Finał plebiscytu „Modernizacja Roku”

Nasza Uczelnia ma szansę na nagrodę w XXI Ogólnopolskim Konkursie na najlepsze modernizacje roku. W finale plebiscytu znalazło się wykonanie rewitalizacji Gmachu Głównego PW wraz z przebudową. Nasz Gmach Główny walczy o nagrodę w kategorii "Obiekty zabytkowe". W budynku wymieniono pokrycie dachowe, ocieplono go, wyremontowano górną część świetlika nad Dużą Aulą, przebudowano też konstrukcję pomostów kominiarskich. Dzięki temu wygląda jeszcze piękniej i wzbudza jeszcze większy zachwyt ludzi odwiedzających naszą Uczelnię.

Za projekt rewitalizacji odpowiadały: MAKRO-BUDOMAT DEVELOPMENT Sp. z o.o. Warszawa, FRONTON Pracownia Architektoniczno-Konserwatorska Małgorzata Pastewka Warszawa oraz ATELIER 2 Architekci Sp. z o.o.Warszawa. Wykonaniem zajęły się zaś RENOVA Sp. z o.o. Warszawa, ZYMETRIC Sp. z o.o. Warszawa, Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane „AKCES” inż. Zbigniew Czubaj Warszawa.

Nagrody w konkursie zostaną przyznane w 16 kategoriach. Laureatów wybierze jury. Swoje nagrody w każdej z kategorii przyznają też internauci. Plebiscyt internetowy potrwa do 9 sierpnia 2017 roku do godz. 12.00. Wszyscy możemy w nim wesprzeć Politechnikę Warszawską!

Uwaga, z jednego numeru IP można oddawać głos co 24 godziny.

Głosuj na PW !

Informacje o konkursie