Informacje dotyczące podpisywania ślubowań/odbioru legitymacji studenckich

Podpisywanie ślubowań (Immatrykulacji) jest obowiązkiem każdego nowego Studenta. Dopiero po wypełnieniu tego obowiązku Student zyskuje pełnię praw. Dlatego też Dziekanat ds. Studiów uprzejmie informuje:

Wszyscy nowi Studenci pierwszych semestrów, którzy do tej pory nie podpisali jeszcze ślubowań (Immatrykulacji), uprzejmie proszeni są o jak najszybsze wypełnienie tego obowiązku. Podpisanie ślubowania odbywa się za pomocą systemu USOSweb. Wystarczy zalogować się na swoje konto i automatycznie powinno pojawić się okienko z Immatrykulacją. Po akceptacji ślubowania Student nabywa pełnię praw studenckich. Jeśli ktoś ślubowania nie zaakceptuje, traci dostęp do systemu USOSweb, zatem prosimy o uważne czytanie powiadomień. Uprzejmie prosimy o podpisanie ślubowań do dnia 16.03.2021 (wtorek).

Brak podpisania ślubowania będzie oznaczał rezygnację ze studiów!

Odebranie legitymacji studenckiej będzie możliwe po dostarczeniu do Dziekanatu badań lekarskich oraz uiszczeniu opłaty za legitymację w wysokości 22zł. Radzimy dokonać opłat jak najszybciej, gdyż tylko opłacone legitymacje są drukowane. W przypadku studiów niestacjonarnych niezbędne do odbioru legitymacji będzie również uiszczenie opłaty za studia.

Opłatę za legitymację (22zł) należy uiścić na swój indywidualny numer konta bankowego. Numer ten można sprawdzić po zalogowaniu się do serwisu USOSweb w zakładce Dla Studentów -> Rozliczenia. Podczas dokonywania płatności w tytule przelewu prosimy podać swoje imię, nazwisko, numer indeksu oraz dopisek Opłata za legitymację studencką.

Prosimy pamiętać, że tylko opłacone legitymacje będą drukowane i możliwe do odbioru.

Podczas wizyty w Dziekanacie dbajmy o siebie nawzajem stosując poniższe zasady:

• obowiązkowa osłona na usta i nos,

• obowiązkowa dezynfekcja rąk przed wejściem,

• zachowanie 2 m odstępu pomiędzy interesantami (oraz pracownikami),

• prosimy o przyjście z własnym długopisem.

W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z Dziekanatem ds. Studiów: dziekanat.wz@pw.edu.pl