Kandydaci na listach rezerwowych kierunków Zarządzanie i Inżynieria Zarządzania

Stylizowane logo WZ

Nieprzekraczalny termin deklaracji udziału w drugim etapie kwalifikacji -  informacja dla kandydatów z list rezerwowych  !!!

Jeśli znajdujesz się na liście rezerwowej, możesz wziąć udział w drugim etapie kwalifikacji. Chęć udziału zaznaczasz w systemie IRK do 24 lipca do godz. 15.00 (Zgłoszenia rekrutacyjne -> kierunek studiów z oznaczeniem kwalifikacji: lista rezerwowa -> Dodatkowe informacje -> Pytanie o udział w kolejnym etapie kwalifikacji). Uwaga, obecność na liście rezerwowej nie oznacza, że na pewno zostaniesz zakwalifikowany. Jeżeli więc nie chcesz stracić miejsca na tych studiach, na które już masz kwalifikację, złóż tam dokumenty i czekaj na wyniki drugiego etapu, które zostaną ogłoszone 25 lipca.

W razie pytań prosimy o kontakt poprzez indywidualne konta w IRK-PW lub email do Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej Wydziału Zarządzania: kandydat.wz@pw.edu.pl