Legitymacje dla nowych Studentów

Prosimy o zapoznanie się ze zbiorem informacji na temat legitymacji studenckich dla nowych Studentów.

Legitymacje studenckie będą możliwe do odbioru od początku semestru zimowego roku akademickiego 2020/2021. Dokładne daty, godziny oraz szczegółowy harmonogram będą zamieszczone w osobnym wpisie.

Opłatę za legitymację (22zł) trzeba uiścić na swój indywidualny numer konta bankowego. Numer ten można sprawdzić po zalogowaniu się do serwisu usosweb w zakładce Dla Studentów -> Rozliczenia. Podczas dokonywania płatności w tytule przelewu prosimy podać swoje imię, nazwisko, numer indeksu oraz dopisek Opłata za legitymację studencką.

Prosimy pamiętać, że tylko opłacone legitymacje będą drukowane i możliwe do odbioru.