UniStartApp znów rusza!

fot. Urząd Komunikacji Elektronicznej

Zapraszamy do rekrutowania się do kolejnej edycji projektu UniStartApp. Program jest unikatowy, a korzyści wymierne. Przeczytaj zaproszenie dr. hab. inż. J. Domańskiego. prof. PW.

Politechnika oraz nasz Wydział przygotował dla Was specjalną ofertę interdyscyplinarnego i międzywydziałowego projektu. Zachęcam Was do udziału w nim!
W skrócie polega na tym, że studenci z 5 Wydziałów PW utworzą ok 4-5 zespołów, które będą pracować nad stworzeniem konkretnego produktu (zapewne w postaci aplikacji), na zamówienie przedsiębiorstw, fundacji lub jednostek samorządu terytorialnego. Studenci z innych Wydziałów będą zazwyczaj z kierunków informatycznych i oni zajmą się programowaniem. Waszym zadaniem będzie przygotowanie modelu biznesowego, czyli koncepcji strategii marketingowej, oszacowania kosztów etc. wdrożenia takiego rozwiązania do komercjalizacji.
Całość może doprowadzić do powstania firmy typu Start-Up.
Formularz do zapisów UniStartApp
Dodatkowym bonusem jest otrzymanie dodatkowych 4 punktów ECTS, ewentualnie zamiana na przedmiot obieralny.
Proszę zgłaszać się poprzez formularz z linku i jednocześnie wysłać na adres jaroslaw.domanski@pw.edu.pl krótkiego maila informującego o złożonym akcesie do tego wyjątkowego programu!