O podróży maszyn w projekcie relokacji fabryki Danfoss

Biuro Karier PW oraz Danfoss zapraszają na webinar „One way ticket”, czyli o podróży maszyn w projekcie relokacji fabryki Danfoss.

Zapraszamy studentów wydziałów i kierunków:

Zarządzanie; Inżynieria Produkcji; Mechanika i Budowa Maszyn; MEiL (Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa), Mechatronika; Geodezja i Kartografia; Instalacje Budowlane, Hydrotechnika i Inżynieria Środowiska; Transport.

KIEDY: 19.05.2021 (środa), w godz. 16:15-17:45

Zapisy trwają do 18.05.2021 do godz. 12:00.

Spotkanie odbędzie na Microsoft Teams. Osoby zapisane otrzymają link do spotkania dzień przed wydarzeniem.

Wirtualne spotkanie, dzięki któremu możliwe jest podzielenie się ze społecznością studencką wiedzą płynącą z praktyki i zaprezentowanie Danfoss Poland jako najbardziej dynamicznie rozwijającego się ośrodka firmy w Europie Środkowo-Wschodniej. Spotkanie online, które prowadzone będzie z nowopowstałej hali produkcyjnej w Grodzisku Mazowieckim. Tematem spotkania będzie omówienie jednego z największych obecnie projektów w Danfoss, którym jest relokacja całej hali produkcyjnej z Danii do Polski. Prowadzącym webinar będzie Olga Ciechańska, a jej gościem Aneta Ceglińska.

Webinar poprowadzi:

Olga Ciechańska - Inżynier Produkcji w Danfoss Poland Sp. z o.o. Na co dzień zajmuje się zapewnianiem najwyższej jakości oraz terminowości dostaw produktów. Obecnie pracuje w zespole projektowym Agile, który skupia się na szybkim i konkurencyjnym realizowaniu projektów oraz nowych produktów zgodnie z zapytaniami klientów. Z wykształcenia magister inżynier, absolwentka kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, doktorantka Wydziału Zarządzania na Politechnice Warszawskiej.

Informacje o firmie: Danfoss to globalne przedsiębiorstwo produkcyjne zatrudniające ponad 27 000 pracowników w 71 fabrykach na całym świecie. Sprzedaż na całym świecie w ponad 100 krajach. Branża: rozwiązania klimatyczne (ciepłownictwo i ogrzewnictwo, chłodzenie), napędy elektryczne, pompy wysokociśnieniowe.

Link do strony z aktualnymi ogłoszeniami pracy / ofertami staży: https://www.danfoss.com/pl-pl/about-danfoss/careers/students-and-interns/

www.danfoss-praca.pl

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.