dr inż. Justyna Smagowicz

Szanowni Studenci,

Informujemy, że w dniu 31 marca 2021 zajęcia z dr inż. Justyną Smagowicz nie odbędą się. Zajęcia odpracowane zostaną w terminie uzgodnionym z prowadzącym.

dr inż. Edyta Malicka

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w dniach 23.03.2021-28.03.2021 dr inż. Edyta Malicka przebywa na zwolnieniu lekarskim. Przedstawiamy informacje o zastępstwach oraz terminach odpracowania zajęć.

Wyniki wyborów specjalności - IZ II stopień

Szanowni Państwo,

Przedstawiamy wyniki wyborów specjalności na kierunku Inżynieria Zarządzania, II stopień.

Wybory - semestr letni 2020/2021 - harmonogram dla ZB I stopień, Z II stopień, IZ I stopień

Szanowni Studenci,

Przedstawiamy harmonogram wyborów w semestrze letnim 2020/2021 dla kierunków:

Inżynieria Zarządzania I stopień - semestr 6

Zarządzanie Bezpieczeństwem Infrastruktury Krytycznej, I stopień - semestr 2 i 4

Zarządzanie II stopień- semestr 2

Studia stacjonarne - kierunek Zarządzanie - I stopień, 6 semestr

Szanowni Studenci,

informujemy, że w dniu 23.03.2021 zajęcia z przedmiotu Wirtualizacja przedsiębiorstwa z dr inż. Katarzyną Skroban nie odbędą się.

Informacje dotyczące podpisywania ślubowań/odbioru legitymacji studenckich

Podpisywanie ślubowań (Immatrykulacji) jest obowiązkiem każdego nowego Studenta. Dopiero po wypełnieniu tego obowiązku Student zyskuje pełnię praw. Dlatego też Dziekanat ds. Studiów uprzejmie informuje:

Sondaż/wybór specjalności - Inżynieria Zarządzania, II stopień

Szanowni Studenci,

uprzejmie informujemy, że w dniach 18.03.2021 (godz. 8:00) - 23.03.2021 (godz. 20:00) odbędzie się sondaż/wybór specjalności.

Nagroda Prezydenta m.st. Warszawy za prace dyplomowe z zakresu rozwoju Warszawy

Prezydent m.st. Warszawy zaprasza autorów prac magisterskich i rozpraw doktorskich do ubiegania się o Nagrodę Prezydenta za prace dyplomowe z zakresu rozwoju Warszawy.

Komunikat dla nowych Studentów II stopnia kierunku Inżynieria Zarządzania

Prosimy o zapoznanie się z informacjami od Dziekanatu ds. Studiów w sprawie podpisywania ślubowań i odbierania legitymacji studenckich.

Program Top Young 100 dla Studentów Wydziału Zarządzania.

Polskie Stowarzyszenie Menadżerów Logistyki zaprasza Studentów Wydziału Zarządzania do udziału w cyklicznym programie Top Young 100.

Jak LinkedIn może wspierać Twoją karierę - Webinar dla Studentów Wydziału Zarządzania

Biuro Karier PW przygotowało dla naszych Studentów niezwykle interesujący webinar o tym, jak LinkedIn może wspierać karierę.

ERASMUS+ Spotkanie Informacyjne

Biuro ds. studiów i programów międzynarodowych Wydziału Zarządzania pragnie zaprosić Państwa na spotkanie informacyjne o programie mobilności Erasmus+ oraz pokrewnych.

Aktualizacja planów zajęć

Szanowni Studenci,

przed rozpoczęciem zajęć prosimy sprawdzić aktualność planów zajęć.

Obowiązkowe szkolenie BHP dla nowych Studentów

Uprzejmie informujemy, że dla nowych Studentów Wydziału Zarządzania II stopnia na kierunku Inżynieria Zarządzania zostało zaplanowane szkolenie BHP.

Latający Stolik Biura Karier PW na Wydziale Zarządzania.

Zespół Biura Karier nadciąga. Rozpoczyna wirtualną podróż po Wydziałach by być bliżej Was i Waszych potrzeb dotyczących rynku pracy i rozwoju zawodowego.

Ważna informacja od Dziekanatu ds. Studiów!

Ze względu na zdalny tryb przeprowadzania zajęć w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021, Dziekanat ds. Studiów prosi Studentów mających jakiekolwiek przedmioty zaległe czy różnice programowe o informacje w tej sprawie. Dotyczy to również nowoprzyjętych Studentów studiów magisterskich, którzy z przyczyn od nas niezależnych nie są jeszcze zarejestrowani w systemie USOS.

Plany zajęć - semestr letni

Szanowni Studenci,

informujemy, że na wydziałowej stronie internetowej dostępne są plany zajęć na semestr letni.

Sesja - egzamin z Analizy matematycznej - studia stacjonarne

Szanowni Studenci,

informujemy, ze egzamin z Analizy Matematycznej na studiach stacjonarnych odbędzie się w godzinach 12.15-14.00 dla wszystkich studentów I roku.

Tryb zajęć - semestr letni roku akademickiego 2020/2021 + Informacje techniczne

Uprzejmie informujemy, że zajęcia w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021 będą odbywać się w trybie zdalnym. Z tego powodu niektóre przedmioty wymagają instalacji specjalnego oprogramowania.

Studium Języków Obcych PW - studia niestacjonarne I stopnia

Szanowni Studenci,

informujemy o terminie testu diagnostycznego dla studentów I roku studiów niestacjonarnych.

MKZA – Biuro Karier PW zaprasza do kolejnej edycji.

Jak co roku, Biuro Karier Politechniki Warszawskiej razem z Działem Badań i Analiz CZIiTT PW zapraszają do zgłaszania chęci udziału w Monitoringu Karier Zawodowych Absolwentów.

Ankietyzacja zajęć dydaktycznych

Ruszyła ankietyzacja zajęć dydaktycznych na semestr zimowy roku akademickiego 2020/2021.

Zajęcia z mgr inż. Krzysztofem Bartczakiem

Szanowni Studenci,

informujemy, że zajęcia z mgr inż. Krzysztofem Bartczakiem ze względów zdrowotnych nie będą odbywać się do odwołania.

Godziny otwarcia Dziekanatu ds. Studiów oraz Biura ds. Planowania w okresie Świątecznym.

Uprzejmie informujemy, że w okresie od 24.12.2020 (czwartek) do 03.01.2021 (niedziela) Dziekanat ds. Studiów oraz Biuro ds. Planowania będą nieczynne.

Zajęcia z mgr inż. Krzysztofem Bartczakiem

Szanowni Studenci,

informujemy, że w dniach 17-23.12.2020 zajęcia z mgr inż. Krzysztofem Bartczakiem ze względów zdrowotnych nie odbędą się.