[AKTUALIZACJA 03.11.2020] Harmonogram odbioru legitymacji studenckich/podpisywania ślubowań.

Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem oraz zasadami odbioru legitymacji studenckich

Harmonogram odbioru legitymacji z dnia 03.11.2020 (odbiór legitymacji możliwy po wcześniejszym umówieniu się):

w dniu 23.10.2020 (Piątek) w godzinach 11:00 - 18:00, po odbiór legitymacji studenckich zapraszamy osoby o numerach albumu widocznych na niniejszej liście oraz tych, które do tej pory były na listach,  jednak z różnych powodów nie odebrały jeszcze swoich legitymacji:

odbiór legitymacji 23.10 (pdf, 214,50 kB)

Prosimy również o pilne podpisywanie ślubowań, które potwierdzają Państwa status studenta.

w dniu 20.10.2020 (Wtorek) w godzinach 13:00 - 17:00, po odbiór legitymacji studenckich zapraszamy osoby o numerach albumu widocznych na niniejszej liście oraz tych, które do tej pory były na listach,  jednak z różnych powodów nie odebrały jeszcze swoich legitymacji:

Wszystkich Studentów I semestru z kierunku Zarządzanie Bezpieczeństwem Infrastruktury Krytycznej prosimy o przyjście po odbiór legitymacji z wydrukowaną i wypełnioną ankietą:

Jak sprawdzić swój numer albumu? Trzeba zalogować się na stronę https://usosweb.usos.pw.edu.pl/, następnie przejść do zakładki mój USOSweb i odszukać tam tabelę o nazwie "Informacje o użytkowniku".

Prosimy pamiętać, że odbiór legitymacji będzie możliwy TYLKO po dostarczeniu badań lekarskich.

Dbajmy o siebie nawzajem stosując poniższe zasady:

• obowiązkowa osłona na usta i nos,

• obowiązkowa dezynfekcja rąk przed wejściem,

• zachowanie 2 m odstępu pomiędzy interesantami (oraz pracownikami),

• prosimy o przyjście z własnym długopisem.

Jeśli ktoś nie będzie mógł przyjść w podanym terminie, prosimy o kontakt mailowy z Dziekanatem ds. Studiów (dziekanat.wz@pw.edu.pl) w celu umówienia wizyty.