Aktualności

Uroczyste wręczenie certyfikatów Akademii Przedsiębiorczości Żabka Polska

W piątek 22.09.2023 r. w sali 242 Gmachu Nowego Technologicznego odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów w ramach Akademia Przedsiębiorczości Żabka Polska / Edu4Business / Strona główna - Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej (pw.edu.pl).

Certyfikat otrzymało przedsiębiorstwo Żabka Polska za prowadzenie programu dla franczyzobiorców Akademia Przedsiębiorczości. Twórcami modelu edukacji Akademii Przedsiębiorczości są Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej oraz Monika Ferreira founding partner I’GS In Good Strategy.

DEMIST'23

VII Ogólnopolska Konferencja Naukowa DEMIST’23 (Gospodarka cyfrowa – zarządzanie, innowacje, społeczeństwo i technologie) – podobnie jak poprzednie edycje – jest spotkaniem świata nauki, biznesu i administracji. Zapraszamy do zapisów https://demist.pw.edu.pl na VII konferencję naukową DEMIST’23 on-line w dniach 14 i 15 listopada 2023 r.

Biuro Dziekana WZ_25 września

W dniu 25 września Biuro Dziekana WZ będzie nieczynne.

Nabory do Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej 2023/2024

Zajęcia prowadzone są przez świetnie wyszkoloną i zaangażowaną kadrę. Wymagający nauczyciele, z Kierownikiem Artystycznym na czele, dbają o możliwie najwyższy poziom artystyczny każdego członka Zespołu.

Konkurs PTZP na najlepszą pracę dyplomową

Polskie Towarzystwo Zarządzania Produkcją zaprasza absolwentów kierunków Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (Inżynieria Zarzadzania), do udziału w corocznym konkursie na najlepszą pracę dyplomową. Konkurs przeprowadzany jest w poszczególnych Oddziałach PTZP.

Druga edycja Festiwalu Młodych Inżynierów

Pięć Wydziałów Politechniki Warszawskiej znowu łączy siły, żeby młodszym i starszym pokazać różnorodność inżynierskiego świata i zaprosić do wspólnego odkrywania jego możliwości. Zapraszamy 16 września 2023 roku w godz. 10.00–15.00 do Auli Gmachu Fizyki PW (ul. Koszykowa 75). Wstęp wolny.

Obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Pawła Zakrzewskiego

Przewodnicząca i Rada Naukowa Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości  Politechniki Warszawskiej

informują o obronie rozprawy doktorskiej

mgr. inż. Pawła Zakrzewskiego pt. "An Agile Framework Application for Safety Critical Software Development in Avionics"

Festiwal Młodych Inżynierów 2023

Bądź inżynierem, rozwiązuj problemy!

Wszystko zaczyna się od pytań.
Zastanawiamy się, dlaczego coś nie działa.
Próbujemy zrozumieć, jak coś działa.
Główkujemy nad tym, czy da się wymyślić coś lepszego, sprytniejszego.
Rozwiązujemy jeden problem, żeby za chwilę znaleźć kolejny — i poszukać jego rozwiązania.

Wydziałowa inauguracja roku akademickiego 2023/2024

DZIEKAN I RADA WYDZIAŁU ZARZĄDZANIA POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ

mają zaszczyt zaprosić na wydziałową uroczystość INAUGURACJI ROKU AKADEMICKIEGO 2023/2024 która odbędzie się w dniu 2 października (poniedziałek) 2023 roku o godz. 14:00 w  Auli 301 w Gmachu Nowym Technologicznym, przy ul. Narbutta 85.

Skrócone godziny pracy administracji

Administracja Wydziału Zarządzania w dniach 16-18.08.2023 pracować będzie do godziny 14.00.

Piątkowy dyżur dziekanatu w godzinach 11-14.

Biuro Dziekana WZ zmiana godzin pracy w dniach 25-26 lipca 2023 r.

Szanowni Państwo,

informujemy, że w dniu 25 lipca 2023 r. Biuro Dziekana będzie czynne do godziny 12, natomiast dnia 26 lipca 2023r. Biuro będzie czynne od godziny 10.30.

Process modeling – międzynarodowa szkoła letnia

W dniach 3-14.07.2023 r. odbywa się druga edycja Process modeling - International Summer School of the Faculty of Management, której uczestnikami są studenci pochodzący z różnych miejsca na świecie

Rozwiązania analityczne SAS dla studentów WZ PW

Zapraszamy do lektury wywiadu, w którym mgr Agnieszka Kucharska wyjaśnia w jaki sposób ona i studenci Wydziału Zarządzania PW wykorzystują rozwiązania analityczne SAS.

Zwinne zarządzanie projektami badań klinicznych

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą publikacją pracowników Zakładu Zarządzania Produkcją, Procesami i Projektami na Wydziale Zarządzania PW pt. „Zwinne zarządzanie projektami badań klinicznych".

Przedsiębiorczość Startupowa

Zajęcia z "Przedsiębiorczości Startupowej" oferowane przez Wydział Zarządzania cieszą się dużym powodzeniem na innych wydziałach PW. 

Zespół studentów Wydziału EiTI, który własnie ukończył te zajęcia, w ostatni weekend WYGRAŁ Hackaton #HACK2React realizowany przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. (PFR) i Centrum GovTech!

Serdecznie gratulujemy studentom, a także: koordynatorce przemiotu dr hab. Agnieszce Skali-Gosk oraz prowadzącej zajęcia dr inż. Oldze Sobolewskiej!

Czekamy na kolejne sukcesy absolwentów "Przedsiębiorczości Startupowej"!

Wystawa posterów poświęconych Karolowi Adamieckiemu

W dniu 6.06.2023 roku w ramach obchodów 100-lecia Nauk o Zarządzaniu w Politechnice Warszawskiej - otwarta została wystawa posterowa prezentująca dorobek profesora Karola Adamieckiego oraz współczesne kontynuacje tego dorobku w pracach naukowo-badawczych i publikacjach pracowników Wydziału Zarządzania.

Spotkanie Rady konsultacyjnej Wydziału Zarządzania PW

W dniu 6.06.2023 roku o godzinie 13.15 odbyło się kolejne spotkanie Rady konsultacyjnej Wydziału. Podczas spotkania powitaliśmy nowych członków, dyskutowaliśmy nad propozycją strategii Wydziału oraz omawialiśmy propozycję nowych inicjatyw.  

Obchody 100-lecia Nauk o Zarządzaniu w Politechnice Warszawskiej - odsłonięcie tablicy poświęconej Prof. Karolowi Adamieckiemu

W dniu 6.06.2023 roku o godzinie 14.15 odbyła się - w ramach Obchodów 100-lecia Nauk o Zarządzaniu w Politechnice Warszawskiej - uroczystość odsłonięcia tablicy poświęconej Prof. Karolowi Adamieckiemu. To ważne wydarzenie dla całej społeczności Politechniki Warszawskiej reprezentującej i wspierającej naukowe zarządzanie: nauczycieli akademickich, pracowników administracji, studentów, absolwentów oraz naszych gości i partnerów z otoczenia społeczno-gospodarczego. Dziękujemy wszystkim osobom aktywnie  uczestniczącym w tej uroczystości. Słowa wdzięczności kierujemy do BGK (Banku Gospodarstwa Krajowego) za pomoc w organizacji wydarzenia. 

Tech-Athon 2023 "Inżynierowie dla Społeczeństwa"

Tech-Athon 2023 "Inżynierowie dla Społeczeństwa". Projekt zespołu 3D HAND ma na celu poprawę jakości życia dzieci potrzebujących protez rąk, wykorzystując połączenie modularyzacji i spersonalizowanych ruchów wspieranych przez technologię VR. Zespół składa się z sześciu wyjątkowych członków, z których każdy wnosi unikalną wiedzę specjalistyczną. Vo Thi Hoang Ni, doktorantka Wydziału Zarządzania, wnosi kompetencje z obszaru zarządzania i ekonomii

Developing Sustainability Competences Through Pedagogical Approaches

Podziel się swoim postrzeganiem nabywania kompetencji w zakresie zrównoważonego rozwoju podczas studiów na Wydziale Zarządzania. Pomóż w badaniu międzynarodowej sieci 22 uniwersytetów. 

Studenci SKN Manager na Ogólnopolskiej studenckiej konferencji naukowej „Nowy świat – Nowe zarządzanie?”

Przedstawiciele Koła Studenckiego SKN Manager uzyskali wyróżnienie referatu pt. „Zastosowanie wybranych technologii informatycznych do wspomagania zarządzania produkcją”.

Wizytacja PKA na kierunku Zarządzanie

W dniach 1-2 czerwca na naszym Wydziale odbędzie się wizytacja PKA. W związku z tym Kierownictwo Wydziału udostępnia raport samooceny przygotowany dla kierunku Zarządzanie.

Dr Daniel Młodzianowski

Nasz kolega Daniel Młodzianowski, pracownik Zakładu Przedsiębiorczości i Innowacji, uzyskał stopień naukowy doktora. Gratulujemy.

W dniu 19.06 o godzinie 1200 odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

mgr. Daniela Młodzianowskiego pt. "Wspomaganie rozwoju klastrów - podejście modelowe".

Profesor Agnieszka Bitkowska na liście Top 100 Women

TOP 100 Women in Cloud Computing in Poland.  

https://womenintechsummit.pl/top-100-women-in-cloud-computing

Schneider Electric: Staż, Dzień otwarty i Konkurs Go Green

  • Spotkanie 26.04. w siedzibie Schneider Electric – do wygrania płatny staż
  • Spotkanie w biurze w Warszawie, 9.05
  • Konkurs Go Green 2023: Cyrkularność i efektywność energetyczna budynków