Nasza Studentka Sara Janicka w polskim finale konkursu P&G CEO Challenge 2019

P&G CEO Challenge to globalny konkurs biznesowy skierowany do Studentów z całego Świata. Uczestnicy muszą zmierzyć się z wyzwaniami i problemami, które dla managerów największych firm są na porządku dziennym.

W ramach współzawodnictwa uczestnicy musieli stworzyć i opracować kompleksową strategię rozwoju dla marki Gillette. W zaledwie 5 godzin przeprowadzili analizę rynku amerykańskiego oraz globalnego, identyfikację potrzeb i analizę zachowań konsumentów, stworzyli projekt kampanii marketingowej i plan skutecznej strategii sprzedaży i logistyki. W swoim rozwiązaniu postawili na innowacyjność, nowoczesne rozwiązania i optymalizację poszczególnych procesów biznesowych.

Pani Sara będzie nas reprezentować podczas europejskiego finału, który odbędzie się już w kwietniu w Istabule.

Wydział Zarządzania pragnie złożyć serdeczne gratulacje i życzyć sukcesów w dalszych etapach konkursu!