Ogłoszenia pracowników

dr Elena Konetskaia

Szanowni Studenci, 

informujemy, że zajęcia z matematyki prowadzone przez dr Elenę Konetskaia w najbliższym tygodniu (środa, piątek) nie odbędą się z powodu choroby. Zajęcia odpracowane zostaną w terminie ustalonym z prowadzącym. 

dr inż. Artur Gąsiorkiewicz

Szanowni Studenci, 

informujemy, że w dniu 7 października zajęcia z dr inż. Arturem Gąsiorkiewiczem nie odbędą się z powodu choroby. Zajęcia odpracowane zostaną w terminie uzgodnionym z prowadzącym. 

mgr Dionizy Smoleń

Szanowni Studenci, 

informujemy, że w dniu 7.10.2021 mgr Dionizy Smoleń będzie nieobecny. Zajęcia odpracowane zostaną w terminie uzgodnionym z prowadzącym.

mgr inż. Wioletta Lipka - aktualizacja

Szanowni Studenci, 

Informujemy że do 10.10.2021 mgr inż. Wioletta Lipka przebywa na zwolnieniu lekarskim. Zajęcia odpracowane zostaną w terminach ustalonych z prowadzącym. 

dr hab. inż. Marek Kisilowski - konsultacje 17.09.2021

Szanowni Studenci, 

uprzejmie informujemy, że w dniu 17 września dr hab. inż. Marek Kisilowski dyżur rozpocznie o godzinie 16. 

Zgodnie z Zarządzeniem nr 3/2021 Dziekana WZ konsultacje dotyczące prowadzonych zajęć dydaktycznych odbywać będą się do godziny 18. 

mgr Agnieszka Kaczorowska - Makroekonomia, studia stacjonarne, grupa 2 i 3

Szanowni Studenci, 

informujemy, że w dniu 10 maja 2021 ćwiczenia z Makroekonomii z mgr Agnieszką Kaczorowską z powodu choroby nie odbędą się. Zajęcia odpracowane zostaną w terminie uzgodnionym z prowadzącym.

dr inż. Justyna Smagowicz

Szanowni Studenci, 

Informujemy, że w dniu 31 marca 2021 zajęcia z dr inż. Justyną Smagowicz nie odbędą się. Zajęcia odpracowane zostaną w terminie uzgodnionym z prowadzącym.

dr inż. Edyta Malicka

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w dniach 23.03.2021-28.03.2021 dr inż. Edyta Malicka przebywa na zwolnieniu lekarskim. Przedstawiamy informacje o zastępstwach oraz terminach odpracowania zajęć.

dr inż. Katarzyna Skroban

Szanowni Studenci,

informujemy, że w dniu 23.03.2021 zajęcia z przedmiotu Wirtualizacja przedsiębiorstwa z dr inż. Katarzyną Skroban nie odbędą się.

mgr inż. Krzysztof Bartczak

Szanowni Studenci,

informujemy, że zajęcia z mgr inż. Krzysztofem Bartczakiem ze względów zdrowotnych nie będą odbywać się do odwołania.

mgr inż. Krzysztof Bartczak

Szanowni Studenci,

informujemy, że w dniach 17-23.12.2020 zajęcia z mgr inż. Krzysztofem Bartczakiem ze względów zdrowotnych nie odbędą się.

prof. dr hab. inż. Agnieszka Bitkowska

Szanowni Studenci,

informujemy, że w dniach 7-11.12.2020 zajęcia z prof. dr hab. inż. Agnieszką Bitkowską nie odbędą się.

dr Piotr Gałązka

Szanowni Studenci,

informujemy, że w dniach 18.11-4.12.2020 dr Piotr Gałązka przebywa na zwolnieniu lekarskim. Bardzo prosimy na bieżąco sprawdzać informacje o planowanych zastępstwach (zakładka Studia-Aktualności)  

dr inż. Piotr Kryś

Szanowni Studenci,

uprzejmie informujemy, ze w dniu 19.11.2020 (czwartek) zajęcia z dr inż. Piotrem Krysiem nie dobędą się. Zajęcia odpracowane zostaną w terminie uzgodnionym z prowadzącym.

dr Piotr Gałązka

Szanowni Studenci,

uprzejmie informujemy, że w dniu 18.11.2020 zajęcia wyrównawcze z matematyki (Inżynieria Zarządzania, 2 grupa) oraz ćwiczenia z Analizy matematycznej (Inżynieria Zarządzania, 3 grupa) z dr Piotrem Gałązką z przyczyn technicznych nie odbędą się.

prof. dr hab. inż. Agnieszka Bitkowska

Szanowni Studenci,

uprzejmie informujemy, że w dniach 26-28.10.2020 prof. dr hab. inż. Agnieszka Bitkowska przebywa na zwolnieniu lekarskim. Zajęcia z przedmiotów Modelowanie procesów biznesowych oraz Podejście procesowe w zarządzaniu nie odbędą się.

dr Lidia Sobczak

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w dniu dzisiejszym, tj. 12.10.2020, wykład z przedmiotu Analiza ekonomiczna przedsiębiorstwa (Zarządzanie, 1 semestr, II stopień) nie odbędzie się. Zajęcia odpracowane zostaną 16.10.2020 (piątek) w godzinach 14.15-16.00.  

mgr Piotr Młodzianowski

Szanowni Studenci,

uprzejmie informujemy, że zajęcia z przedmiotu Analiza runku dla II stopnia kierunku Zarządzanie (studia stacjonarne i niestacjonarne) w dniach 9-11.10.2020 nie odbędą się. Zajęcia odpracowane zostaną w terminie uzgodnionym z prowadzącym.

dr hab. inż. Marek Kisilowski

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że wykład z przedmiotu Prawne podstawy działalności gospodarczej w poniedziałek (5.10.2020, Zarządzanie, II stopień) nie odbędzie się. Zajęcia odrobione zostaną w terminie uzgodnionym z prowadzącym.

Dr inż. Krystyna Lamparska-Jasińska

Szanowni Studenci!

Uprzejmie informujemy, że w dniu 02.10.2020 (piątek) dyżur Prodziekan ds. Dydaktyki odbędzie się w godzinach 18:00 - 19:00.
Za utrudnienia przepraszamy.

prof. dr hab. inż. Katarzyna Rostek

Szanowni Studenci!

Uprzejmie informujemy, że najbliższe dyżury Prodziekan ds. Dydaktyki zostają zawieszone do odwołania. Wszelkie pilne sprawy prosimy kierować drogą mailową pod adres Katarzyna.Rostek@pw.edu.pl.
Za utrudnienia przepraszamy.

dr inż. Edyta Malicka

Szanowni Studenci,

informujemy, że do 13.03.2020 zajęcia i konsultacje z dr inż. Edytą Malicką zostają odwołane.

dr hab. Andrzej Wodecki

Szanowni Studenci,

informujemy, że w dniu 09.03.2020 (poniedziałek) zajęcia z dr Andrzejem Wodeckim nie odbędą się. Zajęcia odpracowane zostaną w uzgodnionym z prowadzącym terminie.

Fizyka 2 - Zarządzanie Bezpieczeństwem Infrastruktury Krytycznej

Szanowni Studenci,

informujemy, że dnia 06.03.2020 (piątek, godz. 8:15-10.00) ćwiczenia z przedmiotu Fizyka 2 dla kierunku Zarządzanie Bezpieczeństwem Infrastruktury Krytycznej nie odbędą się.

mgr Daniel Młodzianowski

Szanowni Studenci,

w dniu 28.02.2020 (piątek) ćwiczenia z przedmiotu Metody oceny innowacyjności z mgr Danielem Młodzianowskim nie odbędą się. Zajęcia odpracowane zostaną w uzgodnionym z prowadzącym terminie.