MKZA – Biuro Karier PW zaprasza do kolejnej edycji.

Jak co roku, Biuro Karier Politechniki Warszawskiej razem z Działem Badań i Analiz CZIiTT PW zapraszają do zgłaszania chęci udziału w Monitoringu Karier Zawodowych Absolwentów.

Ukończenie studiów to spore osiągnięcie i kolejny pokonany krok milowy. Na ten sukces składają się na pewno nieprzespane noce, litry wypitej kawy oraz uczucie ulgi i satysfakcji przy informacji o każdym zdanym egzaminie. Poza włożonym własnym wysiłkiem w zaliczenia przedmiotów, studiowanie to również kontakty z rówieśnikami, wykładowcami oraz godziny spędzone na kampusie PW.

Kto, jak nie Wy, wie najlepiej jak studiuje się na PW? Dlatego to właśnie Was zapraszamy do podzielenia się opinią o studiowaniu na naszej Uczelni i o tym, jak radzicie sobie na rynku pracy. Z uśmiechem przyjmiemy wszystkie przychylne słowa, ale jesteśmy również otwarci na konstruktywną krytykę. Wasza opinia jest dla nas bardzo cenna, bo to właśnie dzięki niej, możemy tworzyć rozwiązania dopasowane do Waszych potrzeb.

Zapraszamy do zostawienia adresu e-mail w dziekanacie, na który prześlemy link do ankiety z badania Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów PW. Możecie również napisać na adres dziekanat.wz@pw.edu.pl w tytule wiadomości wpisując „Zgłaszam chęć udziału w Monitoringu Karier Zawodowych Absolwentów PW" (prosimy pamiętać o przesyłanie maili z kont studenckich).