Program Top Young 100 dla Studentów Wydziału Zarządzania.

Polskie Stowarzyszenie Menadżerów Logistyki zaprasza Studentów Wydziału Zarządzania do udziału w cyklicznym programie Top Young 100.

Program ten skierowany jest do najlepszych Studentów kierunków związanych z łańcuchem dostaw, takich jak na przykład logistyka, zarządzanie, inżynieria produkcji, analiza gospodarcza, analiza i zarządzanie w biznesie czy transport.

Tegoroczna edycja będzie już czwartym cyklem rocznego, intensywnego programu rozwojowego najlepszych talentów.

Celem programu jest umożliwienie Studentom intensywnego rozwoju wiedzy, umiejętności oraz kompetencji społecznych między innymi poprzez:

• Budowanie pomostu między Studentami, Akademią i Biznesem,
  • liczne szkolenia i warsztaty,
  • wspieranie Studentów w procesie adaptacji zawodowej,
  • umożliwienie pracy nad realnymi problemami biznesowymi,
  • indywidualny mentoring dla Studentów,
  • umożliwienie udziału w licznych wydarzeniach branżowych związanych z łańcuchem dostaw,
  • włączenie Studentów w wybrane prace związane z realizacją i koordynacją Programu Top Young 100.

Po więcej informacji na temat projektu zapraszamy na stronę organizatora https://topyoung100.pl/

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Biurem Projektu Top Young 100 pod adresem biuroprojektuty100@psml.pl