XVII Edycja konkursu Project Master oraz Seminarium Project Management Edukacja 2022

Stowarzyszenie IPMA Polska i Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego w partnerstwie ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie  zapraszają do udziału w dwóch inicjatywach - konkursie Project Master na najlepszą pracę licencjacką, magisterską, podyplomową i doktorską z zakresu zarządzania projektami oraz Seminarium Project Management Edukacja 2022 promującym idee zarządzania projektami.

➔ Project Master to konkurs na najlepszą pracę licencjacką, magisterską, podyplomową i doktorską z zakresu zarządzania projektami. Konkurs jest organizowany od 2002 roku i rokrocznie zyskuje coraz większą popularność. Tegoroczna XVII Edycja Konkursu Project Master została objęta Patronatem Honorowym Ministra Edukacji i Nauki, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Prezesa Polskiej Izby Gospodarczej Zaawansowanych Technologii IZTECH. Patronat Medialny nad Konkursem objął ogólnopolski studencki portal informacyjny StudentNews.pl. Konkurs to doskonała okazja do promocji badań i osiągnięć w zakresie zarządzania projektami, zarówno studentów, absolwentów, doktorantów, słuchaczy, jak i środowisk naukowych, z których wywodzą się młodzi adepci. Konkursowe prace dyplomowe można nadsyłać w terminie od 1 czerwca 2022 r. do 21 września 2022 r. Więcej informacji na temat udziału w konkursie i formularz zgłoszeniowy znajdują się na oficjalnej stronie internetowej Konkursu: http://projectmaster.pl/.

➔ Seminarium Project Management Edukacja to cykliczne spotkanie, które umożliwia wymianę doświadczeń na temat różnych form wzmacniania kompetencji w zakresie zarządzania projektami na etapie edukacji akademickiej oraz kształcenia ustawicznego. Tegoroczne Seminarium odbędzie się już po raz ósmy. Choć dwie poprzednie edycje odbywały się w przestrzeni wirtualnej, Seminarium PM Edukacja 2022 planowane jest stacjonarnie w dniu 19 października 2022 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Podczas Seminarium oficjalnie zostaną ogłoszone wyniki Konkursu Project Master oraz autorom prac zwycięskich i prac nominowanych, a także promotorom prac zostaną wręczone nagrody.

Po więcej informacji zapraszamy TUTAJ