[Aktualizacja] Program UniStartApp

Dr hab. inż. Jarosław Domański, prof. PW, zaprasza do wyjątkowego programu! [Aktualizacja] Rekrutacja przedłużona do 6 października.

Politechnika oraz nasz Wydział przygotował dla Was specjalną ofertę interdyscyplinarnego i międzywydziałowego projektu. Zachęcam Was do udziału w nim!

W skrócie polega na tym, że studenci z 5 Wydziałów PW utworzą ok 6-7 zespołów, które będą pracować nad stworzeniem konkretnego produktu (zapewne w postaci aplikacji), na zamówienie m.in Orange Polska lub Biura Cyfryzacji M.st. Warszawy. Studenci z innych Wydziałów będą zazwyczaj z kierunków informatycznych i oni zajmą się programowaniem. Waszym zadaniem będzie przygotowanie modelu biznesowego, czyli koncepcji strategii marketingowej, oszacowania kosztów etc. wdrożenia takiego rozwiązania do komercjalizacji.

Całość może doprowadzić do powstania firmy typu Start-Up.

W załączeniu przesyłam nieco więcej informacji wraz z linkiem do wypełnienia formularza rekrutacyjnego.

Trzeba się spieszyć, bo rekrutacja trwa tylko do 6 października, a nasz Wydział może zgłosić tylko 7 studentów!
Proszę zgłaszać się poprzez formularz z linku i jednocześnie wysłać do mnie krótkiego maila informującego o złożonym akcesie do tego wyjątkowego programu!