Rekrutacja na studia I stopnia niestacjonarne i II stopnia stacjonarne i niestacjonarne

Stylizowane logo WZ

Rozpoczęły się zapisy na studia:

• stacjonarne i niestacjonarne II stopnia na kierunku Zarządzanie
  • stacjonarne  i niestacjonarne II stopnia na kierunku Inżynieria Zarządzania
  • niestacjonarne I stopnia na kierunkach Zarządzanie oraz Inżynieria Zarządzania

Zapisy odbywają się poprzez system https://irk.pw.edu.pl/pl/

Dokumenty w formie elektronicznej należy wgrać na utworzone w systemie indywidualne konto. Kandydaci na studia II-go stopnia proszeni są o wgranie: dyplomu ukończenia studiów I-go stopnia, suplementu do dyplomu lub karty przebiegu studiów, CV.

Uwaga: zarejestrowanie w bazie rekrutacyjnej jest bezwzględnie wymagane – osoby, których nie ma w bazie nie będą mogły podlegać procedurze kwalifikacji na studia.

Terminy przyjmowania dokumentów w formie papierowej będą podane na stronie internetowej Wydziału Zarządzania pod koniec sierpnia.

W przypadku pytań prosimy o kontakt poprzez indywidualne konta w IRK-PW lub email do Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej Wydziału Zarządzania: kandydat.wz@pw.edu.pl