Archiwum

Wybory wydziałowego Społecznego Inspektora Pracy (SIP) oraz wydziałowego Rzecznika Zaufania ds. przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji.

W dniu 26 marca (wtorek) o godzinie 14:30 odbędą się wybory wydziałowego Społecznego Inspektora Pracy (SIP) oraz wydziałowego Rzecznika Zaufania.

Zebranie odbędą się w sali 123. Obecność wszystkich pracowników Wydziału Zarządzania jest obowiązkowa.

ODRA-dzanie. Szukamy pamiątek dot. komputera ODRA

Dr inż. Michał Wiśniewski poszukuje wszelkich zapisków i fotografii dot. komputera ODRA, który znajdował się niegdyś tam, gdzie obecnie jest sala Rady Wydziału.

Nasza Studentka Sara Janicka w polskim finale konkursu P&G CEO Challenge 2019

P&G CEO Challenge to globalny konkurs biznesowy skierowany do Studentów z całego Świata. Uczestnicy muszą zmierzyć się z wyzwaniami i problemami, które dla managerów największych firm są na porządku dziennym.