Studenckie Koło Naukowe SUSTAINABLE BUSINESS

Międzynarodowe Koło Naukowe Sustainable Business - International Scientific Club

Celem Koła jest międzynarodowa współpraca studentów i naukowców, wspólne zadawanie pytań, szukanie odpowiedzi oraz zwracanie uwagi na problemy wynikające z wyzwań związanych z koniecznością harmonijnego / odpowiedzialnego rozwoju (sustainable development) w trzech wymiarach: wykorzystania zasobów naturalnych Ziemi, społecznej odpowiedzialności biznesu oraz odpowiedzialnego, opartego na respektowaniu zasad etycznych, rozwoju ekonomicznego.

Koło czynnie współpracuje z Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, dzięki czemu członkowie Koła mogą korzystać z pełnego wachlarza możliwości jakie daje ta nowoczesna instytucja.

Stawiamy na praktykę, dlatego ściśle współpracujemy również z fachowcami ze znanych firm  takich jak np. TNS Polska, którzy często służą radą i pomocą przy realizacji projektów naukowych i konferencji.

Zrealizowaliśmy z sukcesem takie projekty jak:

• „TEDx Warsaw University of Technology” 2016 oraz przygotowania do tegorocznej edycji;
  • „Akademia Biznesu”;
  • projekt badawczy „Odpowiedzialny styl życia a konsumpcjonizm”;
  • liczne warsztaty oraz spotkania z ciekawymi ludźmi biznesu, którym na sercu leży idea Sustainability i nie tylko!

Jeśli interesuje Was tematyka Sustainable Business, chcecie brać aktywny udział w organizowaniu ciekawych eventów, to miejsce w naszym Kole jest specjalnie dla Was.

Jeżeli chcesz zrobić coś więcej niż tylko studiować - rozwijać swoje umiejętności, zdobywać doświadczenie i dzielić się tym już posiadanym, a także poznać nowych ludzi to NIE WAHAJ SIĘ!
Przyjdź na spotkanie, dołącz do grupy projektowej i DZIAŁAJ RAZEM Z NAMI!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Kontakt:

Opiekun Koła: dr Marek Seretny