Aktualności

Start-up! Zostań przedsiębiorcą!

Centrum Stosunków Międzynarodowych ogłasza rekrutację do udziału w innowacji społecznej „Start-up! Zostań przedsiębiorcą!”. Jesteś urodzony w latach 1990-1999? Myślisz o założeniu własnej firmy, ale nie wiesz jak zacząć? Niedługo kończysz studia i nie kręci cię praca w korporacji? Chcesz podnieść swoją wiedzą na temat przedsiębiorczości? A może masz już pierwsze doświadczenie jako przedsiębiorca i zastanawiasz się jak iść o krok dalej?

Oferta Pracy. Doradca Techniczno-Handlowy

Bank Danych o Inżynierach, działając w imieniu pracodawcy, poszukuje osób na stanowisko: Doradca Techniczno-Handlowy (nr ref. 9222), (oferta ważna do 30.11.2017). Pracodawca: firma z branży narzędzi skrawających.  
Więcej informacji: Bank Danych o Inżynierach; 02-304 Warszawa, Al. Jerozolimskie 133 lok. 42, Tel. 022 572 78 00, www.bdi.com.pl 
Plakat tutaj.

Rzuć okiem na projekt

Warsztaty „Rzuć okiem na projekt” organizowane przez IPMA Young Crew Polska odbędą się 14 listopada na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Konkurs PTZP na najlepszą pracę dyplomową

Polskie Towarzystwo Zarządzania Produkcją zaprasza absolwentów kierunków Zarządzanie i Inżynieria Produkcji oraz Zarządzanie,do udziału w corocznym konkursie na najlepszą pracę dyplomową. Konkurs przeprowadzany jest w poszczególnych Oddziałach PTZP.

Bezpłatne warsztaty z MIT Enterprise Forum

Nie lada gratka dla naszych studentów! Do 14 maja br. trwają zapisy na bezpłatne warsztaty z Business Model Canvas i tworzenia cennika dla produktu lub usługi. Szkolenie dedykowane jest projektom z obszarów Industrial IoT oraz Big Data for Industry.

Seminarium gości z City University of Hong Kong

W piątek 12 maja 2017 r. serdecznie zapraszamy na międzynarodowe seminarium organizowane przez Wydział Zarządzania PW i Department of Systems Engineering and Engineering Management City University of Hong Kong.

TVP szuka specjalistów wśród naszych studentów

TVP szuka specjalistów wśród naszych studentów! Za prośbą Prorektora ds. studenckich, dr hab. inż. Janusza Walo, prof. PW, publikujemy informacje o naborze w Telewizji Polskiej na stanowiska związane m.in. z zarządzaniem.

Wizyta gości z Portugalii na Wydziale Zarządzania

W dniach 19-20 kwietnia na Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej przyjechali przedstawiciele Instituto Politécnico de Leiria - jednej z portugalskich politechnik. Naukowcy podzielili się swoimi doświadczeniami i zachęcili do współpracy.

Inauguracja Koła TNOiK na Wydziale Zarządzania

7 kwietnia 2017 odbyło się pierwsze Walne Zgromadzenie Członków Koła TNOiK na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej

Współpraca WZ-PW z THINKTANK

Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej nawiązał współpracę z THINKTANK.

Wizyta przedstawiciela Hochschule Koblenz na Wydziale Zarządzania

Dnia 9 listopada 2016 r. prof. Axel Schlich z Hochschule Koblenz odwiedził Wydział Zarządzania PW, by wygłosić dwa gościnne wykłady i omówić nowe obszary w zakresie internacjonalizacji uczelni.