Aktualności

II Tura Wyborów specjalności dla semestru V (Inżynieria Zarządzania - stacjonarne)

Drodzy Studenci,

Decyzją Prodziekan do spraw studiów dr hab. inż. Katarzyny Rostek, prof. PW uruchomiona została II tura wyborów na specjalności dla semestru 5 studiów stacjonarnych na kierunku IZ. Obejmuje ona ranking opierający się na średniej ocen. Każdy student w dowolnej chwili trwania tury wyborczej może oglądać swoją pozycję na danej specjalności. Pozycja na liście zależy od średniej ocen to znaczy, że student o wyższej średniej spycha na dalsze miejsce studenta o niższej średniej. Każdy student w dowolnej chwili trwania tury wyborczej może wykreślić się z listy wybranej specjalności i zapisać się na inną, jeśli średnia ocen może mu zapewnić miejsce na liście. W trakcie trwania tury student może figurować na liście tylko jednej specjalności. W końcowej fazie tury student może wypaść z listy wybranej specjalności, jeśli liczba studentów chętnych na niego jest równa limitowi miejsc i wszyscy pozostali studenci na liście mają wyższą średnią niż zainteresowany student. W tej sytuacji należy zapisać się na inny przedmiot.

12.11.2018 r. - Dzień wolny od zajęć akademickich!

Drodzy Studenci,

Zgodnie z decyzją Prorektora do spraw studiów Prof. dr hab. inż. Krzysztofa Lewensteina 12 listopada 2018 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych bez obowiązku odrabiania zajęć

Obowiązkowy test z języka obcego - 1 ROK

Drodzy Studenci,

Uprzejmie ogłaszamy, że niedługo zbliża się termin testu diagnostycznego z języków obcych dla studentów 1 roku akademickiego. Proszę zapoznać się z załączonym dokumentem jak i również ze stroną sjo: https://www.sjo.pw.edu.pl/ i wymogami tego testu. Proszę zwrócić szczególną uwagę na informację dotyczącą zwolnień z wyżej wymienionego testu. 

W razie pytań prosimy o kontakt z członkami komisji egzaminacyjnej lub z osobą odpowiedzialną za języki obce: ewa.przestrzelska@pw.edu.pl

Test z języka obcego (pdf, 742,60 kB)

Studencie, pisz tylko ze skrzynki uczelnianej

Informuje się, że komunikacja mailowa pomiędzy Studentem a dziekanatem oraz administracją i władzami Wydziału czy Uczelni może się odbywać wyłącznie za pośrednictwem poczty uczelnianej. Wiadomości kierowane z maili prywatnych będą ignorowane.

Harmonogram zapisów na specjalności 2018/2019

Drodzy Studenci!

Uprzejmie ogłaszamy, że dnia 26.10.2018 (piątek), godzina 18:00, rozpoczną się zapisy na specjalności. W zakładce Studia -> Wybory związanie z tokiem studiów -> Wybory specjalności znajdują się instrukcje dla poszczególnych toków studiów.  

Zapisy trwają do 06.11.2018 do godziny 20:00!

Ważna informacja dla nowych studentów

Drodzy Studenci.

Zapraszamy serdecznie do podpisywania umów w Dziekanacie do spraw studiów (pokoje NT104 i NT105). 

Nie mam jeszcze rejestracji - co robić, jak żyć?

Studenci studiów dziennych II stopnia i zaocznych I i II stopnia aby uzyskać rejestrację muszą zgłosić się do Dziekanatu ds. studiów i tamże odebrać decyzję o przyjęciu oraz odebrać skierowanie na badania. Inaczej nie zostaną zarejestrowani - czyli nie otrzymają statusu studenta, nie będą mieli wyrobionej legitymacji oraz dostępu do systemu USOS.

Zajęcia od 2 października

Zajęcia dydaktyczne rozpoczynają się od 2 października br.

Wysokości opłat za studia w r.ak. 2018/19

Przypominamy o obowiązujących stawkach za zajęcia dydaktyczne - czesne w przypadku studiów zaocznych, powtórki, wznowienia itd.

Zapisy na WF w godzinach 14-15

Ze względu na błąd systemu zapisy na WF odbędą się 27 września (czwartek) w godz. 14:00-15:00. Przepraszamy za utrudnienia.

Szkolenie BHP dla nowych studentów

Zapraszamy studentów 1. semestru wszystkich kierunków i stopni na obowiązkowe szkolenie BHP.

Plany zajęć na zimę 2018/19 już dostępne

Plany zajęć na semestr zimowy 2018/19 są już dostępne w zakładce "Plany zajęć".

Godziny otwarcia Dziekanatu do spraw studiów w dniu 14.09.2018

Uprzejmie informujemy, że w piątek 14.09.2018 Dziekanat do spraw Studiów będzie otwarty w godzinach 14:00 - 18:00

Zapisy na zajęcia wychowania fizycznego

Oficjalna informacja od Studium Wychowania Fizycznego. Treść w rozwinięciu notatki.

Nieobecność prodziekan do spraw studiów w dniu 14.09.2018

Uprzejmie informujemy, że w piątek 14.09.2018 dyżur prodziekan do spraw studiów, dr. hab. inż. prof PW, Katarzyny Rostek, nie odbędzie się. Za utrudnienia przepraszamy.

Wrześniowe godziny przyjęć Dziekanatu ds. Studiów

We wrześniu 2018 r. obowiązują specjalne godziny przyjęć Dziekanatu ds. studiów (NT104/105).

W dniu 09.08.2018 Dziekanat ds. Studiów będzie nieczynny.

W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy w dniu dzisiejszym (08.08.2018), bądź od piątku (10.08.2018).

Nabór na kolejną edycję ATHENS

2 lipca rozpocznie się nabór na wyjazdy w ramach Programu ATHENS w sesji Listopad 2018 (która odbędzie się w dniach 17-25.11.2018 r.).

Wakacyjne dyżury Dziekanatów

W lipcu i sierpniu obowiązują specjalne godziny otwarcia Dziekanatu ds. studiów i dziekanatu ds. studenckich, oraz godziny dyżurów Prodziekan. ds studiów.

Skrócone godziny pracy Dziekanatu

W dniu 19 czerwca br. Dziekanat ds. studiów czynny jest do godz. 16:00.

Dostępność Prodziekan ds. Studiów w wakacje

Prodziekan ds. Studiów przyjmuje studentów w ustalonych terminach dyżurów do dnia 29 czerwca, a następnie począwszy od 4 września. W okresie pomiędzy tymi datami możliwy jest wyłącznie kontakt mailowy.

Wpisy do USOSa a obrony

Wszyscy studenci, którzy chcą i potrzebują obronić się w czerwcu, mogą przynieść brakujące wpisy z przedmiotów wpisane przez prowadzącego ręcznie na kartę zaległości - jednoczesny wpis do USOS jest wskazany, ale nie niezbędny.

Aktualizacja harmonogramu sesji

Zmiana w terminarzu sesji:

prof. R. Żuber - Innowacje w gospodarce globalnej - jeden termin egzaminu w sesji jesiennej (7.09.2018 r., g. 18:15, s. 301)

Dzień obowiązkowej obecności pracowników

Informujemy o Zarządzeniu Dziekana WZ w sprawie wpisu ocen z przedmiotów zaliczanych na WZ.

Spotkanie ze specjalistami z Urzędu Komunikacji Elektronicznej

Zapraszamy na spotkanie ze specjalistami z Urzędu Komunikacji Elektronicznej, którzy opowiedzą o polityce konsumenckiej i analityce telekomunikacyjnej. Ponadto, przedstawiona zostanie oferta staży w UKE.