Dni otwarte 2020 - online

Zapraszamy do wzięcia udziału w wirtualnych spotkaniach!

Chociaż tej wiosny nie możemy się spotkać podczas tradycyjnej imprezy organizowanej na terenie naszej uczelni, to dla kandydatów stojących przed decyzją o wyborze uczelni mamy ciekawą alternatywę. Zapraszamy na wirtualne wydarzenie poświęcone rekrutacji, studiowaniu i wszystkiemu, co związane z życiem studenckim.

Rekrutacja na studia stacjonarne I stopnia

W związku z ogłoszeniem przez Centralną Komisję Egzaminacyjną harmonogramu egzaminów maturalnych w roku 2020 informujemy, że zapisy internetowe na studia stacjonarne I stopnia w Politechnice Warszawskiej zostaną otwarte od 1 czerwca (kierunek Architektura) oraz 1 lipca (pozostałe kierunki), a przewidywane zakończenie akcji przyjęć na te studia to koniec sierpnia 2020 r.

Komunikat dla kandydatów na studia

W związku z ogłoszoną informacją Ministra Edukacji Narodowej o przesunięciu egzaminów maturalnych informujemy, że Politechnika Warszawska wprowadzi takie zmiany organizacyjne w procesie rekrutacji na studia, aby kandydaci będący tegorocznymi maturzystami nie znaleźli się w sytuacji mniej korzystnej niż maturzyści z lat ubiegłych.

Kilka ważnych informacji od Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej

Przedstawiamy zbiór informacji dla naszych przyszłych Studentów.

Komunikat Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej Wydziału Zarządzania - przedłużenie terminu

Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna informuje:

Do 13 września 2019 r. został przedłużony termin zapisów na następujące kierunki studiów:

Komunikat Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej Wydziału Zarządzania - wyniki I tury

Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna informuje że zostały zatwierdzone wyniki I tury kwalifikacji na studia niestacjonarne I stopnia oraz studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia.

W systemie rekrutacyjnym kandydaci mogą sprawdzić swój status w indywidualnym profilu kandydata. Na stronie Wydziału opublikowane zostały także listy z numerami kandydatów przyjętych na studia.

Dziekan Wydziału Zarządzania w Wirtualnej Katedrze Etyki i Prawa

Dziekan Wydziału Zarządzania dr hab. inż. Janusz Zawiła-Niedźwiecki, prof. PW od 31 lipca 2019 r. jest członkiem Wirtualnej Katedry Etyki i Prawa.

Kandydacie - złóż dokumenty - Lista zakwalifikowanych

Jeśli jesteś na liście kandydatów zakwalifikowanych do wpisu na listę studentów w II turze rekrutacji, jak najszybciej złóż wymagane dokumenty od 19 lipca (piątek) do 22 lipca (poniedziałek).

Dokumenty przyjmujemy w Biurze Obsługi Kandydatów, przy ul. Narbutta 85, Gmach Nowy Technologiczny, pok. 5 w godzinach 9.00 – 15.00.

Składanie dokumentów na studia stacjonarne w roku akademickim 2019/2020

Jeśli jesteś na liście zakwalifikowanych na studia stacjonarne I stopnia w roku akademickim 2019/2020, czekamy na Twoje dokumenty na Wydziale Zarządzania w dniach 12, 15, 16, 17 lipca 2019 r. w godz. 9:00–15:00 w siedzibie Wydziału Zarządzania przy ul. Narbutta 85.

Dokumenty złóż w Biurze Obsługi Kandydatów, w pok. nr 5.

Wyniki rekrutacji - Komunikat Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej Wydziału Zarządzania

Osoby umieszczone na listach kandydatów zakwalifikowanych do wpisu na listę studentów w I turze rekrutacji są wzywane do złożenia wymaganych dokumentów od dnia 12 lipca (piątek) do dnia 17 lipca (środa).

Dokumenty będą przyjmowane w Biurze Obsługi Kandydatów, przy ul. Narbutta 85, Gmach Nowy Technologiczny, pok. 5 w godzinach 9.00 – 15.00.

Niezbędnik Nowego Studenta WZ

Dostałaś/eś się na Wydział Zarządzania? Gratulacje! Przed Tobą fantastyczny czas wypełniony inspirującymi zajęciami z topową kadrą akademicką. Podobnie jak w zeszłym roku publikujemy nasz Niezbędnik, zaktualizowany o nowe informacje.