II Targi Pracy Branży Automotive na Wydziale SiMR

27 listopada 2019 r. w godzinach 900÷1600 na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej odbędą się II Targi Pracy Branży Automotive.

W planie wydarzenia znajdą Państwo:

-        prezentacje Wystawców przy stoiskach targowych (900÷1600),

-        Seminarium Zaawansowane techniki w przemyśle motoryzacyjnym, w trakcie którego prezentowane będą wykłady eksperckie Wystawców,

-        stoisko Narodowego Centrum Badań i Rozwoju,

-        wykład/warsztaty prowadzone przez ekspertów Narodowego Centrum Badań
i Rozwoju (1030÷1300 sala 3.12).

Podczas II Targów Pracy Branży Automotive odbywających się na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych PW będą mieli Państwo okazję spotkać się z ekspertami Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.
W godzinach 1030÷1300 w sali 3.12 (sala Rady Wydziału) odbędą się wykłady/warsztaty prowadzone przez NCBiR, podczas których będą mogli Państwo zapoznać się z szeroką ofertą projektów Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.
Konsultacje z ekspertami Narodowego Centrum Badań i Rozwoju będą mogli Państwo odbyć przy stoisku NCBiR (III piętro) w godzinach 900÷1600.

Serdecznie zapraszamy Studentów i Władze Wydziałów do wzięcia udziału
w wydarzeniu.