Wyniki wyborów promotorów - Inżynieria Zarządzania - I stopień, 5 semestr

Szanowni Studenci,

zapraszamy do zapoznania się z wynikami wyborów promotorów.

Harmonogram sesji egzaminacyjnej - ZIMA 2020/2021

Harmonogram sesji semestru zimowego już dostępny.

Zarządzanie Bezpieczeństwem Infrastruktury Krytycznej (3 semestr), Inżynieria Zarządzania (3 semestr)

Szanowni Studenci,

informujemy, że w dniach 7-11.12.2020 zajęcia z prof. dr hab. inż. Agnieszką Bitkowską nie odbędą się.

Odpracowanie zajęć uzgodnione zostanie na kolejnych spotkaniach.

Wybory promotorów - Inżynieria Zarządzania I stopień, studia stacjonarne

Szanowni Studenci,

w dniach 04.12.2020, godz. 20:00 - 10.12.2020, godz. 20:00 organizowane są wybory promotorów.

Podsumowanie Tygodnia Nauki i Biznesu 2020

Liderzy międzynarodowych korporacji, młodzi przedsiębiorcy i eksperci w świecie nowych technologii. Właśnie takich gości mogli posłuchać studenci podczas 4. edycji Tygodnia Nauki i Biznesu na Wydziale Zarządzania PW.

Kalendarz dni i tygodni na semestr letni już dostępny.

Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem dni i tygodni w semestrze letnim 2020/2021.

Szekspir po inżyniersku. Świętujemy 15-lecie Teatru PW!

Z okazji 15-lecia swojego istnienia Teatr Politechniki Warszawskiej zaprasza na premierę "Burzy", filmowej wersji spektaklu na podstawie dzieła Williama Szekspira.

Zajęcia z matematyki - I stopień, 1 semestr

Szanowni Studenci,

w związku ze zwolnieniem lekarskim dr Piotra Gałązki (18.11-4.12.2020) prosimy o zapoznanie się z planowanymi zastępstwami oraz jednorazową zmianą w planie zajęć.

Aktualizacja planu zajęć - Zarządzanie, I stopień, 1 semestr, studia niestacjonarne, 2 grupa

Prosimy o zapoznanie się z aktualizacją planu zajęć (grupa LZ1-2).

Zajęcia z dr inż. Piotrem Krysiem - 19.11.2020

Szanowni Studenci,

uprzejmie informujemy, że w dniu 19.11.2020 (czwartek) zajęcia z dr inż. Piotrem Krysiem nie dobędą się. Zajęcia odpracowane zostaną w terminie uzgodnionym z prowadzącym.

Quiz o PW

Politechnika Warszawska zaprasza wszystkich studentów, doktorantów i pracowników naszej Uczelni do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie organizowanym w ramach Święta PW. Jego uczestnicy będą mieli okazję zmierzyć się z różnorodnymi pytaniami dotyczącymi Politechniki Warszawskiej, poznać politechniczne ciekawostki i… wygrać nagrody.

Inżynieria Zarządzania, I stopień, 1 semestr - grupa 2 i 3

Szanowni Studenci,

uprzejmie informujemy, że w dniu 18.11.2020 zajęcia wyrównawcze z matematyki (Inżynieria Zarządzania, 2 grupa) oraz ćwiczenia z Analizy matematycznej (Inżynieria Zarządzania, 3 grupa) z dr Piotrem Gałązką z przyczyn technicznych nie odbędą się.

Wyniki wyborów przedmiotów obieralnych - I stopień Zarządzanie, II stopień Inżynieria Zarządzania

Szanowni Studenci,

Zapraszamy do zapoznania się wynikami wyborów przedmiotów obieralnych.

Tydzień Nauki i Biznesu 2020

Wydziałowa Rada Samorządu Wydziału Zarządzania serdecznie zaprasza do udziału w 4. Edycji Tygodnia Nauki i Biznesu. Wydarzanie odbywać się będzie w terminie 16-20 listopada poprzez platformę MS Teams.

Wybory przedmiotów obieralnych - I stopień kierunek Zarządzanie, II stopień kierunek Inżynieria Zarządzania

Szanowni Studenci,

uprzejmie informujemy, że w dniach 10.11.2020 (wtorek), godz. 15:00 - 15.11.2020 (niedziela), godz. 20:00 organizowane są wybory przedmiotów obieralnych dla I stopnia kierunku Zarządzanie oraz II stopnia kierunku Inżynieria Zarządzania

Wybory związane z tokiem studiów – WYNIKI

W związku z zakończonym procesem wyborów specjalności/przedmiotów obieralnych dla poszczególnych grup, prosimy o zapoznanie się z wynikami.

Ważność legitymacji studenckich - najnowsze informacje.

W związku z ograniczeniem funkcjonowania uczelni przypominamy o automatycznym przedłużeniu ważności legitymacji studenckich.

Aktualizacja planu zajęć dla Studentów pierwszego semestru studiów stacjonarnych I stopnia na kierunku Zarządzanie.

Ważna informacja o zmianach w planie zajęć.

Studia magisterskie niestacjonarne, 1 semestr, kierunek Zarządzanie - połączenie grup

Uprzejmie informujemy o połączeniu grup na studiach niestacjonarnych II stopnia kierunku Zarządzanie.

Aktualizacja planów zajęć

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że nastąpiła aktualizacja harmonogramów zajęć.

Obowiązek podpisywania ślubowań - komunikat Dziekanatu ds. Studiów

Podpisywanie ślubowań (Immatrykulacji) jest obowiązkiem każdego nowego Studenta. Dopiero po wypełnieniu tego obowiązku Student zyskuje pełnię praw. Dlatego też Dziekanat ds. Studiów uprzejmie informuje:

Komunikat Dziekanatu ds. Studiów - Zaliczenia w systemie USOS

W związku z naliczeniami finansowymi za powtarzane przedmioty prosimy o pilne sprawdzenie, czy wszystkie zaliczenia są wprowadzone do sytemu. Jeśli występują rozbieżności, to prosimy o kontakt mailowy z dziekanatem ds. studiów (dziekanat.wz@pw.edu.pl).

Mini przewodnik po Wydziale Zarządzania!

Ah ten październik… Liście żółkną, kasztany spadają, Studenci rozpoczynają studia. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was mini przewodnik po Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej.

[AKTUALIZACJA 03.11.2020] Harmonogram odbioru legitymacji studenckich/podpisywania ślubowań.

Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem oraz zasadami odbioru legitymacji studenckich

Najważniejsze informacje dla nowych Studentów.

W związku z oficjalnym rozpoczęciem roku akademickiego 2020/2021, przedstawiamy zbiór najważniejszych informacji dla Studentów pierwszego roku.