Stypendium pod choinkę 2021

Szukamy zaangażowanych, aktywnie promujących Politechnikę i budujących jej wizerunek studentów i doktorantów. Jeśli bierzesz udział w konkursach naukowych, sportowych lub artystycznych, działasz w kole naukowym, uczestniczysz w różnorodnych projektach, a być może także popularyzujesz naukę wśród dzieci i dorosłych — prześlij swoje zgłoszenie!

Jak zdobyć stypendium?

Jeśli spełniasz kryteria, o których piszemy w regulaminie, wystarczy, że:

• przygotujesz prezentację multimedialną,
  • dołączysz do niej załącznik nr 1 — znajdziesz go w tym pliku — i komplet prześlesz na adres imprezy@pw.edu.pl.

Kto może wysłać zgłoszenie?

Jeśli studiujesz na I lub II stopniu albo jesteś doktorantem, możesz sam zgłosić swoją kandydaturę. Swoich kandydatów mogą również wskazywać przedstawiciele władz uczelni i dziekani wydziałów (te osoby prosimy dodatkowo o wypełnienie załącznika nr 2 z regulaminu).

Do kiedy trwa przyjmowanie zgłoszeń?

Na Wasze prezentacje czekamy do 9 listopada do 16.00.

Zastanawiacie się, kim są laureaci i laureatki poprzedniej edycji? Poznajcie ich!

Tegoroczne stypendia zostaną przyznane dzięki hojności wszystkich, którzy w 2019 r. wzięli udział w Kiermaszu Świątecznym PW.