Zapraszamy na Drzwi Otwarte i Wydziałowe Drzwi Otwarte!

Jak wiosna, to… Drzwi Otwarte! W tym roku wracamy do formuły stacjonarnej – z radością zapraszamy do Gmachu Głównego i na kampus PW. Widzimy się w sobotę 28 maja od 10:00 do 16:00.

Jak to działa? Z czego jest zrobione? Czy da się wymyślić coś innego, lepszego, zupełnie nowego? Politechnika Warszawska szuka tych, którzy uwielbiają zadawać sobie pytania. Genialne pomysły powstają metodą prób i błędów. Nie wierzysz? Przyjdź, porozmawiaj z nami i przekonaj się, że PW to cały kampus możliwości.

Przygotowano 4 strefy. W każdej — coś ciekawego :-)

Strefa informacji — Duża Aula Gmachu Głównego

To tutaj znajdziesz stanowiska wydziałów i stanowiska tematyczne. Jeśli chcesz porozmawiać ze studentami i wykładowcami o kierunkach studiów, przedmiotach i wszystkim tym, co przychodzi do głowy na hasło życie studenckie (na przykład o akademiku, stypendiach, wyjazdach erasmusowych, zajęciach sportowych), to w Dużej Auli znajdziesz odpowiedź na swoje pytania. W centralnym punkcie będzie czekał zespół, który zmierzy się ze wszystkimi pytaniami związanymi z zasadami przyjęć na studia.

Strefa spotkań — Mała Aula w Gmachu Głównym

11.00 – 11.45 ABC rekrutacji — prezentacja oferty edukacyjnej PW (spotkanie 1.)
11.45 – 12.00 Studia ID — elitarne, indywidualne studia dla najlepszych kandydatów
12.00 – 12.45 Jak to jest być inżynierem? Spotkanie z prof. Robertem Zalewskim, Prorektorem ds. Studenckich
13.00 – 13.20 Niepełnosprawności to nie przeszkoda! Sekcja ds. Osób z Niepełnosprawnościami opowie o swoich działaniach na rzecz zwiększania dostępności edukacji dla kandydatów, studentów i doktorantów, OzN.
13.20 – 13.40 Strategia dostępności w Politechnice Warszawskiej dla młodych inżynierów
14.00 – 14.45 ABC rekrutacji — prezentacja oferty edukacyjnej PW (spotkanie 2.)
14.45 – 15.00 Doctoral School of Innovation and Opportunities (meeting for English-speaking candidates)

Strefa inspiracji — kampus centralny

Marzysz o skonstruowaniu motocykla, bolidu, zaprogramowaniu własnego robota albo robieniu pokazów chemicznych, jakich świat nie widział? Na tyłach Gmachu Głównego znajdziesz studentów z kół naukowych, którzy tworzą fenomenalne projekty. Zobacz je z bliska, porozmawiaj z twórcami i znajdź ludzi, z którymi już niedługo możesz urzeczywistniać własne pomysły.

Studentów i ich inżynierskie cudeńka znajdziesz też na placu przed Gmachem Głównym.

Strefa integracji

Poczuj się jak u siebie — weź udział w spotkaniach tematycznych przygotowanych między innymi przez Wydział Zarządzania.

Miejsce Co, kiedy, gdzie?
Wydział Zarządzania

Zapraszamy do sali 3 w gmachu przy ul. Narbutta 85