Finał SQUAD w Nowym Jorku

Studenci Wydziału Zarządzania PW biorący udział w projekcie SQUAD pracowicie spędzili tegoroczną majówkę. Ich prace zostały zaprezentowane w Pace University.

Reprezentanci PW w dniach 30 kwietnia – 4 maja br. przedstawiali rezultat prac w projekcie SQUAD w nowojorskiej uczelni Pace University. Gala finałowa odbyła się 3 maja.

Projekt SQUAD realizowany jest od października 2017 roku przez studentów reprezentujących trzy dyscypliny naukowe: informatykę (Pace University NYDF), design i multimedia (Politechnika Porto PDF) oraz zarządzanie (Wydział Zarządzania, Politechnika Warszawska).

Tegoroczny projekt SQUAD jest pierwszą edycją projektu, w którym udział wzięli studenci Wydziału Zarządzania PW: Małgorzata Brzuska, Piotr Jodko, Wiktoria Midera, Magdalena Mikołajewska, Barbara Pomarańska i Klaudia Wolska. Ze strony INFOX PW projekt koordynuje dr inż. Piotr Pałka (WEiTI), dr Małgorzata Waszkiewicz (WZ PW) oraz dr inż. Olga Sobolewska (WZ PW).

Zapraszamy do obejrzenia galerii na Facebooku.