

Życzenia Wielkanocne

Z okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych, Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania składa wszystkim Studentom, Doktorantom, Pracownikom i Przyjaciołom naszej jednostki najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności, rodzinnej atmosfery i sukcesów zawodowych.

Joanna Węgrzyn (lada chwila) doktorem!

Mgr Joanna Węgrzyn z Katedry Finansów i Systemów Finansowych obroniła doktorat w dyscyplinie Finanse. Serdecznie gratulujemy!

Tłumy maturzystów na Dniach Otwartych

Jak co roku w wiosenny weekend w Gmachu Głównym PW zebrały się wszystkie wydziały Politechniki, aby zaprezentować swoją ofertę.

Agnieszka Skala doktorem habilitowanym

Mamy nowego doktora habilitowanego! Tym razem beneficjentem uchwały o nadaniu stopnia doktora habilitowanego została Agnieszka Skala. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w karierze naukowej!

Jak kontynuowane jest dzieło Piotra Drzewieckiego?

W dniach 20-21 marca 2019 r. w siedzibie Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej odbyła się III Konferencja Naukowa z cyklu „Sukcesy i wyzwania w naukach o zarządzaniu. Od tradycji do współczesności” pt. „Współczesne kontynuacje dorobku Piotra Drzewieckiego”.

Wybory Społecznego Inspektora Pracy i Rzecznika Zaufania

W dniu 26.03.2019 wybrano Panią Martę Skierniewską na Społecznego Inspektora Pracy, zaś Pana Grzegorza Rządkowskiego na Rzecznika Zaufania.