Wstępne listy rankingowe

Błędy na listach można zgłaszać do 5.11.2019 r.

Listy rankingowe:

1)    Ile osób dostanie stypendia?

Na 1 liście: 13 -

LISTA1 (pdf, 42,90 kB)

Na 2 liście: 9 -

LISTA2 (pdf, 44,73 kB)

Na 3 liście: 30 -

LISTA3 (pdf, 43,91 kB)

Na 4 liście: 15 -

LISTA4(2) (pdf, 41,13 kB)

Stypendia dostaje nie więcej niż 8% studentów każdego kierunku studiów prowadzonych na wydziale.

Proszę pamiętać, że są to wstępne listy rankingowe zatem osoby, które mają wpisaną średnią 0,00 po wyjaśnieniu wątpliwości co do zaliczeń mogą ponownie „wskoczyć” na listę.

2)    Czemu zostały utworzone cztery listy rankingowe?

Odp: Listy tworzone są na podstawie kryteriów tworzenia list rankingowych, które są zatwierdzone przez WRS WZ i przez prodziekana ds. studenckich. Kryteria są wywieszane na początku roku akademickiego na tablicy informacyjnej przed pok. 5.

3)    Jaka będzie wysokość stypendium?

Odp: Jeszcze tego nie wiemy. Rektor ogłasza kwoty na koniec miesiąca. W momencie ogłoszenia kwot przez Rektora od razu podamy taką informację do wiadomości.

4)    Jak i do kiedy zgłosić nieprawidłową średnią?

Odp: W pok. 5 u p. E. Korzeniowskiej lub mailowo na adres: student.wz@pw.edu.pl. Proszę pamiętać, że średnia musi się zgadzać z systemem DeanEx lub USOS. Jeżeli w systemie średnia jest inna niż ta na listach proszę wyjaśnić sprawę w dziekanacie ds. studiów pok. 104/105 na I piętrze i dopiero potem zgłosić to w pok. 5. Błędne średnie można zgłaszać do 5 listopada 2019 r.

5)    Czemu nie mam wpisanej średniej?

Odp: Średnia na wniosku nie zgadza się z tą w systemie lub nie uzyskano wszystkich zaliczeń zgodnych z programem studiów dla danego roku. Patrz pytanie wyżej.

6)    Kiedy będą wywieszone ostateczne listy rankingowe?

Odp: Ostateczne listy rankingowe zostaną wywieszone do 15 listopada br.

7)    Czemu niektórzy mają inną liczbę ECTS?

Odp: Bo tyle punktów wymagał ich program do zaliczenia roku lub byli na programie Erasmus.

8)    Czemu nie mogę wziąć pod uwagę średniej tylko z jednego semestru?

Odp: Takiej sytuacji nie dopuszcza regulamin.

9)         Na ile miesięcy zostanie mi przyznane stypendium?

Odp: Wszystko zależy od tego ile zostało do końca studiów. Jeżeli jesteś na 7 semestrze, a studia nominalnie trwają właśnie 7 semestrów stypendium zostanie przyznane na jeden semestr tj. 5 miesięcy. Jeżeli do ukończenia studiów pozostały dwa semestry lub więcej stypendium zostanie automatycznie przyznane na dwa semestry tj. 10 miesięcy.

10)    Kiedy stypendia będą wypłacane na konto?

Odp: Najpóźniej na koniec listopada lub na początku grudnia. Zrobimy wszystko by stypendia jak najszybciej znalazły się na kontach studentów.

Więcej informacji o stypendiach można uzyskać w pokoju nr 5 u p. Korzeniowskiej.