Aktualności

Płatny staż w MDS ap

Firma MDS ap (dawny Sybase) poszukuje do pracy studentów na płatny staż.

Wakacyjna oferta Comarch

Firma Comarch zaprasza studentów na atrakcyjne, bezpłatne szkolenia, które odbędą się w te wakacje.

Spływy kajakowe z klubem Habazie

Warszawski Akademicki Klub Kajakowy "Habazie" zaprasza studentów (nie tylko PW) na wspaniałe spływy kajakowe.

Płatne staże w Biurze Rektora PW

Biuro Rektora Politechniki Warszawskiej zaprasza studentów do aplikowania na płatne praktyki. To świetna okazja dla osób chcących rozwijać swoją karierę w sektorze edukacyjnym.

PARP zaprasza studentów do pracy

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza studentów Wydziału Zarządzania PW do skorzystania z unikatowej oferty pracy lub stażu.

Zostań laureatem "Konkursu Młodych Mistrzów"

Świetlistym punktem harmonogramu 24. Forum Teleinformatyki będzie rozdanie nagród dla laureatów "Konkursu Młodych Mistrzów". Jak takim Mistrzem zostać? Sprawdź!

Zaproszenie dla studentów WZ na Oracle Code Warsaw

Chmura, kodowanie, warsztaty, dobre praktyki, demo i interaktywne doświadczenia. To tylko kilka słów, które opisują Oracle Code Warsaw - konferencję, na którą studenci otrzymali zaproszenie prosto z polskiego oddziału Oracle.

Studenci z Kazachstanu uczą się myślenia projektowego

Studenci z Narodowego Uniwersytetu Technicznego w Karagandzie (Kazachstan) w ramach odwiedzin na Politechnice Warszawskiej wzięli udział w warsztacie design thinking poprowadzonym przez dr Małgorzatę Waszkiewicz.

Zaśpiewaj "Очи чёрные" nad Morzem Czarnym

Każdy pracownik Politechniki może poczuć się jak bohater romansu dzięki wyjazdowi do Lazurnego, organizowanemu przez Dział Socjalny PW.

¡Ay, ay, ay! Jedź na praktyki do Barcelony

¡Ay, caramba! Co za oferta! Wyjedź na praktyki Erasmus+ do biura międzynarodowego Wydziału Ekonomii i Biznesu Universitat de Barcelona. Zgłoszenia przyjmowane są do połowy maja.

Twój przepis w międzynarodowej akademickiej książce kucharskiej

Partnerska uczelnia Hochschule Koblenz zaprasza do wzięcia udziału w projekcie stworzenia akademickiej książki kucharskiej. Wydawnictwo to powstanie przy okazji tygodnia międzynarodowego niemieckiej szkoły wyższej, której nota bene przedstawiciel odwiedził już WZ.

Programy Eurocash dla studentów zarządzania

Eurocash, lider branży FMCG, jedna z największych firm w Polsce otwiera wiosenną rekrutację. Jeśli jesteś ambitny/a i szukasz wyzwań - to ta praca jest dla Ciebie. Sprawdź się w jednym z programów menadżerskich i wkręć się #bardzo!

Urząd Patentowy rozdaje "Patent na sukces"

Urząd Patentowy RP serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w seminariach regionalnych pt. „Patent na sukces”, dotyczących szeroko rozumianej problematyki własności intelektualnej, ze szczególnym uwzględnieniem przedmiotów własności przemysłowej oraz możliwości ich ochrony.

RatRelay. 3-dniowy hackathon międzynarodowy

Globalny, 3-dniowy hackaton, problemy rozwiązywane przez 8 krajów. Brzmi intrygująco? Sprawdź się w międzynarodowym środowisku.

Reklama i profilowanie klientów – zbawienie czy przekleństwo naszych czasów?

Czy chcemy otrzymywać reklamy dostosowane do naszych potrzeb za cenę utraty części naszej prywatności? Dr inż. Kamil Sitarski zaprasza na specjalną edycję Klubu Informatyka: Internet Academy by ICANN.

Wyjedź na Work&Travel w USA z Southwestern Advantage

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dot. programu work & travel oferowanego przez Southwestern Advantage. Prezentacja odbędzie się 28 lutego (środa) o godz. 16:00 (i powtórka o 18:00) w sali NT301 (aula), ul. Narbutta 85. Zapraszamy także studentów innych wydziałów.

Wirtualne Data Center - realne wsparcie dla IT? Marcowy Klub Informatyka

W marcu jak w garncu - także w świecie optymalizacji procesów w organizacji. Dr inż. Kamil Sitarski zaprasza na kolejny Klub Informatyka firmowany przez Oddział Mazowiecki Polskiego Towarzystwa Informatycznego. Tym razem pochylimy się nad tematyką przydatności wirtualnych data center.

Zbliża się telekomunikacyjny Lutowy Klub Informatyka: Sieci 5G - korzyści, koszty, kontrowersje

Dr inż. Kamil Sitarski - członek zarządu Oddziału Mazowieckiego Polskiego Towarzystwa Informatycznego - zaprasza na lutową edycję Klubu Informatyka - cyklicznego wydarzenia popularyzującego informatykę.

Zarządzanie 4.0 - naukowe zarządzanie w awangardzie rozwoju Polski od 100 lat

W ramach uroczystych obchodów stulecia odzyskania Niepodległości w Politechnice Warszawskiej, Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej oraz Warszawski Oddział Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa (TNOiK) serdecznie zapraszają

Przyszłość rynku technologii dla sektora prawnego w Polsce

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu LegalTech Polska.

Seminarium "Przyszłość rynku technologii dla sektora prawnego w Polsce", które odbędzie się 14 grudnia, godz. 17.00 – 19.00 w sali 4.04 gmachu Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW ul. Rektorska 4. 

Co sądzą nasi studenci o programie podwójnego dyplomu z UHCL?

Program podwójnego dyplomu realizowany jest przez Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej (WZPW) wraz z amerykańską uczelnią University of Houston - Clear Lake (UHCL). 

Poniżej wiadomość od studentów uczestniczących w programie. 

Zabierz głos w sprawie Ustawy 2.0

Zapraszamy na Seminarium Uczelniane poświęcone Ustawie 2.0. Spotkanie odbędzie się 29 listopada 2017 r. o godzinie 16:15 w Małej Auli. Seminarium jest otwarte dla wszystkich.

Palgrave Macmillan zainteresowane wydawaniem naszych autorów

Jeden z największych wydawców publikacji naukowych na świecie zauważył dużą aktywność naukową Wydziału Zarządzania PW w unikatowym, multidyscyplinarnym obszarze.

O internecie rzeczy w armii - relacja z Klubu Informatyka

17 października br. jedna z sal WZ wypełniła się wojskową technologią... złożoną z ogólnodostępnych modułów dla hobbystów.

Zarządzanie w epoce cyfryzacji

Krajowa Szkoła Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego i Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej, zapraszają na seminarium:

„Zarządzanie w epoce cyfryzacji – jak wykorzystać i chronić dane w instytucjach publicznych?  Big data i cyberbezpieczeństwo”

Seminarium odbędzie się w czwartek 9 listopada 2016 r. w siedzibie Krajowej Szkoły Administracji Publicznej w Warszawie, ul Wawelska 56.