Ważna informacja dla Studentów z uzupełnieniami!

Ze względu na zdalny tryb przeprowadzania zajęć w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021, Dziekanat ds. Studiów prosi Studentów mających jakiekolwiek przedmioty zaległe o informacje w tej sprawie.

Uprzejmie prosimy o kontakt e-mailowy bezpośrednio do opiekunów kierunków z podaniem swojego numeru indeksu, pełnego kierunku studiów oraz przedmiotów zaległych z semestru zimowego.

Kontakty do opiekunów poszczególnych kierunków:

Studia II stopnia stacjonarne i niestacjonarne - Ewa Dąbrowska ewa.dabrowska@pw.edu.pl

Studia I stopnia stacjonarne i niestacjonarne Zarządzanie i Zarządzanie Bezpieczeństwem Infrastruktury Krytycznej -  Katarzyna Rybak katarzyna.rybak@pw.edu.pl

Studia I stopnia stacjonarne i niestacjonarne Inżynieria Zarządzania - Agata Szymańska agata.szymanska@pw.edu.pl

Prosimy o kontakt do dnia 04.10.2020, gdyż musimy przydzielić Państwa do odpowiednich grup zajęciowych.