Mini przewodnik po Wydziale Zarządzania!

Ah ten październik… Liście żółkną, kasztany spadają, Studenci rozpoczynają studia. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was mini przewodnik po Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej.

Co, gdzie, kiedy?

Jeśli chcecie wiedzieć, kiedy zaczyna się sesja egzaminacyjna, kiedy jest Dzień PW czy przerwa świąteczna, to koniecznie sprawdźcie harmonogram roku akademickiego.

Nasza strona wydziałowa jest niezwykle cennym źródłem informacji, zwłaszcza dla nowych Studentów. To tutaj znajdziecie:

Media społecznościowe

Zapraszamy Was na nasze media społecznościowe, gdzie poznacie swój Wydział z trochę innej, mniej formalnej strony. Umieszczamy tam informacje o ciekawych wydarzeniach z życia Wydziału, konferencjach, spotkaniach oraz dodajemy czasem co nieco na poprawę humoru.

Stypendia

Na Politechnice Warszawskiej Studenci oraz Doktoranci są objęci różnorodną pomocą materialną m.in. poprzez: stypendium socjalne, stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych, stypendium za wyniki w nauce, stypendium za wyniki w sporcie, zapomoga. Wszelkie informacje o zapomogach i stypendiach możecie znaleźć na naszej stronie w zakładce Student.

Koła naukowe, organizacje studenckie i rozwój osobisty

Studia to nie tylko nauka, Wydział to nie tylko zajęcia. Jeśli chcecie wdrożyć się w życie społeczne Wydziału, to zapraszamy do odwiedzenia Wydziałowej Rady Samorządu Studentów. Koordynują oni większość aktywności oraz organizacji studenckich.

Rozwój osobisty Studentów jest dla nas niezwykle ważny. Biuro Karier pomoże Wam w znalezieniu ciekawych ofert praktyk czy staży, CZIiTT organizuje najróżniejsze kursy oraz konferencje, a Wydziałowe Biuro Współpracy Międzynarodowej wesprze radą i pomocą tych, którzy chcą wyjechać w ramach różnych programów międzynarodowych.

Studenci z niepełnosprawnościami

Na Politechnice Warszawskiej została utworzona Sekcja ds. Osób Niepełnosprawnych. Ich biuro znajduje się w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii, pok. 024, ul. Rektorska 4, tel: (22) 234 13 15 lub 234 13 14. Z Sekcją możecie również skontaktować się poprzez profil na FB: www.facebook.com/SONPW

Zapraszamy również do skontaktowania się z wydziałowym pełnomocnikiem Dziekana ds. Osób Niepełnosprawnych, mgr inż. Martą Skierniewską (e-mail: Marta.Skierniewska@pw.edu.pl).

Inspirowaliśmy się tym oto przewodnikiem: https://www.pw.edu.pl/Aktualnosci/Przewodnik-dla-pierwszorocznych-studentow3 (zachęcamy do przeczytania!)